MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

canım benim hiçbir ağrısı sızısı olmadan hamile olanlar var, lütfen olumlu düşün, hem az kalmış bak...
Evet bugün ve dün modumu biraz olsun yükseltmeyi başardım, ptesi günü işe de başladım, o da iyi geldi, sosyalleşmek bana böyle zamanlarda iyi geliyor, bu konuyu düşünmediğim tek zaman dilimi ise çalıştığım saatler :)

Evet bugün ve dün modumu biraz olsun yükseltmeyi başardım, ptesi günü işe de başladım, o da iyi geldi, sosyalleşmek bana böyle zamanlarda iyi geliyor, bu konuyu düşünmediğim tek zaman dilimi ise çalıştığım saatler :)
aynen ben de işteyim öğle arası ama aklıma takıldı buraya girdim neler var hamile olanlar var mı diye bakmaya :) akşam da film filan izliyoruz eşimle kafa dağıtmak için... erken de yatıryorummm iki gün kaldı benim, geçer inşallah hemen

canım benim transferimin 7. günü bugün. önce karnımdaki şişlik (OHSS) kaybolunca umutsuzluğa kapıldım, çünkü OHSS devam ederse büyük ihtimalle hamile oluyorsun. sonra hemşirem, 'sıvı birikimi azdı, geçmesini bekliyorduk, hemen olumsuz düşünme' dedi. Biraz toparlandım.
Kasık ağrılarım, hafif şişkinlik var. Kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil. zaman çok yavaş akıyor :KK43:
Allah yardımcımız olsun.
Carsamba mi oldu trasnferin galiba ayni gidiyoruz seninle icini ferah tut olacaksa her turlu olacak olmayacaksada ne yaosak bos boyle dusunelim umarim bebegin seninledir Rabbim bu duyguyu sana tatdirir bizlere de tabi az kaldi sıkalım disimizi cogu gitti azi kaldi ohss den kurtuldugunada sevin bol proteinli beslen cik disari biraz nefes al parkta otur kisa yuruyus yap kafani dagit bu aninda tadini cikar halimize sukurler olsun :dua:

Carsamba mi oldu trasnferin galiba ayni gidiyoruz seninle icini ferah tut olacaksa her turlu olacak olmayacaksada ne yaosak bos boyle dusunelim umarim bebegin seninledir Rabbim bu duyguyu sana tatdirir bizlere de tabi az kaldi sıkalım disimizi cogu gitti azi kaldi ohss den kurtuldugunada sevin bol proteinli beslen cik disari biraz nefes al parkta otur kisa yuruyus yap kafani dagit bu aninda tadini cikar halimize sukurler olsun :dua:
evet benim transferim de çarşamba günü oldu. asıl verdikleri test tarihi 24 nisan ama ben işyerinde test sonucu beklemek istemediğim için pazar günü yaptırmayı planlıyorum. Hepimiz için en güzeli, en hayırlısı olsun inşaallah yawrularımız bizimledir.

aynen ben de işteyim öğle arası ama aklıma takıldı buraya girdim neler var hamile olanlar var mı diye bakmaya :) akşam da film filan izliyoruz eşimle kafa dağıtmak için... erken de yatıryorummm iki gün kaldı benim, geçer inşallah hemen
harika haberlerini bekliyoruz canım, Allah yardımcımız olsun :)

evet benim transferim de çarşamba günü oldu. asıl verdikleri test tarihi 24 nisan ama ben işyerinde test sonucu beklemek istemediğim için pazar günü yaptırmayı planlıyorum. Hepimiz için en güzeli, en hayırlısı olsun inşaallah yawrularımız bizimledir.
Benimde pzt ama bnde pazar yaptiririm diye dusunuyorum cunku 3 gun embriyosu oldugu icin bir gunde oyle gecmis oluyo dolledikleri gunden 14 gun sonraya verdikleri icin ordan yola cikarak karar verdim :)) yada bahane degil mi :KK66: bakalim bu haftasonu hersey belli olacak insallah

8. Gun ilk gun ki moral yok ama yinede iyiyim aklima olumsuzluklar getrmemeye calisiyorum Allah a teslimim o duyguyu taze tutmaya calisiyorum sen ne durumdasin tatlim gbbc gbbc
Adet oldun mu sonuc a kac gun kaldi gbbc gbbc
Evet canım aklina kötü düşünceler getirme iyi düsün iyi olsun insallah valla bende iyiyim cok şükür canım adet olmadım daha 21 nisanda göbekten 1 tane iğnem var herhalde ondan sonra adet olurum canım

Kızlarr nerelerdesiniz transferi olan arkadaşlar durumlar nasıl inşallah güzel haberler verirsiniz bizler

Kızlarr nerelerdesiniz transferi olan arkadaşlar durumlar nasıl inşallah güzel haberler verirsiniz bizler
Arkadaşlar bende haberler güzel çok şükür. 4 senenin sonunda Allahım tamamına erdirirse bu kez hamileyim. Ohss ilerlediği için çok rahatsızdım yazamadım. Hala da raporluyum. Pek yürüyemiyorum. Ama Allahım sabrını veriyor. Müdahaleye gerek görmedi dr um. Kendiliğinden geçmesini bekleyeceğiz.

Umarım bu gruptaki bildiğimiz bilmediğimiz anne baba olmak isteyen herkese Allah en hayırlı zamanda nasip etsin.

Arkadaşlar bende haberler güzel çok şükür. 4 senenin sonunda Allahım tamamına erdirirse bu kez hamileyim. Ohss ilerlediği için çok rahatsızdım yazamadım. Hala da raporluyum. Pek yürüyemiyorum. Ama Allahım sabrını veriyor. Müdahaleye gerek görmedi dr um. Kendiliğinden geçmesini bekleyeceğiz.

Umarım bu gruptaki bildiğimiz bilmediğimiz anne baba olmak isteyen herkese Allah en hayırlı zamanda nasip etsin.
Hayırlısı olsun canım Rabbim sağ salim kucağına vermeyi nasip etsin insallah çok sevindim

Kizlar bende de haberler iyimi kotumu bilemedim hamileyim ama degerim 12.gun 13.70 2gun sonra gel dedi dr yani yarin bakalim sonuc ne olacak duanizi eksik etmeyin nolur :dua:

Nasil sevindim bilemezsin Allah yukarda cok mutlu o,dum sana cunku sende kendimi gördüm benzer seyler yasadik cektiklerini cok iyi bilirim ohss cok sıkıntılı bir hastalik rabbim sifani versin zaten guzel haberler aldinda artik hic birsey uzmez seni Allah im tamamina erdirir insallah hayirlisiyla kucagina alirsin öpüyorum :KK15:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK33::KK33::KK33::KK33::dua::dua::dua::dua: Allah dualarımızı kabul etti tamamına erdirsin inşallahh canım :KK200::KK200:

amin canım seninki de hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin

X