Tüp Bebek Merkezleri Maya Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler burada buluşalım

nysaa çok sevindim hayırlı transferler rabbim hayırlı sonuçlar almanı nasip etsin
angel gözünaydın allah tamamına erdirsin aminn

slm kızlar mayanın 2010 kampanyası hakkında bılgısı olan varmı bırde normal fıyatı nekadar bu merkezın ılaclar dahıl fıyatı

arkadaşlar bana yardım edin kafam çok karışık yarın hamılelığımın 9.haftasına gırcem bugun doktor gıttık tüp bebek doktorum değil işin içinde doğumda olduğu için farklı bı doktora gıtmek zorundaydm namık kemal hoca docent kendısı bugün kullandığım ilaçları bırakmamı soyledı tup bebek merkezınden bebek asprınını 32 haftaya kadar kullanmam soylenmıştı progestanıda 12.haftaya kadar kullanacaktım ama bugun doktor bırak sadece elevıt kullan dedı napsam bılemedım namık hocada gatada tüp bebek doktoru guvenılır bırı ama kafam karıştı sızler progestanı ve asprını ne kadar kullanıdınz yazarsanız sevınırım

merhb arkdaşlar bende tüp bebek yaptrmaya karar verdim
mayayı aradık akşam mikro ıvf diye birşeyden bahsettiler
sizlerde var mı bu yöntemi yapcak olan
bizde eşimde sorun yok bende pko var
bu yüntemte erkekde sorunun az yada olmadığı durumlarda kullanılıyormuş
paylaşırsanız sevinirm...ve ben ilk defa denicem
daha önceden deneyenler neler tavsiye edersiniz

slm kızlar mayanın 2010 kampanyası hakkında bılgısı olan varmı bırde normal fıyatı nekadar bu merkezın ılaclar dahıl fıyatı

merhb canım ben snein bugün tüp bebek hikayeni okudum ve çok beğendim
şimdi dünyaya gelmiştir büyük ihtimal değil mi yavrun
ınş bende senn gibi ilk denememde kavuşurum
tavsiyelerini bekliyorum..sevgiler..

henüz doğum gerçekleşmedi canım.. ama çok yaklaştı. darısı başına olur inşalalh. evet ciddi bir sorun yoksa aşılamaya göre çok daha başarılı bir yöntem mikro ivf. icsiye göre daha uygun fiyatı. özellikle pco isen. başarı şansın da iyi olur, yumurta kalitenden ve sayı çokluğundan dolayı.. ıcsiye göre daha az ilaç kullanılıyor. doğal döllenme yapılıyor, eşinde sorun yoksa bu zaten en güzeli... başarılar dilerim tedavinde...

babytwin çok sağol cevap yazdığın için
inan tüp bebek hikayeni aşama aşama sıkılmadan okudum
kimi yerinde ağladım
2 gündür çok mutluyum tüp bebk yaptrcam diye
demek daha doğum gerçekleşmedi
ınş sağlıcakla kavuşursun canım
bakalım o yöntemle ınş kavuşurum yavruma...

merhaba herkese uzun zamandrı cevap yazılmamış sanırım ben de mayadan mikroıvf yöntemiyle tüp bebek kazandım nasipse yarın ön muayenye gideceğiz sakaryada ikamet ediyorum biraz uzak ama bakalım ne olcaka hayırlısıyla göreceğiz

selamlarrr..siz maya tüp bebeğe gittiniz mi hiç..bende karar aşamasındayım daa..çok heyecanlıyımm.Allah yardımcımız olsun

kızlar lütfen yardım edin, önümüzdeki ay ankaraya gidip baskennteki doktorumla görüşecegim, çikolata kisti ameliyatı olmustum ona.

ama mayayla da telefonda görüştüm bir kac kez, fiyat vermiyorlar, hulusi beye özel muayene en az 200-250 verecegim, maya ön görüşme için ücret alıyor mu acaba?

geçmiş olsunnn cnm ben geçen hafta grüştümm daha hazirana kadar kampanyaları varmış ilaçlar hariç 1984 lira ön görüşme ön muayene içinde eğer maya tüp bebek merkezi sitesindeki ayın çekilişine katılırsan ücretsizmişşşş

ben maya da 2 kez tüp bebek denedin 2side negatif,merkez , doktorları, hemşirelerine bişey diyemem işlerini gayet iyi yapıyorlar çok memnunum.3cü yüde orda yaptırıcam

canım inşallah hayırlı sonuçlar
alırsın maya tüp bebek merkezi doğru merkez
osman hoca ve ekibi çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…