Gebeliğe Hazırlık Mart ayı bat gününü bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eğer 36 günde regl.olcaksam bu ay tam.yumurtlama dönemine denk gelmiş oluyo . Rabbım.isteyen herkese tez zamanda versin inşallah çok zormuş
Yumurtlama tarihi değişiyor. Mesela ben geçen ay 15. Ve 16.gün yumurtlama gördüm ama bu ay 18. Gün 🤷 değişiyor yani. O programların gösterdiği tarihler pek doğru değil

Hayırlısı beklemekten başka çarem yok 🥰
Ne kadar sürelik evlisin? Bir de gün aşırı ilişki yaşarsan daha iyi sonuç alırsın diyorlar. Bir gün dolu, bir gün boş ama sıkılıyor insan bi saatten sonra ya, sanki sorumluluk ve görevmiş gibi geliyor. Malesef artık yediğimiz içtiğimiz şeyler okadar sağlıksız ki öyle ha deyince olmuyor

Ne kadar sürelik evlisin? Bir de gün aşırı ilişki yaşarsan daha iyi sonuç alırsın diyorlar. Bir gün dolu, bir gün boş ama sıkılıyor insan bi saatten sonra ya, sanki sorumluluk ve görevmiş gibi geliyor. Malesef artık yediğimiz içtiğimiz şeyler okadar sağlıksız ki öyle ha deyince olmuyor
7 aylık evliyim canim.o kadar haklısın ki hersey etkiliyor hemde hersey

Merhaba herkese :) benim bata 2 gün kaldı.
Dün ve dünden önceki gün test yapmıştım belirgin olarak gözüküyordu ama dünkü diğerine göre daha az belirgindi. Biraz korktum, kimyasaldır diye. 😐☹️ Bakalım ne olacak 🌿💕🤔

Merhaba herkese :) benim bata 2 gün kaldı.
Dün ve dünden önceki gün test yapmıştım belirgin olarak gözüküyordu ama dünkü diğerine göre daha az belirgindi. Biraz korktum, kimyasaldır diye. 😐☹️ Bakalım ne olacak 🌿💕🤔
Benimde iki gün kaldı yapmaya korkuyorum

Umarım sağlıkla gelir bebişler 🙏🙏🙏🙏 yapmayın, çok stresli oluyır. Herhangi bir belirtiniz vs var mı? Regl günü mü kan vereceksiniz o gün gelmezse?
İki gündür sarı akıntı geliyor bel ağrısı falan var hayırlısı olsun bakalım böyle beklemek ne zormuş Allah isteyen hak eden herkese versin inşallah arasında bize de nasip etsin inşallah

Selaam kızlar. Bende bat 13 günlerimi güzel değerlendirdim aslında, battan neredeyse 10 gün önce belirtilerim yogundu gögüsler şiş, kahverengi, sık tuvalet, uyku vs. test yaptım 6 gün kala negatifti. Bugün 4 gün kalmıs oluyor bi kaç gündür kasık ağrım var bel, bas agrım, gögüslerimdeki hassaslık hıc gecmedi. az önce agrıyla pembe bi leke geldi. acaba yerlesme mı, regl mi oluyorum?

İki gündür sarı akıntı geliyor bel ağrısı falan var hayırlısı olsun bakalım böyle beklemek ne zormuş Allah isteyen hak eden herkese versin inşallah arasında bize de nasip etsin inşallah
evet gerçekten çok zor. bende dün çok az akıntı oldu, şimdi bir şey yok. çok az belirtim var zaten ya da ben anlamıyorum pek :KK43: bugün tekrar gebelik testi yaptım var gözüküyor ama bakalım.......

Selaam kızlar. Bende bat 13 günlerimi güzel değerlendirdim aslında, battan neredeyse 10 gün önce belirtilerim yogundu gögüsler şiş, kahverengi, sık tuvalet, uyku vs. test yaptım 6 gün kala negatifti. Bugün 4 gün kalmıs oluyor bi kaç gündür kasık ağrım var bel, bas agrım, gögüslerimdeki hassaslık hıc gecmedi. az önce agrıyla pembe bi leke geldi. acaba yerlesme mı, regl mi oluyorum?
İnşallah yerlesme kanamasındir bu ikilem çok kötü ya

X