MART 2017 de tüp bebek / aşılama yaptıracaklar burayaaa!!

bi sorun varsa cok buyuk bir sorun olmadigi surece cozumu oluyor.ama 5 sene olacak hersey normal gorunuyor tup bebek bile olmayinca artik umutlarim tukeniyor hakkimizd hayirlisi olsun
Kafaya takmamak çok önemli sebepsiz infertilitede kafanızdan bir şekilde atın bence benim sorunum olduğu halde bir ay kafamdan attım artık olmazsada olmaz dünyanın sonu değil yâ belki de ömür boyu anne olamayacağım hep kendimi eşimi böyle yiyip bitirecek miyim dediğim ay doğal yoldan hamile kaldım çok çok şaşırmıştım çünkü bana aşılama bile olmaz direk tüp bebek diyorlardı doktorlar.malasef 8 haftada kaybettik..

Ayrica kizlar transferimin ilk gunu kahverengi leke oldu gece ic camasirimda. Rahimimi one cektiler neticede birsuru alet edevat girdi dedik 3. gun yine biraz beyaz akintiyla kahverengi leke geldi yerlesme kanamasi olabilir mi ve ilk gun sizim vardi tabi ama 2.gunden itibaren farkli bir kasik agrim var ara sira biraz yukseliyo ust bacaklarim agriyo tutulmus gibi regli olucakken oldugu gibi ve inanilmaz gazim var hic gaz sorunum olmadi transferden sonra bazilari bunlari yasamis fakat hep 7.gununden sonra falan benim cok erken baslamamis mi sizce baska bise olabilirmi yardimci olun bana olumlu olumsuz fikrinizi ogrenmek istiyorum
Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi.yani taze kan değilse eğer hafif kahverengi lekelenme tarzı ise yerleşme kanaması olması muhtemeldir

Aralik ayinda dondurulmus 8 embriyom vardi 2.gun dondurulmustular cozdukten sonra 1 gun daha bekletip 3.gun embriyosu yaptilar bir tane koydular bugun 5.gundu bitti sukur dedigin gbi kahve tonlarinda bir seferlik oldu hem ilk gece hemde 3.gece herkes adet olmaya yakin lekeleniyo benim cok erken olunca sizlere sormak istedim umarim dedigin gibidir sen ne durumdasin canim antikdeniz antikdeniz

Aralik ayinda dondurulmus 8 embriyom vardi 2.gun dondurulmustular cozdukten sonra 1 gun daha bekletip 3.gun embriyosu yaptilar bir tane koydular bugun 5.gundu bitti sukur dedigin gbi kahve tonlarinda bir seferlik oldu hem ilk gece hemde 3.gece herkes adet olmaya yakin lekeleniyo benim cok erken olunca sizlere sormak istedim umarim dedigin gibidir sen ne durumdasin canim antikdeniz antikdeniz [/QUOTE

İnş yerleşme kanamasıdır benimde 12 gün önce opu oldu doktorum bir ay Rahmi dinlendirip öyle transfer yapalım dedi.dün adet oldum bugün ilaca başladık kısmet olursa inş bu ay transfer olacak rabbim hepimize yardım etsin inş Emeklerimizin karşılıgını en güzel şekilde alalım.

Aralik ayinda dondurulmus 8 embriyom vardi 2.gun dondurulmustular cozdukten sonra 1 gun daha bekletip 3.gun embriyosu yaptilar bir tane koydular bugun 5.gundu bitti sukur dedigin gbi kahve tonlarinda bir seferlik oldu hem ilk gece hemde 3.gece herkes adet olmaya yakin lekeleniyo benim cok erken olunca sizlere sormak istedim umarim dedigin gibidir sen ne durumdasin canim antikdeniz antikdeniz

İnş yerleşme kanamasıdır benimde 12 gün önce opu oldu doktorum bir ay Rahmi dinlendirip öyle transfer yapalım dedi.dün adet oldum bugün ilaca başladık kısmet olursa inş bu ay transfer olacak rabbim hepimize yardım etsin inş Emeklerimizin karşılıgını en güzel şekilde alalım.

O igneleri olmadan sadece rahmi hazirlamak icin aldigimiz ilaclarla cok daha rahat bir donem gecirmis oluyoruz psikolojimiz bir nebze daha iyi oluyor umarim guzel haberlerini aliriz canim antikdeniz antikdeniz

Ayrica kizlar transferimin ilk gunu kahverengi leke oldu gece ic camasirimda. Rahimimi one cektiler neticede birsuru alet edevat girdi dedik 3. gun yine biraz beyaz akintiyla kahverengi leke geldi yerlesme kanamasi olabilir mi ve ilk gun sizim vardi tabi ama 2.gunden itibaren farkli bir kasik agrim var ara sira biraz yukseliyo ust bacaklarim agriyo tutulmus gibi regli olucakken oldugu gibi ve inanilmaz gazim var hic gaz sorunum olmadi transferden sonra bazilari bunlari yasamis fakat hep 7.gununden sonra falan benim cok erken baslamamis mi sizce baska bise olabilirmi yardimci olun bana olumlu olumsuz fikrinizi ogrenmek istiyorum
Bana hemşirem lekelenmen olabilir dedi, normalmiş ama bende de olmadı. İçini ferah tut canım.

8. Gun ilk gun ki moral yok ama yinede iyiyim aklima olumsuzluklar getrmemeye calisiyorum Allah a teslimim o duyguyu taze tutmaya calisiyorum sen ne durumdasin tatlim gbbc gbbc

Kizlar hic sesiniz cikmiyor ne durumdasiniz bakalim
canım benim transferimin 7. günü bugün. önce karnımdaki şişlik (OHSS) kaybolunca umutsuzluğa kapıldım, çünkü OHSS devam ederse büyük ihtimalle hamile oluyorsun. sonra hemşirem, 'sıvı birikimi azdı, geçmesini bekliyorduk, hemen olumsuz düşünme' dedi. Biraz toparlandım.
Kasık ağrılarım, hafif şişkinlik var. Kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil. zaman çok yavaş akıyor :KK43:
Allah yardımcımız olsun.

canım benim transferimin 7. günü bugün. önce karnımdaki şişlik (OHSS) kaybolunca umutsuzluğa kapıldım, çünkü OHSS devam ederse büyük ihtimalle hamile oluyorsun. sonra hemşirem, 'sıvı birikimi azdı, geçmesini bekliyorduk, hemen olumsuz düşünme' dedi. Biraz toparlandım.
Kasık ağrılarım, hafif şişkinlik var. Kendimi dinlememeye çalışıyorum ama elimde değil. zaman çok yavaş akıyor :KK43:
Allah yardımcımız olsun.
canım benim hiçbir ağrısı sızısı olmadan hamile olanlar var, lütfen olumlu düşün, hem az kalmış bak...

X