Masken Düştü

Fotoyu kırpması iyi niyetten falan değil bunu hepiniz anladınız ama nedense ‘gözün kapalı çıktığı için yapmış ne kaa güzel sen fesatsın’ diyorsunuz

Konu sahibi eşinize söylemediniz umarım. Boşverin ya başka işiniz mi yok eltinin açığını kollamaktan vazgeçin.

Ben saygıda kusur etmiyorum o el üstünde tutuluyor diyorsunuz ya bu işler genelde böyledir. O yüzden çokta şaapmayın

Cidden saçma sapan işler ben bunları umursamayı bile kendime yediremezdim

Konuyla ilgili esas fikrim;

images (2).jpeg

Gerçeksen inşallah hayırsever bir aile büyüğü tedaviye götürür seni, allah yardımcıları olsun hepsinin. Çok geçmiş olsun ablacım.

Oh be sonunda beni anlayan 2,uyesiniz cok tesekkur ederim ☺Aynen oyle canim bir burdaki yorum yapan bazi arkadaslar goremedi gercek yuzunu
Bu site de hic banlanmadim. Ama sizin icin aklimdan geçeni suan yazsam banlanirim. O yüzden eltiyi düşünmeyi bırakın, biraz kitap okuyun genel kültürünüzü ve kelime haznenizi geliştirin ve umuma açık bir site de küçük düşmeyin. Ilk olarakta ironi nedir nasil yapılırı öğrenerek buna başlayabilirsiniz.

Bu site de hic banlanmadim. Ama sizin icin aklimdan geçeni suan yazsam banlanirim. O yüzden eltiyi düşünmeyi bırakın, biraz kitap okuyun genel kültürünüzü ve kelime haznenizi geliştirin ve umuma açık bir site de küçük düşmeyin. Ilk olarakta ironi nedir nasil yapılırı öğrenerek buna başlayabilirsiniz.
Peki menapoz abla

4 fotoğrafın 4 unden kırpılmak evet hoş değil zaten sizi sevmediği için yapmıştır bunu.
Ama önceki konulara baktığımda siz bu eltiye takmışsınız gibi geliyor bana. Önceki konular olmasa eltim beni 4 fotoğraftan kırptı diye acsaydiniz kesin hakli çıkardınız

Merhaba kk Cuma günü eltimle yaşadiğim tatsiz olayi sizlerle paylasmistim coğunuz beni haksiz görmüstü evet haksiz olduğum bazi konular vardi lakin başindan beri eltimin oyuncu olduğunu düşünüyordum ki kismet buguneymis ☺ Cuma günü eltimler kayinvalidemlerde kalmiştı kaynimla. Bugün kayinvalideme gittim cocuklari birakmaya oradan işime gecicektim laf lafi acti hadi büyüklük bende kalsin dedim yeni instagram adresi önerilerde cikti istek gönderdim ise gectim isteğimi kabul etmis cuma gunu cekilen toplu resimlerde beni kirpmis hep gorumcelerim esim kaynim kayinvalidem var ben yokum ve birinde değil 4 fotoğraftada ayni ozellikle beni kirpmis .Hikaye atinca mesaj attim nasilsin napuyosun muhabbetleri neden benimde olduğum toplu resimlerde beni kirptin dedim .. neymiş gözlerim her resimde kapali cikmiş cikabilir ne var insanlik hali Allahtan baska bahanende mi kalmadi be? bende olabilir keske atsaydin dedim sen kendi sayfandada o resimleri paylasmamissin senin paylasmadiğini kotu ciktiğini dusunduğun resmi neden ben atiyim herseyde artniyet ariyorsun dedi .Bugun mutluyum sonunda onun gercek yuzunu ortaya cikardim Allahin adaleti sasmaz iste sadece paylasmak istedim kizlar kotu yorumlar yapmayin kotu yorum yapacaklar lutfen konumdan cikin veya umursamayin oneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum szce aksam esime anlatmali miyim ? Gorumceme ?? Yoksa sakin kalip onu umursamiyim mi???​
bisey deyimmi niyeti ne olursa olsun burdak ollay lise zamaninda yapilmis cocukca alinganlik siz evli barkli kadinsinz asin kendinizi

Benimle tek empati kurabilen uýe sizsiniz öncellikle cok tesekkur ederim . Eşim paylaşti , kucuk gorumcem paylasti ve kimse kirpmamis , eltim haric .Kotu ciktiğimi dusunduğum fotoğraf olsa zaten eşime attirmam eşim onu takip etmiyor gormemistir muhtemelen eltimin gercek karakterini tek siz ayirt edebiliyorsunuz .Cocuklarima normalde kendi annem bakiyo birkac gunluk annem grip cocuklara bulasmasin diye kayinvalideme biraktim haklisiniz mesafeli olacağim cunku art niyetli gibi gozukuyorum disaridan
Elti kotu diyelim, sinsi ve art niyetli diyelim, sen ona takmakta cok haklisin diyelim; hâlâ evine gitmeye çabalaman, instagramdan eklemen, hikayesine cevap verip sohbet etmeye calisman ne peki? Bunun neresini anlamıyorsun, hâlâ neresini savunuyorsun, anlayamıyorum, anlayamıyoruz.. Kadin sana açık ve net sekilde yuz vermiyor, bunu kabullenemiyorsun, her seferinde yaklasmaya calisip yeni bi olayla geliyorsun.. Madem kotu biri, uzak dursana.. Cool olmak, isine bakmak bu kadar mi zor cidden?
Ayrica "maskesi dustu" filan cok komik tabirler.. Maske dusurecek bi olay yok ortada..
Sen muhtemelen herkes onun hakkında senin dusundugun gibi dusunsun istiyorsun, belki de seni sevsin peşinde dolansin istiyorsun, bunlar olmadikca da boyle seyler yapip kendini iyice kotu durumlara dusuruyorsun.. Isine gelmeyen yorumu istemiyorsun ama kendi iyiliğin icin lutfen yapma..

Hep ayni yorumlar kiskancsin, kizla uğrasmayi birak, fesatsiniz diye sayin kk burada herseyi tam anlatamiyoruz belki es , dost akraba da uyedir diye taninmamak icin ustu kapali izah ediyoruz değil mi ? Şoyle dusunun gorumce , kayninizin bir sevgilisi nisanlisi olsa evlenmeden önce az bucuk fikir sahibi olursunuz ama biz kizi tanimiyorduk ki kaynimin daha once bu kizla uzun bir iliskisi asla olamaz olsa biz bilirdik pat diye ailenizin icine biri giriyor daha cok genc 21 yasinda ve isteme soz nisan dugun asla yapilmiyor birden bire X evlendi diyorlar merak edip adini öğrenip bakiyorsunuz hepiniz kayinvalideme resimlerini gostermemin yanlis oldugunu dile getirdiniz ama kaynim kayinvalidem gorumcelerime ayar veriyor kimse bisey demesin kimse bisey sormasin kimse evine ocağina giydiğine susune karismasin diyorlar ve tum aile sus pus oluyor ? Neden ben nisanliyken v yaka giydim diye kaynanam gorumcelerim 2 yil lafini yaptilar neden ? Benim evime ocağima herseyime karisirken ki 6 yillik gelinleriyim halen bana soz edip eltimi daha 9 aydir taniyip ona hicbisey diyemiyorlar eğer eltimi ben kirpsaydim fotoğraftan gunlerce gorumcelerim demediğini birakmazdi ama ona gelince neden boyle gorumcem neden benim evimde 6 yildir bir masayi bile silmemisken ona herseyi ogretiyor neden bu ayrim? Tabikide 9 aydir tanidiğim birine asla guvenemem ama beni sinir eden haraketleri hep bir masum sevimli olma cabasi baydi artik kayinvalidemeler ona araba alicakmis neymis cunku dugun vs yapmamislar ona mahcup olmus onun yerine araba alicaklarmis ben 2 cocuk doğurdum kimsede al kullan demedi kimse bana yardim etmedi biz hep esimle tek basimiza dugun vs herseyimizi ysptik
Iste mesele tam da bu.. Beni ezdiler, üzdüler, simdi ona nasil iyi davranirlar?! Kendince bozulmani, buna takmani anlarim ama burda da yine taktığın kişi yanlış.. Eltinin sorunu degil ki bu.. Kv, görümce halen sana karisabiliyor, sen ise eltiye takmış vaziyettesin.. Hedefin sapmış gitmis, kendini her seferinde daha da kötü duruma düşürüyorsun sadece.. "Ben üniversite mezunuyum, ben daha becerikliyim, ben daha cok hakediyorum deger görmeyi" diye düşünüp eltinin aciklarina odaklaniyorsun, baskalari senin gibi düşünmedikçe büsbütün mutsuz oluyorsun.. Neden yapiyorsun bu işkenceyi kendine? Fesatsin, hainsin, kötüsün demeyeceğim, kendince bu çifte standardi hazmedemiyorsun belki de ama tavırların cok yanlis.. Belki bi seyde hakli iken en haksiz durumuna dusuyorsun..
Benim eltim de kendisine yapilanlardan sonra bana gosterilen ilgiye üzülmüştü eminim, hatta yakinlasinca paylasti benimle, oyle guzel ve samimice paylasti ki ben onun bozulup üzülmesine cok hak verdim.. Cunku bana karsi asla bi tavri tribi olmadi.. Hakliydi kendince kv ve görümceden nefret etmekte.. Kalkip "lavanta okumus ama daha benim gibi yemek yapmayi bilmiyo, ben gibi tecrübeli degil ev islerinde, zaten şöyle zaten böyle deseydi" eline ne geçecekti fesat durumuna dusmekten baska?
Sen eşinle iyi ol, hâlen evine karismaya calisan kisilere de bi zahmet çizgiyi bozmadan hadlerini bildir, gerekirse mesafeni koy.. Elti ile itişerek bi yere varamazsin, cunku esas sorun eltin degil..

:KK49::KK49:Siz de onu kırparsanız Allah'ın adaleti olur diye düşündüm.

Ben yeriniz de olsam eltime kin gütmek yerine bana böyle hissettirenlere mesafe koyardım evime yuvama karışmak isteyenlere de fırsat vermezdim kocamla aramı iyi tutar beni seven-sayan insanlara odaklanırdım hem kimse sizi sevmese de ne fark eder ki? Eşiniz sevsin yuvanız huzurlu olsun yeter yapılan haksızlıkları Allah görüyor zaten onun adaleti şaşmaz ne bu dünya da ne öbür dünya da siz ona havale edin gerisine karışmayın ve artık eltinizle de uğraşmayın.

Arkadaslar burasi bir site bir anonim derdini paylasiyor isteyen cevap veriyor istemeyen umursamiyo bu kadar eski Kk asla böyle değildi saygili ve hakaretler ölcülü idi. Burada baska arkadaslarin da dertlerini okuyoruz ama coğu uye dalga geciyor ? Herkes klavyeden yazarken hakaretin tozunu fazlasiyla asip neden banlandik diyorsunuz .Pskilog değilseniz tani koyamazsiniz insanlara ha bire fakesin vs muhabbetlerin civki cikiyor ne zaman baska konu okusam biri fake diyor diğeri dalga geciyor. Yapmayin lutfen biri esiyle kavga ediyor direk bosanin yaziyorsunuz turlu turlu seyler. KK 2006dan beri var ve bu sene coğu uye civkini cikardi.Lutfen dalga gecip vs baska konulara geciceksiniz kimseye yorum yapmayin.Sikayet edin butonuna basin ama israrla insanlari forumdan soğutuyorsunuz .
Fake konu demeniz konuyu değiştiriyo ve cok farkli yerlere cekiliyo artik her konuya fake damgasi vura vura insanlar yazmaya cekinir oldu fikir ve dusuncelerinizi kendinize saklayin ki banlanmayasiniz zaten alalen fake bir konu bağirarak geliyor ve insanlar onu umursamiyor yazmiyor bile burada binlerce uye var yani tek soz yorum yapip fikir belirtmiyorsunuz iyi aksamlar
fake konu dedim cunku boyle bi konu olabilir mi diye gozlerime inanamadim

Konuya yorum yapmiycam,çünki siz HEP HAKLISINIZ!!!

Arkadaşlar konu sahibi banlanmiş,isminin yaninda rakam var acaba kac gün banlandiginımı gösteriyo😀 bi kaç üyede gördüm merakettim😅

X