Masturbasyondan sonra pişman oluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar cehaletime verin sadece öğrenmek istiyorum da ben.. bekar olan bayanlar bekaretini bozmadan nasıl masturbasyon yapabiyorlar? :sm_confused:

bizlere toplumumuz seks ve seksten zevk alma evlilik öncesi yasakladığı için,bu küçüklükten beri kafamıza kazındığı için böyle hissetmen normal

ablacim bunu yasakliyan toplum devlet diil Allahtir!

böyle seylere sirf örf adet geri kafalilik gibi mi görüyosunuz?

Allahin yapmayin dedigi seyleri yapmadigimiz icin ne cahiliz nede geri kafali!

bunu söyledigim cogu kisi benim icim temiz inancim kuvvetli gibi laflar ediyo ama emirlere itaat etmedikten sonra ne icinin temizligi bi ise yarar nede inancin cünkü iman etmek bu kadar kolay diil bagliligini göstericeksin inancini hayatinla yaptiklarinla ispatlicaksin!

eger bu is kalp temizligiyle olsaydi herseyi hakkiyla yerine getiren haramdan kacinan kisiler salak mi ki nefislerini bu kadar geri planda tutsun bu tür seylere dikkat etsin?

burda ki soru baska ve arkadaslar gayet güzel aciklamislar günah mi diil mi diye yani yerimseniben

kızlar cehaletime verin sadece öğrenmek istiyorum da ben.. bekar olan bayanlar bekaretini bozmadan nasıl masturbasyon yapabiyorlar? :sm_confused:

valla bende hiç masturbasyon yapmadım..Ben nasıl yapıldığınıda bilmiyorum..Bende sadece rüyalar görüyorum rüyalarda bişeyler olursa oluyor....

bunu söyledigim cogu kisi benim icim temiz inancim kuvvetli gibi laflar ediyo ama emirlere itaat etmedikten sonra ne icinin temizligi bi ise yarar nede inancin cünkü iman etmek bu kadar kolay diil bagliligini göstericeksin inancini hayatinla yaptiklarinla ispatlicaksin!

eger bu is kalp temizligiyle olsaydi herseyi hakkiyla yerine getiren haramdan kacinan kisiler salak mi ki nefislerini bu kadar geri planda tutsun bu tür seylere dikkat etsin?

burda ki soru baska ve arkadaslar gayet güzel aciklamislar günah mi diil mi diye yani yerimseniben
kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
bence o kadar pişmanlık duyma tam olarak bilmiyorum günah mı değil mi ama bu da bir ihtiyaç :)

klitoriyi okşayarak deneme yanılma yöntemiyle dikkatli olmak lazım yinede aşka gelince zor yani :dance:

valla bende hiç masturbasyon yapmadım..Ben nasıl yapıldığınıda bilmiyorum..Bende sadece rüyalar görüyorum rüyalarda bişeyler olursa oluyor....

ben rüyamda sadece 2defa görmüştüm. akşam burada okudukta sora benim de rüyama girdi aman yahu kaydirigubbakcemile3

bunu hissetmen normal çünkü toplum kadına evlenemden her türlü cinsel zevki yasaklıyor
ayıp günah sayıyor

evlilik öncesi cinsellik illaki seks yapmak değildir
masturbasyonda buna girer
ve günah değildir güzelim
yasak olmayan şeylerin sadece kadınlara dikte edilmesini geri kafalılık olarak görüyorum

gunah değil dir yapabilirsiniz ama aşırı olmamak kaydıyla bekarsanız tabiki

sizin bu zamana kadar rüya görmemenize gelince ben bekar olmama rağmen doğuştan cinsel dürtülere sahp bir insanım burcumdan kaynaklanıo beliki de siz bu konulara biraz uzaksınız bu yüzden de olabilir :kahve:

her sağlıklı insan cinsel dürtülere sahip olarak doğar. bunun sebebi burç değildir. cinsel dürtüsü olmayanlar doğal seçilimle elenir.

mast sonrası pişmanlık erkeklerde hormoneldir yani tamamen doğaldır. ancak kadınlarda bu hormon salgılanmadığı için geriye tek sebep kalıyor: psikolojik

1. sebebi yalnızlık olabilir. sonuçta beyini mast sırasında kandırıyoruz. genelde ya bir şeyler izlenir ya da gözler kapatılır hayal edilir. bunun çözümü basit: partner bulmak.

2. sebebi günah algısı olabilir. ister istemez çevremizden etkileniyoruz. mast en son raddede yani zinaya düşecek seviyedeyse yapılması dışında tamamen günahtır. sadece islamda değil çoğu dinde mast yasaklanmıştır. ama dinlerin söylediği gibi zararlı bir şey değildir. aksine doğru şekilde ve sıklıkta yapıldığında yararlıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X