Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

SonuÇlar elımde dÜn ıŞler yogundu gıdemedım .ÖĞleden sonra gıdıcem ama eŞımın sonuÇları bıraz SORUNLU SANIRIM ona canım sıkıldı akŞamdan berı hıÇ keyfım yok.

SonuÇlar elİmde dÜn İŞler yogundu gİdemedİm .ÖĞleden sonra gİdİcem ama eŞİmİn sonuÇları bİraz SORUNLU SANIRIM ona canım sıkıldı akŞamdan berİ hİÇ keyfİm yok.

canım sorun her neyse mutlaka çözümü vardır ne olur üzülme :1hug: eğer eşin seni böyle üzgün görürse oda etkilenir canım keşke yanında olsaydım

tahliller için sadece bir yere bağlanma bir kaç yerde yaptırmanı öneririm hem sen hem eşin için tahlil yapılan cihazlar çok önemli doktordan iyi haberlerle dön canım öptüm seni kocaman

canım sorun her neyse mutlaka çözümü vardır ne olur üzülme :1hug: Eğer eşin seni böyle üzgün görürse oda etkilenir canım keşke yanında olsaydım

tahliller için sadece bir yere bağlanma bir kaç yerde yaptırmanı öneririm hem sen hem eşin için tahlil yapılan cihazlar çok önemli doktordan iyi haberlerle dön canım öptüm seni kocaman

ah canım akşam belli etmemek için bin takla attım o bilmez pek böle şeyleri ben araştırdım netden de sonuçları....bilse çok üzülür zaten o testi yaptıraana kadar göbem çatladı.kaç gündür bende sorun çıkarsa beni bırakırmısın diyip duruyo canımı sıkıyodu..
Inşallah yazılanlar dogru deyildir.
Sperm tahlilini tüp bebek merkezinde yaptırdık.
Sağol canım inşallah iyi haberler getirirm 14.30 da gidicem

ah canım akşam belli etmemek için bin takla attım o bilmez pek böle şeyleri ben araştırdım netden de sonuçları....bilse çok üzülür zaten o testi yaptıraana kadar göbem çatladı.kaç gündür bende sorun çıkarsa beni bırakırmısın diyip duruyo canımı sıkıyodu..
Inşallah yazılanlar dogru deyildir.
Sperm tahlilini tüp bebek merkezinde yaptırdık.
Sağol canım inşallah iyi haberler getirirm 14.30 da gidicem
hemen moralini bozma canım belki düşündüğün gibi değildir ......buraya yazabilirmisin eşinini sonucunu az çok anlrım bende ...

canım korkuyosan pedine damlat oda olur ama onun herhangi bir zararı yok nane gibi ferahlatıyor canın acımıyo anlıcan hepimiz yaptık bu kürleri tehlikeli olsa yapmazdık.

benmkinde sadece acı elma yağı yazıor amaaaa korkuorm yapamayaa

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................son -1 gün
NS72.......................son -1 gün
meyra basman.........son 3 gün
durualya...................son 4 gün
Turkuaz26................son 5 gün
sevimsu ..................son 11 gün
fshsos......................son 14 gün
esramm82................son 16 gün

kizlar günü bitenlerden haber yok:KK43: hadiiii müjde verin bizeeee.

aslinda beni de safaksizlara eklemek lazim, karnim agrio, 3 gün kaldi geldi gelecek yani, sinyalleri coktan geldi, darisi kendisine:) artik üzülmüyorum. yapabilecegim herseyi yaptim. sadece asilama kaldi. temmuzda basliycam insallah. bizim dönüs durumu var malum. gerisi Allah'a kalmis, verecek insallah, bu kadar emegi bosa cikarmaz benim Rabbim.

günaydın canlarım.nasılsınız.ben doktora gittim.tüp bebek hazırlıklarına başlıyoruz.doktorum folik asite başlattı.tüp bebeğe gidene kadar kullanırsan daha iyi sonuç alınır dedi.kullanan varmı aranızda ben hiç kullanmadım.nedir bu ne işe yarıyo.doktora sormayı unuttum.bu arada aklım gidip geliyo.adetim yarın bitecek acaba dioyorum bu ay son kez yine buharı denesemmi.ayrıca yedekte preseed da var.destek ve fikirlerinizi bekliyorum.beni bi siz anlarsınız.tüp bebeğe haziranın sonunda niyetimiz var.hepinizi öpüyorumm.

günaydın canlarım.nasılsınız.ben doktora gittim.tüp bebek hazırlıklarına başlıyoruz.doktorum folik asite başlattı.tüp bebeğe gidene kadar kullanırsan daha iyi sonuç alınır dedi.kullanan varmı aranızda ben hiç kullanmadım.nedir bu ne işe yarıyo.doktora sormayı unuttum.bu arada aklım gidip geliyo.adetim yarın bitecek acaba dioyorum bu ay son kez yine buharı denesemmi.ayrıca yedekte preseed da var.destek ve fikirlerinizi bekliyorum.beni bi siz anlarsınız.tüp bebeğe haziranın sonunda niyetimiz var.hepinizi öpüyorumm.

günaydın canım;:1hug:
tüp bebege başlamana çok sevindim.inşallah herşey istediğin gibi olur.ben 3 ay folikasit kullanmıştım;sağlık ocagındaki Ebe bebek düşünmeye başladıgın zaman 3 ay öncesinden iç demişti.Bebeğin sinirsisteminin ve beyin oluşumunda çok büyük etkisi oldugunu sölemişti.Ama bende bebek oluşmadıgı için bu vitamin bende 3 ay içinde 5 kilo aldırdı.Bu ayda şansını dene derim yani buharını yap bence hiç belli olmaz tüp bebege gerek kalmadan bi bakmışsın hamilesin.İNŞALLAH..

Günaydın kızlar dün bana arkadaşımdan bir mail geldi okudum sizlerlede paylaşayım dedim

Hamile kalmak ne zordur bilir misiniz? - Yonca TOKBAŞ - Hürriyet

Sanada günaydın canım..
yazıyı okudum ne güzel anlatmış.Bencede Hiç kolay deil.Bekarken ne kolay sanırdım hamile kalmayı tıpkı Türk Filmlerindeki veya şuanki dizilerdeki gibi bir tecavüzle hamile kalmak,Bu düşüncemden dolayı tuvaletim gelse bile kimsenin klozetini kullanmazdım,havuza girmeye çekinirdim....
ah ah şimdi bu halime gülüyorum ...

günaydın seliminam şimdiden hayırlı olsun canım..İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan kendiliğinden hamile kalırsın:CüvCüv: :Saruboceq: folikasit latsibeliminde dediği gibi bebeğin sinir sistemi ve beyin gelişimi için çok önemli ben hala kullanıyorum gittiğim bütün doktorlar kesinlikle bırakmamam gerektiğinin altını şiddetle çiziyorlar..banada kilo aldırdı hemde çookk..:çok üzgünüm: canım süt maydanoz buharını dene tekrar ama yinede sen bilirsin kaydirigubbakcemile5

ben artık takmıyorum o kadar çok ağladım üzüldümki bu sefer adet olduğumda hiç umurumda olmayacak

Sanada günaydın canım..
yazıyı okudum ne güzel anlatmış.Bencede Hiç kolay deil.Bekarken ne kolay sanırdım hamile kalmayı tıpkı Türk Filmlerindeki veya şuanki dizilerdeki gibi bir tecavüzle hamile kalmak,Bu düşüncemden dolayı tuvaletim gelse bile kimsenin klozetini kullanmazdım,havuza girmeye çekinirdim....
ah ah şimdi bu halime gülüyorum ...

Bende hamile kalmayı kolay zannederdim üstelik şu ay hamile kalırım bu ay doğururum diye zamanını belirlerdim.kafamçokkarıştı

Bende hamile kalmayı kolay zannederdim üstelik şu ay hamile kalırım bu ay doğururum diye zamanını belirlerdim.kafamçokkarıştı

aynen durucum ya bende o hesaplardan çok yaptım. Benim hesabıma göre gecen ay anne olmam gerekiyordu.Bende gecen yıl agustosda hamile kalmayı planlamıştım.bak Nerdeyse agustos yine geldi ama bende tık yok .plan yapmamak lazımmış

bebişlerim ben 5 senedir hamile kalmayı planlıyorum.eğer ozamaan olsaydı benim bebiş 4 yaşında falan olcektiiii

acaba şu günü geçen arkadaşlar neden haber vermiyolar daha yaaaa.çok merak ediyorum.galiba arnavutumda bizi terketti.hiiiiç bişi yazmıyo artık.acaba işleri mi yoğun.neyse ben yinede kulaklarını çınlatayım onun.

acaba şu günü geçen arkadaşlar neden haber vermiyolar daha yaaaa.çok merak ediyorum.galiba arnavutumda bizi terketti.hiiiiç bişi yazmıyo artık.acaba işleri mi yoğun.neyse ben yinede kulaklarını çınlatayım onun.

arnavutgüzeli daha yeni kahvaltı yapıyordur..h

X