Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

slm kızlar
bugün tekrar gidiyorum dr a bakalım yumurtalıklar ne kadar büyümüş..

günaydın canlarım.nasılsınız.ben doktora gittim.tüp bebek hazırlıklarına başlıyoruz.doktorum folik asite başlattı.tüp bebeğe gidene kadar kullanırsan daha iyi sonuç alınır dedi.kullanan varmı aranızda ben hiç kullanmadım.nedir bu ne işe yarıyo.doktora sormayı unuttum.bu arada aklım gidip geliyo.adetim yarın bitecek acaba dioyorum bu ay son kez yine buharı denesemmi.ayrıca yedekte preseed da var.destek ve fikirlerinizi bekliyorum.beni bi siz anlarsınız.tüp bebeğe haziranın sonunda niyetimiz var.hepinizi öpüyorumm.

canım hakkında hayırlısı olsun inş
ben birşey duydum hatta int bile geziyomuş bu kür size anlatmak istiyorum
12 sene bebeği olmayanların bile olmuş birde benim komşum yapmış bu kürü hamile kaldı yazıyorum
KADIN VE ERKEK İÇİN:
KARABİBER =30 GR
KARAFİN=30 GR
TARÇIN=15GR
VDİSHİNDİ=15GR
KEREVİZ TOHUMU=50GR
HÜDÜL KEHR=30 GR
ISIRGAN TOHUMU=30 GR
ANASON=30 GR
HAVUÇ TOHUMU=30 GR
ŞALGAM TOHUMU=30 GR
TURP=30 GR
MESTEKİ=30 GR
SİNAMEKİ=30 GR
GÜNLÜK=30 GR
ÖZERKLİ=30 GR
ACI BADEM YAĞI=10 GR
HAŞLANMIŞ ÇÖREK OTU=18 GR
ÇAM SAKIZI=100 GR
ATEŞ GÖRMEMİŞ BAL=1 KLGR
YAPILIŞI......
HEPSİ HAVANDA TEK TEK DÖVÜLÜR,TOZ HALİNE GETİRİLİR,ATEŞ GÖRMEMİŞ BALLA MACUN YAPILIR
100 GR ÇAMSAKIZI İLAVE EDİLİR,İYİCE KARIŞTIRILIR VE 40 GÜN EŞİN VE SEN SABAH 1 ÇORBAKAŞIĞI YİYECEKSİN
kızlar eğer adet olursam ben yapcam bu kürü önceden duymuştum sordum ne kadar tuttuğunu bana yüksek fiyat demişlerdi meğer orası kendi yapıyomuş ondan demiş,geçen gün arkadaşım almış 30 lira tutmuş bal hariç sizde deneyin bu yolla hamile kalan çok var inş bizlerede yarar...

Günaydın kızlar dün bana arkadaşımdan bir mail geldi okudum sizlerlede paylaşayım dedim

Hamile kalmak ne zordur bilir misiniz? - Yonca TOKBAŞ - Hürriyet

canııım çok güzel bir konu okudumdaaa,ne güzel tercüme etmiş duygularımızııı..ah ah bekarken bendee plan yaprdım şu yıl evlenicem şu ay hamile kalıcam şu ay doğurucam bebeğim şu burca sahip olucak.nerdeee bi güzel avucumu yaladıııııım:icecream:

günaydın canlarım.nasılsınız.ben doktora gittim.tüp bebek hazırlıklarına başlıyoruz.doktorum folik asite başlattı.tüp bebeğe gidene kadar kullanırsan daha iyi sonuç alınır dedi.kullanan varmı aranızda ben hiç kullanmadım.nedir bu ne işe yarıyo.doktora sormayı unuttum.bu arada aklım gidip geliyo.adetim yarın bitecek acaba dioyorum bu ay son kez yine buharı denesemmi.ayrıca yedekte preseed da var.destek ve fikirlerinizi bekliyorum.beni bi siz anlarsınız.tüp bebeğe haziranın sonunda niyetimiz var.hepinizi öpüyorumm.

canım beniiim hadi bakalım hayırlı uğurlu ollsuuun.umarım bu tedavin son olur güzel sonuçlar alırsın bitanem.evet foliki kullan sibelinde dediği gibii bebiş için çok önemli.binevi vitamin takviyesiii..

acaba şu günü geçen arkadaşlar neden haber vermiyolar daha yaaaa.çok merak ediyorum.galiba arnavutumda bizi terketti.hiiiiç bişi yazmıyo artık.acaba işleri mi yoğun.neyse ben yinede kulaklarını çınlatayım onun.

canıım beniiim ben hiç terkedermiyim ayol sizii.valla düşmem yakanızdanŞeniz..ya ben geç geliyorum eşimin yanına e kahvaltı yapıyoruz bizim çardakta ..anca oturuyoru o yüzden bugün biraz geciktiiim.yoksa aklım hep sizdee..takipteyim merak etmeyin siiiz:1hug:sizi çok seviyouuuuum:1hug::nazar:

kızlar ben sizlerin yazdıklarını geç görüyorum ne zaman düzelcek anlamadım..

kızlar ben çıkıyorum dr randevum var 15,30 yetişeyim gelicince yazarım sonuçları şimdilik hoşçakalın ..

canıım beniiim ben hiç terkedermiyim ayol sizii.valla düşmem yakanızdanŞeniz..ya ben geç geliyorum eşimin yanına e kahvaltı yapıyoruz bizim çardakta ..anca oturuyoru o yüzden bugün biraz geciktiiim.yoksa aklım hep sizdee..takipteyim merak etmeyin siiiz:1hug:sizi çok seviyouuuuum:1hug::nazar:

biri çardakta kahvaltımı dediiii :eek: :eek: :eek: :eek:

kızlar ben çıkıyorum dr randevum var 15,30 yetişeyim gelicince yazarım sonuçları şimdilik hoşçakalın ..

canıım hadi güzel haberlerlee dön inşalllaaaah:dance:hihoyyyt

biri çardakta kahvaltımı dediiii :eek: :eek: :eek: :eek:

anacım pardoon düzeltiyoruuuum DÜKKANIN ÖNÜÜ oda çardak gibi sayılır ama önümüz bahçeee masayı orda kuruyoruz kuşların sesiyle kahvaltı güzel oluyoo.hem ben ne anlatıyorumki sanaaa görmek isteyen kalkar geliiiiir:dilcikar: .kkahvaltıdaa teeee 2 dee yiğoruuzz.ben sultan hanım geç kalktığım içüüün..kocamda açlıktan ölüyookaydirigubbakcemile3

ayyy antalya ne güzel sicaciktir simdi. biz donuyoruz burda soguktan ve öldük günessizlikten:KK43:
canim vatanim yaaaa, insallah gelicem az kaldiiiii

bu arada CUMAniz mübarek olsun kizlar...

selimina canim, hayirlisi olsun, duydumki tüp bebege basliyormussun, ikiz annesi mi olcan sendeee kaydirigubbakcemile3

ayyy antalya ne güzel sicaciktir simdi. biz donuyoruz burda soguktan ve öldük günessizlikten:KK43:
canim vatanim yaaaa, insallah gelicem az kaldiiiii

bu arada CUMAniz mübarek olsun kizlar...

selimina canim, hayirlisi olsun, duydumki tüp bebege basliyormussun, ikiz annesi mi olcan sendeee kaydirigubbakcemile3

veee yine bombaladim topigiiiii :))))))

yaşşaaaa kız meyraaaaam iyi yaptıın bi sen bi ben patlatıyoruuzhihoyyyt ay kaç gün antalyada yağmur vardı sen ne diyosun ne güzel tamda terlikleri çıkartıııım anacam gene çizmelere döndük hiç durmadan yağdı iki gün düşünebiliyomusun.ama şimdii güllük gülistanlık..evet çok güzel görünüyo hava da mütiiiş.

seninde CUMAN MÜBAREK OLSUUUN tatlııımm..

kizlar ben kactim. bugün yine dernek toplantisi var. kendinize iyi bakin. en yakin zamanda hamile kalin insallah. a.s.

anacım pardoon düzeltiyoruuuum DÜKKANIN ÖNÜÜ oda çardak gibi sayılır ama önümüz bahçeee masayı orda kuruyoruz kuşların sesiyle kahvaltı güzel oluyoo.hem ben ne anlatıyorumki sanaaa görmek isteyen kalkar geliiiiir:dilcikar: .kkahvaltıdaa teeee 2 dee yiğoruuzz.ben sultan hanım geç kalktığım içüüün..kocamda açlıktan ölüyookaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

olssuuuunnnnn dükkan önüde uyar banaa :icecream: ayyyyy bak şimdi hayal ettimde bütün kızlar toplandık kahvelerimizi içmişiz fallarımıza bakıyormuşuz ne o merak ettiniz dimi falda ne çıktı diyeee kürler canım kürlerr :roflol::roflol::roflol:

ayyy canım enişte bey kız senin neden hamile kalamadığın ortaya çıktııı adamı halsiz bırakıyomuşsuuuunnnsırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................son -1 gün
NS72.......................son -1 gün
meyra basman.........son 3 gün
durualya...................son 4 gün
Turkuaz26................son 5 gün
sevimsu ..................son 11 gün
fshsos......................son 14 gün
esramm82................son 16 gün

geldim kızlar
çok şükür yumurtalarım iyiymiş pazartesi birdaha gitcem yumurta çatlatıcı verecekmiş
allahım bu ay ben ve arkadaşlarımı sevindir yarabbim hamile olalım.:Saruboceq:...eğer olmazsa allah izin verirse yukarda yazdığım kürü deniyecem tabi rahim filminden sonra..::çok üzgünüm:B]

anacım pardoon düzeltiyoruuuum DÜKKANIN ÖNÜÜ oda çardak gibi sayılır ama önümüz bahçeee masayı orda kuruyoruz kuşların sesiyle kahvaltı güzel oluyoo.hem ben ne anlatıyorumki sanaaa görmek isteyen kalkar geliiiiir:dilcikar: .kkahvaltıdaa teeee 2 dee yiğoruuzz.ben sultan hanım geç kalktığım içüüün..kocamda açlıktan ölüyookaydirigubbakcemile3

olssuuuunnnnn dükkan önüde uyar banaa :icecream: ayyyyy bak şimdi hayal ettimde bütün kızlar toplandık kahvelerimizi içmişiz fallarımıza bakıyormuşuz ne o merak ettiniz dimi falda ne çıktı diyeee kürler canım kürlerr :roflol::roflol::roflol:

ayyy canım enişte bey kız senin neden hamile kalamadığın ortaya çıktııı adamı halsiz bırakıyomuşsuuuunnnsırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla eşim ne diyo biliyomusuuun..keşke şu dediğin arkadaşların burda olsalardaa biraz senden kurtulsaam..size ne hizmetler yaparım diyoo.ya çökmüşüm adamaın bilgisayarına kalkmıyorum bir görseniz halimiii..biryere gitmem için bana para teklif ediyoo hemde 50 liraa.bende biriktiriyorum onlarııı:icecream:

kim o mu halsiiiiiiiz:eek:klava: peeeeh belimi kıracak yakındaa:a015::eek:ben gelene kadar o pekmezleri götürüyoo ama bana çaktırmıyor zannediyoo ama şişeden eksiliyo her gün 4 parmaaaak:eek:klava:bende diyorum bu adam bu enerjiyi nerden alıyoo:uhm:KK4:mymeka:

X