Neden insanlar hep beni yaniltiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lalesizlale

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
152
139
34
Merhaba kizlar şuan bu mesajimi nasil yazdiğimi ben bile bilmiyorum sizlere eltimle olan bir sorunumu paylasmistim.Coğu uye beni haksiz gormustu ve benimde haksiz olduğum taraflarim olduğu anlamistim .Gorumcem eltimle bizi baristirmisti aslinda kuste değildik ama bir soğukluk vardi .Bir turlu icim ona isinmiyordu ama mutluydun baristiğimiz icin ben birde kendime kiziyordum onunla ilgili boyle nasil konusmusum diye demek ki hissetmisim bazi seyleri .Keske hislerimde yanilsaydim .Bugun esimin kuzeni geldi Istanbula ailecek .Esimde git yardim et dedi bugun izin gunumdu cocuklar okuldan cikinca kayinvalidemlere gittim temizlik felan yaptim yemek yaptim misafirler icin.

Eltim sonradan geldi tek. Hic bir sorunumuz yoktu ya da ben oyle saniyormusum neyse esimde kuzenlerini almaya gitti .Kuzeni esi onlarindan 6 yasinda yaramaz bir cocuğu var .Biz yemek yerken oyun oynuyorlardi benim cocuklarla bende napuyorlar diye bakmaya gittim .Cocuk benim kucuk oğlani tutmus vuruyor bana o ara geldiler oğlumu o an oyle ağlarken gorunce dayanamadim yavrum nasil icin icin ağliyodu .Bende cocuğa tokat attim o sinirle nasil yaptim bilmiyorum sanki tokat atan ben değildim hemen iceri gitti ağlayarak .Kayinvalidem annesini sakinlestiriyor eltimde firsattan ifade mi ne uzerime yurudu .Cocuk o sen napuyosun koca insan cocuk bunlar cocuk travma gecirse ne olucak felan .Ben zaten pisman olmustum esimlede kuzeni kavga ettiler .Bunlar gitti ozur dilicektim firsatim bile yoktu nasil yaptim bilmiyorum oğlumu oyle gorunce .Esimde bana kizmaya felan basladi cocuklarin esyalarini topluyodum kaynim geldi o sira oğlumu ağlarken gordu .Eltimde anlatmaya basladi hayir bende sinirliyim birak ben anlatiyim ama yok bağira bağira anlatti biz evden gittik sonra kayinvalidem uğurlamadi bile .Bende pismanim ama cocuğun annesi bile sakinlesmeye calisirken eltim neden nabiz yukseltiyor kesinlikle bana garesi vardi firsattan istifade .Cok mutsuzum arayip ozur dilicektim kuzenlerinden rezil oldm resmen oğlumu oyle gorunce kontrolumu kaybettim .keske vurmasaydim .kuzenlerinden memleketlerine gitmeden ozur dileceğim kabus gibi gundu resmen bundan sonra eltimle konusmali miyim mesaj atmali miyim amacin neydi ? Neden ortaliği karistirdin diye bildiğin zaaftan yararlanma gibi oldu sizce ona ağzinin psyini vermeli miyim ? Birdaha asla gorusmek istemiyorum ne kaynimla ne eltimle.Esimede dicem ya ben ya kardesin artik bugun son noktaya geldim .Artik patlamaya hazirim eltime mesaj atip hesabini sormali miyim cocuğu ? Nasil ozur dilerim esimin kuzeninden ve cocugundan ? nasil alabilirim annesinin cicek felan mi yaptirsam acaba oyuncak felan ? Mesaj mi atsam

Son düzenleme:
Heeeh ben de o günah çıkarma konusundan sonra ben haklıymışım meğer konusu ne zaman gelecek diye bekliyordum :) geldi valla.

Eltinize, eşinize ve eş ailesine üzülüyordum sizinle muhatap olmak zorunda kaldıkları için. Şimdi bir de o tokat yiyen çocuğa üzüldüm. Eltiniz muhteşem bir insan bence. Herhangi bir çocuğa şiddet uygulayan (ki böylesine saçma bir sebeple)! bir kadın görsem ben de carlarım. En büyük talihsizliği sizin eltiniz olması.

Konuyu okuyunca fake olduğunuzu düşündüm ama sizin gibi kadınlar çok olduğu için de yazayım dedim.

Sor valla eltine hesap.sor hatta dar ağacı kuralim el birligiyle:deli: O değil de her oğlunuz ağladığında kendinizi kaybedip baska çocuğa tokat mi atarsiniz ya da gittiniz evi mi karistirisiniz eltiyle olan sorununuzu anlamak imkansiz:KK53:

O çocuğun annesi olmaya gerek yok delirmek için.
Bakın hanımefendi onlar çocuk.
Daha kim bilir ne dayaklar yiyip sonra hiçbişey olmamış gibi oynamaya devam edecekler.

Bende böyle bişeye şahit olsam,
Hislerimi dile getirir,tepkimi verirdim.

Sizin biraz uzak kalıp,
Kendinize odaklanmalısınız.
Her olaydan,art niyet çıkarmak sizi yoruyor olmalı.
Eğer eltiniz sizi sevmiyorsa,
Bunu olay haline getirmeden,
Mesafeyi koyarsınız olur biter.

Yine hatalısınız ne kadar sinirli olursanız olun karşınızda bir çocuk var tokat atmak ne demek ya.
Hatanızın farkındasınız ama iş işten geçmiş 😔
Kimseyi ( kuzen dışında özür için ) aramayın, bırakın olaylar biraz durulsun.

Ekleme : ortada daha büyük mesele varken hala elti de elti, cidden bir tedavi görün hiç iyi görmedim sizi.

Görüşmeyin de kurtulsun şu kadın sizden.
Ne takıntılı bir insansınız, evlerden ırak!
Çocuk çocuğa vurmuş, buna insanlar tolerans gösterir de, kazık kadar kadına göstermezler.
Göstermesinler zaten, görüşmeme kararı almadıkça sizden kurtuluşları yok belli ki.
Hayir kayinvalidem annesini sakinlestirmeye calisirken ki olay yeniyken bende naptiğimin bilincine yeni varmisken .Ustume yurudu cocuğum ağlamaya basladi keske ellerim kirilaydi da vurmasaydim ben kendi cocuklarima bile asla vurmam nasil oldu bilmiyorum

Yaşın kaç pardon ya bu tip durumlar çok fevri yani yaşınız küçükse yaşınızın verdiği cahilliktir diyeceğim ama yaşınız büyükse olgun değilsiniz. Çocuğunu niye yaramaz bir çocuklarla bir arada bırakıyorsun hadi bıraktın madem vurmuş al çocuğu içeri geç işin varsa da çocukla ilgileniyorum dersin en azından, kalabalıkmışsınız birileri tamamlardı elbet geri kalanını. Yani ikisi de çocuk elbet ama vurulmaz yani çocuk dövmeyi anlayışla karşılamıyorum uyarsaydın keşke sinirli bile baksan olurdu ama sinirden vurmak ne ya. Misafirlermiş bi de iyice suçlu oldun şimdi. En iyisi sen biraz uzak dur ortalık sakinleşince daha düzgün bir şekilde oturur konuşursunuz.

Yine hatalısınız ne kadar sinirli olursanız olun karşınızda bir çocuk var tokat atmak ne demek ya.
Hatanızın farkındasınız ama iş işten geçmiş 😔
Kimseyi ( kuzen dışında özür için ) aramayın, bırakın olaylar biraz durulsun.

Ekleme : ortada daha büyük mesele varken hala elti de elti, cidden bir tedavi görün hiç iyi görmedim sizi.
O an onu nasil yaptim bilmiyordum bende suan ağliyorum bunu nasil yaptim diye cok pismanim suan ne yapicağimi bile bilemiyorun

Size mi üzüleyim eşinize mi üzüleyim gelin oldupunuz aileye mi üzüleyim çocuğa mı üzüleyim?

6 yaşında yaramaz çocuk diyerke bir yandam da küçücük çocuğu yaftalamaya mı üzüleyim?

Vallaha biri benim çocuğuma vuracak(çocuk çocuk arasında olur küçük onlar bir yetişkin vuracak) ben sizi direk şikayet ederdim....

Ciddiyim de siz yırtardınız direk psikiyatrik rapor alarak aşırı takıntılısınız hakim de bakmak istemezdi davaya....

Hadi yine iyisiniz...

Yaşın kaç pardon ya bu tip durumlar çok fevri yani yaşınız küçükse yaşınızın verdiği cahilliktir diyeceğim ama yaşınız büyükse olgun değilsiniz. Çocuğunu niye yaramaz bir çocuklarla bir arada bırakıyorsun hadi bıraktın madem vurmuş al çocuğu içeri geç işin varsa da çocukla ilgileniyorum dersin en azından, kalabalıkmışsınız birileri tamamlardı elbet geri kalanını. Yani ikisi de çocuk elbet ama vurulmaz yani çocuk dövmeyi anlayışla karşılamıyorum uyarsaydın keşke sinirli bile baksan olurdu ama sinirden vurmak ne ya. Misafirlermiş bi de iyice suçlu oldun şimdi. En iyisi sen biraz uzak dur ortalık sakinleşince daha düzgün bir şekilde oturur konuşursunuz.
Cocuklarin oyuncaklari vardi oyun oynuyorlardi ben odaya girdiğimde cocuk cocuğuma sertce kafasina oyuncakla vurdu cocuğum o an ağlayinca dayanamadim tokat attim sonrasi olanlar bu .Ben hatamin farkindayim bunu nasil yapabildim ben bole bilmiyorum bir anda oldu hersey evet sakinlesip konusmam lazim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X