Masturbasyon sorunu

Bence bunu fırsat olarak görüp kendinizi elinizle uyarıma alıştırın derim. Erkeklerle ilişkiye geçince tatmin olmazsınız çünkü hiçbir erkek yoğun bir titreşim duygusunu yaşatamaz size doğal olarak... Ya da Güney Afrika'dan bir erkek bulmaya çalışın ben olsam orada oyuncak moyuncak uğraşmazdım herhalde
🤭😏

Yani hiç tecrübem yok denemedim. Ama alıştığınız için dönüşü zordur herhalde.
Bir arkadaşım telefona indirilen vibratör appleri olduğundan söz etmişti.. bilemiyorum belki denersiniz temin edene kadar
Cehaletimi bağışlayın lütfen. Küçük çaplı bir şok yaşıyorum şu an. Herhalde düşündüğüm gibi değildir, öyle değil mi?
Telefonla napılıyor tam olarako_O
Bir seks oyuncağı olarak telefon mu yoksa:ruh:

Cehaletimi bağışlayın lütfen. Küçük çaplı bir şok yaşıyorum şu an. Herhalde düşündüğüm gibi değildir, öyle değil mi?
Telefonla napılıyor tam olarako_O
Bir seks oyuncağı olarak telefon mu yoksa:ruh:
Estağfurullah. Ben de duyunca 2 dakika yeri seyretmiştim. Hiç denemedim
Sadece telefonu titreşime aldığını biliyorum. Mantığıma uyan şey bacakların arasına almak bu titreşimi.. Napıyorlar bilmiyorum konu sahibi denedim demişti ama belkii o aydınlatır bizi

Estağfurullah. Ben de duyunca 2 dakika yeri seyretmiştim. Hiç denemedim
Sadece telefonu titreşime aldığını biliyorum. Mantığıma uyan şey bacakların arasına almak bu titreşimi.. Napıyorlar bilmiyorum konu sahibi denedim demişti ama belkii o aydınlatır bizi
Tövbe estağfurullah bana gülme ve kusma isteği aynı anda geliyor şu an :KK70:

Telefonu prezercatif gibi steril bir malzemenin içine koyup titreşiminden faydalanmak için kullanıyorlar anladığım kadarıyla. İlginç bir yöntem, play storeda da bir çok uygulama var, görünce çok şaşırdım gerçekten

X