MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

Olacakkolacakk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
426
510
Merhaba yarın opu m var. Heyecanliyim mm ☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-02-2022

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
10.734
17.140
Hayırlı olsun güzel sonuçlar inşallah.Bende 7 martta ağdetinle birlikte başlıyorum.Hiçbir tedavi olmadım şindiye kadar ,ilk olcak tetkikler sonucu buna karar verildi bende çok heyecanlıyım.
Senin de hayırlı olur tedavin inşallah canım ben de 5 martta reglsiyle birlikte başlıyorum 2. tedavim olucak doktor da değiştirdim bayaa merak ve heycandayım :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 255 gün geçti.

Olacakkolacakk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
426
510
Kızlar Opu oldum. Çok rahat geçti hiç korkulacak bir şey yokmuş. Bi dolu ilacla eve geldim. Bakalim her şeyin hayirlisi

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
10.734
17.140
Kızlar Opu oldum. Çok rahat geçti hiç korkulacak bir şey yokmuş. Bi dolu ilacla eve geldim. Bakalim her şeyin hayirlisi
Geçmiş olsun canım kaç yumurta toplandı bilgi verdiler mi döllenme hakkında falan?

Yadee

3 Erkeğin Kalbinde🖤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
6.783
10.756
31
Selam kızlar. Bende bugün iğnelerle başladım. 3.tedavim hayırlı olur inşallah. Kimler benimle aynı dönemi geçiriyor:KK54:

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
10.734
17.140
Selam kızlar. Bende bugün iğnelerle başladım. 3.tedavim hayırlı olur inşallah. Kimler benimle aynı dönemi geçiriyor:KK54:
Tedavin hayırlı olsun canım :nazar::nazar: ben de pazar günü regl olmayı bekliyorum tedaviye başlıycaz 2. günü

Bernoulli

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
106
51
Herkese Merhaba, benim geçen sene 1, bu sene bir düşüğüm oldu. (doğal yolla hamile kalmıştım.)Ocak ayında operasyonla düşüğü aldılar. Doktor 40 üstü olduğum için yumurta kalitesizliğinden bahsetti. Mart ayında tedaviye başlayalım dedi. Sürecin çok yabancısıyım. Rahim filmi istedi. Çektiren var mı? Maliyeti nedir?

Cifa

Sabrettik, selameti bekliyoruz.
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
374
216
Herkese Merhaba, benim geçen sene 1, bu sene bir düşüğüm oldu. (doğal yolla hamile kalmıştım.)Ocak ayında operasyonla düşüğü aldılar. Doktor 40 üstü olduğum için yumurta kalitesizliğinden bahsetti. Mart ayında tedaviye başlayalım dedi. Sürecin çok yabancısıyım. Rahim filmi istedi. Çektiren var mı? Maliyeti nedir?
Merhaba, geçen sene 500 liraya çektirmiştim.
Bu arada biz de haftaya cuma ilk defa tüp bebek tedavisine başlayacağız inşallah. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

Olacakkolacakk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2013
426
510
Ben daha önce çektirdim. Dr um bi hastanede çalışmiyordu Prof dü. 900 tl verdim ama istanbulda 400 e çeken harika merkezler varmış eğer istanbulda yaşıyorsanız ya da giymeyi dusunurseniz bi araştırın @Tuna_nehir arkadaşım bu konuda bayagi bir bilgili eminim daha iyi yardimci olur.

kiymetlii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
200
157
31
Selam kızlar bende 7 subat sali gunu basliyorum adetimle birlikte sizlerdeki problemler nedir kisaca anlatirmisiniz benim amh dusuklugu

Yadee

3 Erkeğin Kalbinde🖤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
6.783
10.756
31
Selam kızlar bende 7 subat sali gunu basliyorum adetimle birlikte sizlerdeki problemler nedir kisaca anlatirmisiniz benim amh dusuklugu

Bizim erkek infertiletesi sorunu. 4mil altında sperm. Ve dna hasarı yüksek. Benim 3.tedavim 2.de gebelik oldu ama 5ayliken doğum oldu:/
Bu sefer bir ay dondurup transfer yapılacak..