MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

Hayırlı olsun güzel sonuçlar inşallah.Bende 7 martta ağdetinle birlikte başlıyorum.Hiçbir tedavi olmadım şindiye kadar ,ilk olcak tetkikler sonucu buna karar verildi bende çok heyecanlıyım.
Senin de hayırlı olur tedavin inşallah canım ben de 5 martta reglsiyle birlikte başlıyorum 2. tedavim olucak doktor da değiştirdim bayaa merak ve heycandayım :)

Selam kızlar. Bende bugün iğnelerle başladım. 3.tedavim hayırlı olur inşallah. Kimler benimle aynı dönemi geçiriyor:KK54:

Herkese Merhaba, benim geçen sene 1, bu sene bir düşüğüm oldu. (doğal yolla hamile kalmıştım.)Ocak ayında operasyonla düşüğü aldılar. Doktor 40 üstü olduğum için yumurta kalitesizliğinden bahsetti. Mart ayında tedaviye başlayalım dedi. Sürecin çok yabancısıyım. Rahim filmi istedi. Çektiren var mı? Maliyeti nedir?

Herkese Merhaba, benim geçen sene 1, bu sene bir düşüğüm oldu. (doğal yolla hamile kalmıştım.)Ocak ayında operasyonla düşüğü aldılar. Doktor 40 üstü olduğum için yumurta kalitesizliğinden bahsetti. Mart ayında tedaviye başlayalım dedi. Sürecin çok yabancısıyım. Rahim filmi istedi. Çektiren var mı? Maliyeti nedir?
Merhaba, geçen sene 500 liraya çektirmiştim.
Bu arada biz de haftaya cuma ilk defa tüp bebek tedavisine başlayacağız inşallah. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

Ben daha önce çektirdim. Dr um bi hastanede çalışmiyordu Prof dü. 900 tl verdim ama istanbulda 400 e çeken harika merkezler varmış eğer istanbulda yaşıyorsanız ya da giymeyi dusunurseniz bi araştırın T Tuna_nehir arkadaşım bu konuda bayagi bir bilgili eminim daha iyi yardimci olur.

Selam kızlar bende 7 subat sali gunu basliyorum adetimle birlikte sizlerdeki problemler nedir kisaca anlatirmisiniz benim amh dusuklugu

Selam kızlar bende 7 subat sali gunu basliyorum adetimle birlikte sizlerdeki problemler nedir kisaca anlatirmisiniz benim amh dusuklugu

Bizim erkek infertiletesi sorunu. 4mil altında sperm. Ve dna hasarı yüksek. Benim 3.tedavim 2.de gebelik oldu ama 5ayliken doğum oldu:/
Bu sefer bir ay dondurup transfer yapılacak..

Ben de galiba salı günü başlıycam canim hepimizin hayırlı olur insallah
. Benim sorunum amh dusuklugu.. 2 normal gebelik kaybından sonra tüp bebek yapıldı ekim 2016 da ikiz oldu ama onlar da kalpleri durdu yine.. kürtaj oldum.. sonrasında kan pıhtılaşması tespit edildi.. ayrıca bugün bir kan sonucum daha çıkmış o da 17hidroksiprogesteron değerin 11.53 çıkmış.. doktorum aradı aşırı yüksek ilaç başlayalım dedi.. Daha önce hiç ölçülelmeden tüp tedavisinde aşırı progesteron yüklemesi yapılmıştı bebekler tutunsun diye.. ama zaten benim oldukça yüksekmiş.. doktor kayıplarımız bu nedenle de olmuş olabilir dedi.. canim Çok sıkıldı yine :KK43: nedenn olcup bicmeden ilaç verirler anlamiyorum :KK43:

Ben de galiba salı günü başlıycam canim hepimizin hayırlı olur insallah
. Benim sorunum amh dusuklugu.. 2 normal gebelik kaybından sonra tüp bebek yapıldı ekim 2016 da ikiz oldu ama onlar da kalpleri durdu yine.. kürtaj oldum.. sonrasında kan pıhtılaşması tespit edildi.. ayrıca bugün bir kan sonucum daha çıkmış o da 17hidroksiprogesteron değerin 11.53 çıkmış.. doktorum aradı aşırı yüksek ilaç başlayalım dedi.. Daha önce hiç ölçülelmeden tüp tedavisinde aşırı progesteron yüklemesi yapılmıştı bebekler tutunsun diye.. ama zaten benim oldukça yüksekmiş.. doktor kayıplarımız bu nedenle de olmuş olabilir dedi.. canim Çok sıkıldı yine :KK43: nedenn olcup bicmeden ilaç verirler anlamiyorum :KK43:
Canim bende de kan pihtilasmasi sorunu var. Trombofili paneli testinde çıktı.
HOMOZİGOT Heterozigot ve PAİ 4G mutasyonlari var.
Transfere kadar ecoprin iciyorum.
Transferden sonra Claxanne igne vurumu cam her gün. Senin kayıpların ondan mi oldu ilkinde biliniyor muydu.

Mrb kızlar bende adet bekliyorum 2 tedavim olacak dondurulmuslar ile yapılacak inşallah sorun pko insallahh bu sefer nasip olur ne testler istemeliyim sizce fikir verir mısınız 2 . bir maddi manevi kayıp yaşamak istemiyorum çok zor bi süreç çünkü insallahh hepimiz hamiş oluruz...

Ahh canlarim sizlere hep dua edecegim insallah hepimizin saglikli bebisleri olacak ben 2 yil bebegimiz olmayinca b hastanede fsh baktirdim 13 cikinca ordaki dr direk zeynep kamile git dedi bende ordan gidip amh testi istettim amh cok dusuk cikinca devlet kurulu toplanip asilama beklenmeden acil tup bebek karari alindi 27 yasindayim bu arada tabi bu testler kurul derken 4 ay gecti sonunda ilaclarimi aldik 1 poset :-) (450 tl odedim devlet karsiladigi icin ) salı basliyoruz insallah hayirli haberleri buradan paylasalim hep beraber

X