MavilimYeşilim İle zayıflama :)

2016 halen sporu bırakmadın ya helal olsun sana 2011 de zumba ile başlayam ben hep kilomu 54-57 arasında tuttum. Doğum öncesi ve sonrası 2 yılı saymazsak. 2019-2021. .. 2021 şubat mavili yine 57 kiloda. 85 den 65 sonra da 55 e... hiç rejim modunda olmadan ölçülü yeme prensibiyle

Evet kitab ismi doğru.

Minyon bir bayanım. 151 cm boy 53 civarı kilom var. Hedef 50.
2021 şubatta 65 dim.
2020 şubatta doğuma 85 den fazla girdim. Sonra 40 günde 10 kilo verdim.
2021 de karar verdim be 65 den 58 indim. 2022 mayısdan itibaren de 53 indim. Kas kütlem fazladır. Yağ oranım %23-25 civarındadır tahmimim. Bacak kas kütlem baya iyi. Karın ve sırt özellikle üst bölgrm sıkıntılı

Hey gidi günler hey...
Kilo verme serüveni hiç bitmiyor

Şunu da eklemek istedim.
Kas kütlesini artırınca metabolizma hızlanıyor ve hızlı yağ yakılıyor.
Kaslarda ekstra aşırı protein yüklemezsen gelişmiyor.

Kas kütleni artırmak için çalışacağın kas grubunu %80 zorlaman lazım. Yani o hareketi yapamayacak kadar zorlama. Hareket 15 tekrar sen 12 yaptım 13 zorlandın. 14 yapamayacaksan zorlama bırak. Zorladın diyelim o kası gelişmesi için ve kilo vermek içşn 48 saat dinlendir. Eğer dinlendirmezsen yine yağ bağlayabilirsin. Neden mi? Vücut harika bir sistem zorlandığında kendini savunmaya geçebiliyor ve yağ yakmak kas yapmak yerine yağ biriktirebiliyor.
Yapmaman gereken şu
1kol çalıştın ise ertesi gün full karın çalış. 2 Ertesi gün kolunfa ağrın sızın varsa bence hitt karido veya tabata yap.
3 çok iyi uyu
4 mağnezyum ve potasyum ile protein tüket
5 her gün koşu yapma. Veya her gün hızlı yürüme. Hareketi çeşitlendir.. hit karido, pilates, direnç egzersizi, taebo, karido kig boks, yüzme , çocuğun ile koş -oyna
6 küçük ağırlıklarla çalış sık tekrar yap

Kendime not ettim.
Umarım bir okuyan ve beğenen olur.
2 şükran 1 sevgi diliyorum.
Paylaşımlarım Akın saatçinin araştırnalardan. Videolarına bakın.
Karın kası ile ilgili videosunu izleyin sonra karın çalışın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…