Neden insanlar hep beni yaniltiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hu siz nasıl ebeveyn olmuşsunuz?
Sizinki çocuk da karşınızdaki ney?
Patates çuvalı mı?
O çocuğun kalbinde açılan yara hiç kapanmayacak söyleyeyim.
Siz kim oluyorsunuz da başkasının çocuğuna el kaldırma cüretinde bulunuyorsunuz?
Ben böyle kişilerde merhamet ve empati duygusu olduğunu düşünmüyorum.
Yetim bir çocuğa bakıp başını okşayabilecek yürek genişliği göremiyorum mesela.
Ve bu o kadar önemli bir şey ki.
Zamanında kazayla çocuğunu düşürdüğüm için yüzüme kocaman bir tokat atıp gözlüğümü kıran birisi vardı.Ben onu hiç unutmadım mesela.
Yazık yazık ya.
Anne olan kadın tüm çocuklara merhametle bakar oysaki.
Siz anne olamamışsınız.
Annecik olmuşsunuz.
Eltinizin de gözlerinden öperim.

Fake olduğuna inanıyorum. Bu zamana kadar komik ve sevimliydin ama küçük çocuğa şiddeti de kullandığın için sevimliliğini kaybettin. Mesajını rapor ettim, umarım incelenir.
Eğleniyorsan başka konular seç, yok küçük bir ihtimalle gerçeksen de korkunç bir insansın.

Kes be mal komik degilsin

Aaa hakaret etmeyelim lütfen. Yoksa beni sevmiyor musun lale? Bak dikkat ettin mi sadece eltinin güzelliği ile ilgili olan kısma cevap verdin ve aşırı sinirlendin. Diğer cevaplarım seni sinirlendirmedi çünkü eltin taş gibi kadın ajsjwjejdjdkrjd.

Acilen klinige yatin çocuk kavga eder barışır eğer biri benim çocuğuma öyle bi harekette bulunsun saçını başını yOlarimm. Ne demek kontrolumu kaybettim kim bilir kendi çocuğunuza neler yapıyorsunuz

Çok kıskanç sevimsiz bir insansınız kusura bakmayın,umarım eltiniz en kısa zamanda sizden kurtulur ve o sevimsiz yüzünüzü yaptığınız saçmalıkları görmez.Alın çocuğunuzu evinizde takılın herkesten uzak olun bence herkes için en iyisi bu

Aaa hakaret etmeyelim lütfen. Yoksa beni sevmiyor musun lale? Bak dikkat ettin mi sadece eltinin güzelliği ile ilgili olan kısma cevap verdin ve aşırı sinirlendin. Diğer cevaplarım seni sinirlendirmedi çünkü eltin taş gibi kadın ajsjwjejdjdkrjd.
Bence bayağı bir taşşşşş olmalı🤣🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X