Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
562
467
26

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 243 gün kaldı.

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

FlyingHummingbird

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
367
450
30
Şimdi aradılar hastaneden 3.gündeyiz 7 embriyomum 3 ü 1.kaliteymiş diğerleri 2. Kalite hepsini 5.gün için bekletecekler. Bu kalite ne oluyor tam anlamadım . 1. Kalite daha mı iyi oluyor ?

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
562
467
26
Tuz at o zaman guzel olur birazda limon sık 😋😋
Evet bi arkadaş da öyle dedi şimdi almaya gidicem inşallah güzel olacak 🤲🏻 transfere kadar hergün yiyecek miyiz ? Yoksa ara vermemiz gerekiyor mu ?

Bu sıralarda, yolk kesesinde bulunan kök hücreler bebeğin vücudunun arka duvarına geçerler. Bu kök hücreler bebeğin üreme yolunu oluşturacaklardır. Ay sonuna kadar bebeğinizin gelişiminde büyüklük ve fiziksel çok büyük değişiklikler olacaktır. 5 gün içinde, döllenmiş yumurta halinden 10.000 kat daha büyük olacaktır. Gerçekte bir pirinç tanesinden daha büyük değildir. Sabah bulantılarınız var ise kraker yemek size yardımcı olacaktır.

Tagatesia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
202
387
20210515_151827.jpg
Kızlar eşimin gazına gelip korkuyla test yaptım. Bugün transfer sonrası 7.gün. inşallah pozitiftir Allahım ya. Biri Predictor erken gebelik testi, biri normal 5 tl lik test. Tek cizgi olsa da aglayacaktim yine agladim ya gercek degilse diye 😄😄

Beklededi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
562
467
26
Valla ben normalde de çok seviyordum. Son 7 gündür 3 tane yedim. Bahane oldu yemek için:)
Rahim için çok faydalı zaten hamilelikte çok öneriyolar keşke bende severek yiyebilsem 🤲🏻😁

Luthientr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
435
942
35
Eki Görüntüle 2849811 Kızlar eşimin gazına gelip korkuyla test yaptım. Bugün transfer sonrası 7.gün. inşallah pozitiftir Allahım ya. Biri Predictor erken gebelik testi, biri normal 5 tl lik test. Tek cizgi olsa da aglayacaktim yine agladim ya gercek degilse diye 😄😄

Tebrik ederim çok sevindim 🥰🥰 sağlıkla doğurun inşallah

buradayimfiruze

Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
366
401
30
Eki Görüntüle 2849811 Kızlar eşimin gazına gelip korkuyla test yaptım. Bugün transfer sonrası 7.gün. inşallah pozitiftir Allahım ya. Biri Predictor erken gebelik testi, biri normal 5 tl lik test. Tek cizgi olsa da aglayacaktim yine agladim ya gercek degilse diye 😄😄
Tebrikler canim masallah demistim sana 7. Gunde varsa cikiyor diye 👏🏻👏🏻👏🏻

Tagatesia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
202
387

Guli2101

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2019
49
21
40
Maşallah darısı bizim başımıza 🤲
Merhaba çok güzel amin belirtileriniz var
Yaaaa gerçekten mi. O kadar ağladım ki eşim de sarıldı bana ağlama diyor, ona sarılıyor gene ağlıyorum ... çok üzüldü o da :KK43: allahım kuçaklarımızı doldursun 🤲🏻🤲🏻

Vallahş yok yere kendini üzüyorsun daha 4. Günün bence çıkmaz zaten

Tebrikler canim masallah demistim sana 7. Gunde varsa cikiyor diye 👏🏻👏🏻👏🏻
Maşallah darısı bizim başımıza tebrik ederim belirtileriniz neydi