MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

Ben de galiba salı günü başlıycam canim hepimizin hayırlı olur insallah
. Benim sorunum amh dusuklugu.. 2 normal gebelik kaybından sonra tüp bebek yapıldı ekim 2016 da ikiz oldu ama onlar da kalpleri durdu yine.. kürtaj oldum.. sonrasında kan pıhtılaşması tespit edildi.. ayrıca bugün bir kan sonucum daha çıkmış o da 17hidroksiprogesteron değerin 11.53 çıkmış.. doktorum aradı aşırı yüksek ilaç başlayalım dedi.. Daha önce hiç ölçülelmeden tüp tedavisinde aşırı progesteron yüklemesi yapılmıştı bebekler tutunsun diye.. ama zaten benim oldukça yüksekmiş.. doktor kayıplarımız bu nedenle de olmuş olabilir dedi.. canim Çok sıkıldı yine :KK43: nedenn olcup bicmeden ilaç verirler anlamiyorum :KK43:
Ben de galiba salı günü başlıycam canim hepimizin hayırlı olur insallah
. Benim sorunum amh dusuklugu.. 2 normal gebelik kaybından sonra tüp bebek yapıldı ekim 2016 da ikiz oldu ama onlar da kalpleri durdu yine.. kürtaj oldum.. sonrasında kan pıhtılaşması tespit edildi.. ayrıca bugün bir kan sonucum daha çıkmış o da 17hidroksiprogesteron değerin 11.53 çıkmış.. doktorum aradı aşırı yüksek ilaç başlayalım dedi.. Daha önce hiç ölçülelmeden tüp tedavisinde aşırı progesteron yüklemesi yapılmıştı bebekler tutunsun diye.. ama zaten benim oldukça yüksekmiş.. doktor kayıplarımız bu nedenle de olmuş olabilir dedi.. canim Çok sıkıldı yine :KK43: nedenn olcup bicmeden ilaç verirler anlamiyorum :KK43:
Canim icini ferah tut insallah bu sefer tutacak cok merak ediyorum neler yasayacagim acaba o igneleri nasil becerip vuracagim bilmiyorm

Merhaba kızlar inşallah Rabbim tüm isteyenlere hayırlı vakitte evlat nasip eder
Sizlere sorum olacak
asilamadan sonra kaç gün sonra kan tahlilinde gebelik belli olur
Doktorum 10 gün sonra görüşelim dedi sanki çok az değil mi 10 gün beni aydınlatırsanız misiniz ilk asilamam

Canim bende de kan pihtilasmasi sorunu var. Trombofili paneli testinde çıktı.
HOMOZİGOT Heterozigot ve PAİ 4G mutasyonlari var.
Transfere kadar ecoprin iciyorum.
Transferden sonra Claxanne igne vurumu cam her gün. Senin kayıpların ondan mi oldu ilkinde biliniyor muydu.
Bilinmiyordu malesef canım tedbir olarak kan sulandırıcı kullanmıştım ama 6. haftanın başında bi kanama geçirdim kan sulandırıcılarım aniden kesildi ve o haftanın sonunda bebeklerin kalbi zayıf attı..2 günde durdu :KK43:

Merhaba kızlar bende 2.tüp bebek denememe geçen hafta çarşamba günü başladım yarın kontrolüm var inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur

En azından artık biliyorsunuz. İgnesi var Claxane isminde. Tüp bebek iğnelerine benziyor 1 kutu aldım ben transfer gününden itibaren vrucam. Napalım. Allah çaresiz dert vermesin[/QUOTE]

Bilinmiyordu malesef canım tedbir olarak kan sulandırıcı kullanmıştım ama 6. haftanın başında bi kanama geçirdim kan sulandırıcılarım aniden kesildi ve o haftanın sonunda bebeklerin kalbi zayıf attı..2 günde durdu :KK43:[/QUO
En azından artık biliyorsunuz. İgnesi var Claxane isminde. Tüp bebek iğnelerine benziyor 1 kutu aldım ben transfer gününden itibaren vrucam. Napalım. Allah çaresiz dert vermesin

En azından artık biliyorsunuz. İgnesi var Claxane isminde. Tüp bebek iğnelerine benziyor 1 kutu aldım ben transfer gününden itibaren vrucam. Napalım. Allah çaresiz dert vermesin
[/QUOTE]
Amin canım inşallah bu kez herşey yolunda gider.. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin :KK200:

Inşallah canım hepimizin tedavisi güzel sonuçlanır tahminlerime göre bu hafta içi opu olur değilmi
8-12 gün arası sürüyo iğneler diye biliyorum canım kişiye göre değişiyo sen ne zaman başladın? Bi de nerde oluyo tedavin sakıncası yoksa?

8-12 gün arası sürüyo iğneler diye biliyorum canım kişiye göre değişiyo sen ne zaman başladın? Bi de nerde oluyo tedavin sakıncası yoksa?
Ben geçen hafta çarşamba iğnelere başladım canım akşamları 2 kez vuruyorum kendime yarın 7 günüm ben maslak acıbademde tedavi görüyorum canım bülent tıraşa

Ben geçen hafta çarşamba iğnelere başladım canım akşamları 2 kez vuruyorum kendime yarın 7 günüm ben maslak acıbademde tedavi görüyorum canım bülent tıraşa
O zaman büyük ihtimalle haftasonuna doğru olur opun canım.. Hadi bakalım güzel haberler ver bizlere inşallah.. Ben de regl olursam tedaviye başlıycam inşallah :) ilaçlarımı falan aldım :)

X