Tüp Bebek Merkezleri Maya Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler burada buluşalım

HTML:

Hadi yaa ee ben oradan testlerimi sonuclarımı alacaktım.diger doktorum istedi.tekrar yapmaya gerek yok dedi...ne yapacagım simdi

merhaba...

haber dogru mu acaba?? nerden ogrenebiliriz ki ??

umarim kapatilmistir...

dün bende oradaydım
opu işlemim oldu. pazarteside transferim olacak.
umarım korktuguma ugramam yorumlar cok korkuttu benı..

cok cok gecmis olsun canim, bende iki kez denedim ve olmadi seninde dedigin gibi. eksik olan cok seyleri vardi. transferim olucak bir kanimi alip bakmadilar bile bunun hormonu durumu ne ha diye.. ancak verdiler hormon haplari beni hap manyagi yapmislardi dozlarda yuksek, sonuc negatief cikti zaten 2 embryo vardi ikiside gitti 2 kere denedim ama simdi bakiyorum iyikide bitmis olarla isim. ara valan dediler aramadimda, biz umut ediyoruz onlar dalga gecer gibi oluyor.. artik burda baslicam tedaviye baska caremde kalmadi turkiye de iyi bir yerde bilmiyorum seninde dedigin gibi gercekten guvenim kalmadi

kullandıgın ilacları herkes kullanıyor coocuguda oluyor sadece ılaclaramı baglıyorsun bu durumu

mayayı düşünen tdavı olab baska arkadasla rvarmı

bizde orada 3. denememizi yaptırmıstık.. fakat yapılan tedavi sonucunda ben sadece zaman kaybını öğrendim, onlarında yeni denemeleri oldu.. bize alınan normal ücretten ayrı, şu tedavi var, gebelik oranını % 30 arttırıyo dediler., kabul ettik, ücreti şu kadar.. verdik.. yine şu var dediler kabul ettik şu kadar.. ben islemler bitip olumsuz yanıtı aldığım zamanlarda bi hemsire arkadas söyledi.. seni deneme olarak kullanmıslar... nasreddin hoca misali, ya tutarsa... diye ?

ve gerçekten hastaların hem duygularını, hem de paralarını sömürmekten baska hiçbirsey değill.. onlar sadece alacakları paraya bakıyolarr.. yoksa hasta o parayı nerden bulmus, sonrasında o parayı nasıl öder, bunları düşünmeksizin,

6 HÜCRELİ Yİ bana transfer etmis oldular.. 8 HÜCRELİ olması gerekirken, nasreddin hoca gibi ya tutarsa ... KINIYORUMM GERÇEKTEN KINIYORUMM MAYA YI ??!!!

8 dediler 6hucrelimi transfer ettiler orada calisan hemsiremi soyledi
gecmis olsun cnm tutmamasinin nedeni yanlis tedavi sekli

8 dediler 6hucrelimi transfer ettiler orada calisan hemsiremi soyledi
gecmis olsun cnm tutmamasinin nedeni yanlis tedavi sekli

yok 8 demediler, 6 dediler ve tarnsfer islemi için gün verdiler.. ben ve esim bu olmaz diye o anda bilmiyorduk.. bizde acaba dedik, hani önceki 2 sefer ki ni Anatolia tüp bebek te yaptırdıydık, hersey çok güzel gelismesine rağmen tutmladıydı. doktorum ve oradakiler çok güzel ilgilendiler..ama tutmamasının sebebini dokturumda anlamadı. ben bu sonuçlara göre sonuç bekliyordum dedi.. demek ki kısmetim değilmiss..artık vardır bunda da bi hayır diyorum..
yok bu hemsire arkadas baska yerden ve kendisi de bu islerin içinde, o da yaptırdı tüpbebek yani.. 6 hücreli zaten tutmazdı nie trsfer yaptılar ki dedi.. ben tabi iyice bozuldum..
ama onlara bunun hesabını sormak isterdim..
hani bana %30 arttırıcı gelismeler bu sonuca göre nerde ????
bu 6hücreli neden ?? 8 hücreli olması gerekirken ??
birde yumurtalarım azdı benim ve kalite bakımından da seçe seçe bir taneyi bulmuslar, o da 6 hücreli .. :s

ben bu sıtede 4 hucrelının tuttugunu gördüm yakın akrabam 5.hucrelıydı ıkıncı gun embryosuydu tuttu.
bence baska bırsey var ..tedavın için daha detaylı arastır ..ınsaalalh en kısa sürede yavruna kavusursun

valla bi bulabilmiş değiller, sebebinin ne olduğunu
insallah hep beraber tsk ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…