Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Erken test yaptırmayın arkdşlar bazı arkdşlarımız pozitif görebiliyor ama siz yine de yapmayın hele ki idrar testi sakınn sakıınn benm progesteronum düşük çıktı transferden 3 gün sonra ama ona bile gidip bakmıyorum ümidim azaldı gibi ama olsn beklemek en iyisi

Kızlar bu estrofem sizde de nefes darlığı yaptı mı? Günde 3 kullanıyordum yarından itibaren 4 olcak. Bugün hep nefes nefeseydim. Sanki kendimi nefes almak için zorluyorum. 😔

Kızlar bugun transferimi oldum . Transfer olanlara sorum, doktorum full yatacaksın 3 gün dedi. Takside arkada oturmak zorunda kaldım neden oturdun uzansaydın keske dedi. Şimdi kafama takıldı zaten transferden sonra 1 saat yattım taksiden inince eve de yürüdüm merdivende çıktım 😔 sizler ne yaptınız transfer sonrası
Uğurlu gelsin canım, neden 1 tane transfer edildi? Dondurma oldu mu? Canım doktorum bana hiç öyle şeyler demedi. o gün dinlendim muayenehanede 15 dk felan, sonra eşimle bindik arabaya eve geldim, uzandım. biraz halsizdim. ertesi günü az iş yaptım.. yalnız uzanma ağır kaldırma affedersin kabız olma dedi bol su iç.. hergün yürümeye calıs 20dk felan dedi...

Öncelikler Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin amin.
Bende ilk iki gün hiç belirti olmadı ilaçlardan memelerde dolgunluk ve ağrı vardı hala daha var.
3. günden 8.güne kadar kasığımda kasılma,regl ağrısı gibi, alttan sanki iğne sokuyorlar gibi ara ara ağrım oldu. Bi kere sırtüstü yatarken hapşırmıştım o an yaşadığım ağrıyı asla anlatamam ki ağrı eşiğim yüksektir.
8.günden 11.güne kadar hiçbir şey hissetmedim hatta kesin gitti diye düşündüm şükür pozitif. Bugün 14.gün
Eklemek istediğim bi diğer şey uyku düzenim berbat oldu. Tv izlerken uzanıyorum hani böyle anlık için geçer bi on sn dalarsın ya gün içinde ara ara böyle şeyler yaşadım annem gebelik belirtisi küt uyuyakalman demişti😂
Canım, senin değerin kaç çıkmıştı :))))

Kızlar bu estrofem sizde de nefes darlığı yaptı mı? Günde 3 kullanıyordum yarından itibaren 4 olcak. Bugün hep nefes nefeseydim. Sanki kendimi nefes almak için zorluyorum. 😔
İki haftadır kullanıyorum günde ikiyle başladım bir haftadır günde 4 olarak devam ediyorum, dediğin gibi birşey yaşamadım canım

Size bir şey sorucam benim dondurulmuş embiryo transfem oldu sizin adetin kaçın günü yaptı benm ilk adet günümü de sayarsam 21. Güne denk geldi geç kalınmıyor mu dedim yok dedi ama ilginç değil mi normalde yarın adet günüm ama daha teste 1 hafta var (21 nisan ilk adet-12 mayıs transfer)

Ben tam 1 aydır günde 3 defa kullanıyorum. Sürekli gün boyu yüzümde maske olduğu için rahat nefes alamıyorum 😄 Estrofemden değildir bence ya 🤔

1 haftadır kullanıyorum ben ama bu 2 gündür yoğun baş ağrısına eşlik eden daralma hissi geldi 😔 Umarım sizde olmaz 🙏🏼
Bende de baş ağrısı yapıyor, hiç başı ağrımayan biriyim normalde, bi ağırlaştırıyor gibi.. bir de bende sanki tüylerimi arttırdı gibi. Böyle hisseden oldu mu? Gerçi estrofem mi yoksa diğer ilaçlardan mı bilemiyorum.. lazer yaptırdığım için baya temizdi, bu ay sanki bi tık daha fazla tüy var gibi🤨

Bende de baş ağrısı yapıyor, hiç başı ağrımayan biriyim normalde, bi ağırlaştırıyor gibi.. bir de bende sanki tüylerimi arttırdı gibi. Böyle hisseden oldu mu? Gerçi estrofem mi yoksa diğer ilaçlardan mı bilemiyorum.. lazer yaptırdığım için baya temizdi, bu ay sanki bi tık daha fazla tüy var gibi🤨
Benim de öyle. Orman gibi oldum lazere gidiyorum 5 yıldır düşünün artık🥺 göbeğim falan kıl içinde. Östrojenden sanırım. Estrofeme henüz başlamadım

Size bir şey sorucam benim dondurulmuş embiryo transfem oldu sizin adetin kaçın günü yaptı benm ilk adet günümü de sayarsam 21. Güne denk geldi geç kalınmıyor mu dedim yok dedi ama ilginç değil mi normalde yarın adet günüm ama daha teste 1 hafta var (21 nisan ilk adet-12 mayıs transfer)
Benim transferim de öyle planlandı, bir aksilik olmazsa haftaya Cuma adetimin 23. Gününde transfer yapılacak. Bir sonraki adetim de ertesi gün başlayacak normalde.. test tarihimde 13 gün sonrası.. normal yani, uygulanan bir protokolmüş, ben de sormuştum burda

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum . Nisan ayında 6 yumurtam donduruldu . Şimdi 2.adeti bekliyorum . Bu aralar ikinci adeti olacam inşallah . Dondurulmuş embriyo transfer edilen arkadaşlara sorum .adetten kaç gün sonra transfer oldunuz ?

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum . Nisan ayında 6 yumurtam donduruldu . Şimdi 2.adeti bekliyorum . Bu aralar ikinci adeti olacam inşallah . Dondurulmuş embriyo transfer edilen arkadaşlara sorum .adetten kaç gün sonra transfer oldunuz ?
Suan transfer hazırlığındayım perşembe günü olacak kısmetse adetimin 21.gününe denk geliyor

Benim de öyle olacak sizin gibi,perşembe günü transferim adetimin 21.gününe denk geliyor

Hayırlı olsun transferin inşallah olumlu olur sonucu da🙏🏼 Bence de biraz fazla olmuş 3 gün full yatacaksın demesi tam tersi sürekli yatmayın arada kalkıp evde yürüyün ki kan dolaşımı olsun diyorlar, yani bana önceki transferlerimde de öyle demişti doktorum. Sen güzel düşün olumsuzluklarla canını sıkma zaten herseye evhamlanıyoruz daha fazlasına gerek yok😃
Bu arada Bursa’da mı tedavi görüyordun sanki öyle yazmıştın daha önce?
Sağolasın canım yook yere evham yaptım valla. Daha rahatım suan en azından mutfağa gidip dolabı açıp bişiler yedim mecbur eşim uyumustu 🤭 yok canım istanbuldayım ben
Uğurlu gelsin canım, neden 1 tane transfer edildi? Dondurma oldu mu? Canım doktorum bana hiç öyle şeyler demedi. o gün dinlendim muayenehanede 15 dk felan, sonra eşimle bindik arabaya eve geldim, uzandım. biraz halsizdim. ertesi günü az iş yaptım.. yalnız uzanma ağır kaldırma affedersin kabız olma dedi bol su iç.. hergün yürümeye calıs 20dk felan dedi...
Dondurulmus embriyoydu zaten kuzum.. 9 tane embriyom oldugu halde 1 tane transfer edilebildi. Hem yaştan dolayı hemde embriyolar çok kaliteli bu durumda 1 tane transfer edeceğiz dendi. Aslında doktorum 2 yaparız demişti ama embriyolog sıkıntı yaratmıs. Cok istiyordum çift embriyo ama hep dua ettim Allah'ım hayırlısını nasip et diye. Tam transfer öncesi söyledi doktorum tek yapabilicez diye. Son dakika demekki hayırlı olan buymuş dedim yapacak birşey yok 🤷🏻‍♀️

X