MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

O zaman büyük ihtimalle haftasonuna doğru olur opun canım.. Hadi bakalım güzel haberler ver bizlere inşallah.. Ben de regl olursam tedaviye başlıycam inşallah :) ilaçlarımı falan aldım :)
Inşallah canım sende bian öce regl olursunda tedaviye başlarsın canım

Bende
Önceki tedavimde yapamamıştım ama şimdi de yapamam diye düşünüyorum :KK43: canım aslında dün regl olmam bekleniyodu iğnelere bugün başlıycaktık ama regl olmadım onu bekliyorum :) Sen hangi aşamadasın?
bende bugun regl oldu tam gununde (; yarin hastaneye gidiyorum bakalim ilk tedavi benim icin hersey su an supriz :-)

merhaba kızlar ilk defa yazıyorum 26 şubatta transferim oldu bugun transferin 10. günü dün idrar testi yaptırdım iknci çizgi silikten daha canlı şekilde ilk 5 dakikada çıktı.sabahta kan verdim akşam üstü 5 de belli olucakmıs.bugunde normal adet gunum.sizce idrar testi beni yanıltırmı

Selam canım bugün kontrolüm vardı gittim 8 tane yumurtam oluşmuş iğnelere devam dedi bide 2 tane yumurta çatlama önleyici iğne verdi perşembe tekrar kontrole gideceğim inşallah
maşallah maşallahh canım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: İnşallah hepsi güzelce toplanır ne zaman OPU?

merhaba kızlar ilk defa yazıyorum 26 şubatta transferim oldu bugun transferin 10. günü dün idrar testi yaptırdım iknci çizgi silikten daha canlı şekilde ilk 5 dakikada çıktı.sabahta kan verdim akşam üstü 5 de belli olucakmıs.bugunde normal adet gunum.sizce idrar testi beni yanıltırmı
Selam canım aramıza hoşgeldin inşallah güzel sonuçlar alırsın ki zaten almışsın :) Şimdi ben de geçen tedavimde transferden sonra 7-9-11. günler test yapmıştım evde ve hepsi pozitif çıkmıştı.. Transferden sonra hcg (choriomon) iğnesi olduğum için çok güvenememiştim ama yine de test günümde pozitifi görmüştüm.. Allah tamamına erdirsin canım :KK33::KK33:

tsk ederim 1 senedir ugrasıyorum 2 aşılamam oldu ilk defa ıkıncı cizgiyi gördüm.dune kadar cok rahattım aman olmazsa olmasın dıyordum testı yapınca heyecan bastı bugun 10. gün kan verdim sizce deger cıkarmı var ise.

tsk ederim 1 senedir ugrasıyorum 2 aşılamam oldu ilk defa ıkıncı cizgiyi gördüm.dune kadar cok rahattım aman olmazsa olmasın dıyordum testı yapınca heyecan bastı bugun 10. gün kan verdim sizce deger cıkarmı var ise.
Tabiki çıkar canım 10. gün artık çıkar ama yine de sen 12 de tekrar yaptırırsın.. İlaçlar da etkiliyo bazen çünkü.. Ama bence hamilesin hayırlsııyla inşallah :nazar::nazar::nazar:

X