MavilimYeşilim İle zayıflama :)

Bugün pamp it up Yaptım daha doğrusu yapmaya çalıştım 40.dakkada bıraktım artık dehşet zor haftada 3 gün yapacaktım biraz zor Yaparım en iyisi haftada bir kez yapmak ardından da 30 day fat burn Yaptım bugünlük yeter heralde Yarin zambam var Aşkım benim yapmayınca özlüyorum vallahi ya

Bu gün kendimi daha bir azimli hissettim.

Pazartesi ve Salı egzersizlerimi, sporumu yaptım.

Profil fotoğrafımı değiştirdim. Yemek hususunda da istikrarlı olucam. Kendime söz verdim.

Amanın Seda ... SÜpersin valla...

Bende dün akşam 30 dk Pump it up'ı yaptım. Yoruldum :)

Sen bir de başka egzersizde yapmışın Maşallah....

Benim bir arkadaşım tavsiye etmişti. Yemeklerden önce maydonoz ye. Çok faydalı. Bir de yemeklerden önce su iç.

Aslında spor eğitmenleri 1 saat spor yapın fazla yapmayın diyorlar. Sen baya fazla yapmışın :)

Spordan sonra bol su içmeyi unutma.

Bir saati 10 dk geçti sadece bişeycik olmaz...sen neler Yaptın hangi egzersizleri zumbanın son çıkardığı seti biliyomusun

Ben dün sabah sı,nav -mekik .kol. Çalıştım . Ara verdim. Aksamda punk ıt up. Yapstım:)

Merhaba ....

Bu gün Perşembe ve spora başlamam üzerinden yaklaşık 10 gün geçti.
Kış günü yürüyüş yapamıyorum ve evde egzersizlerle hareketsiz yaşamamımı hareketlendiriyorum.

İlk hafta 20-30 dk yaparak ısındım.
Cumartesi sabah 20 dk akşam 30 dk
Pazar 30 dk
şu anda sabah 30 dk. akşam 30 dk :) Bunu çok erken kalktığımda yapıyorum :)

Pum it up, -Zumba.

Mekik -şınav - yerde iki ayakla havada büyük harfle alfabe çizme

8 dk 150 kalori Victori Secret

Bunları karışık şekilde yapıyorum.

Bu gün akşam egzersizi yapıcam.

Hedefim Punk it up. Video bütün spor aktivetelerim için yeterli bence.

Isınma , Kol, bacak, karın, bel... ( Videoda kol-bacak-kalça aktif çalışıyor )

50. dak. şınav-mekik-yan karın -

30 dk aerobik-step-dans

sırt üstü dinlen 2 dk

Sonra tekrar dans-step-aerobik 20dk

Sonra

8*4 Şınav

8*3 set mekik

8*1 yan mekik

Bende spora ara vermek zorunda kadim dişimden ameliyat oldum hareket ettikce dikişim acilabilir diye.. Sabirsizlaniyorum tekrar baslamak icinnn
Cuma zayiflama yarismasindan mezun oldum bugun :) ama hala skilasmaya ihtiyacim var

Bende spora ara vermek zorunda kadim dişimden ameliyat oldum hareket ettikce dikişim acilabilir diye.. Sabirsizlaniyorum tekrar baslamak icinnn
Cuma zayiflama yarismasindan mezun oldum bugun :) ama hala skilasmaya ihtiyacim var

Oo ne güzel sende bu arada evde her 15 dk evin bir odasına git gel. yerinde fazla oturma.

Çocuk gibi durma hareketli bir çocuk gibi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…