Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Peki baska doktora tüp bebek oldugunu soyledinizmi? Yani ben aslinda bunu bile soylemek istemiyorumda elestirenler olabilir ama buda benim düşüncem

Peki baska doktora tüp bebek oldugunu soyledinizmi? Yani ben aslinda bunu bile soylemek istemiyorumda elestirenler olabilir ama buda benim düşüncem
Bence söyleyin mutlaka. Neden söylemeyesiniz ki? Neticede tüp bebekle gebe kalanlarla normal yoldan gebe kalanların gebelik süreci farklı olabiliyor. Hiç riske atmayın derim.

Merhaba herkese tüp bebekle hamileyim bende. Merkezle gebe olanlar başka doktorla devam mi ediyor acaba? Bide ben kimseye söylemedim henüz gebeliğimi kimseye... sizler söylediniz mi ne zaman duyuracaksiniz?
hayırlı olsun ben şehir değiştiği için başka doktorla devam edeceğim gebeliğide herkese söyledik valla bizim karı koca ağzımız durmuyor kızımdada hemen söylemiştik

Doktora Tüp bebek olduğunu söylemeden süreci sağlıkla ilerletebileceğizi düşünmüyorum. Tüp bebek doğal hamilelik süreci ile aynı süreçte ilerlemiyor.. yani pozitifi alınca artık normal hamileyim diye düşünmemek gerekiyor. Dr’unuza söylemezseniz bebeğin gelişiminden fiziksel etkilere kadar bir sürü alanda yanlış yönlenebilir..

selam canım nasılsın herşey yolundamı bir belirtin varmı ben yine belirtilere düştüm
İyiyim canımm sen nasılsın? Günlerin geçmesini bekliyorum işte dünden beri çok karın ağrım var sadece, sağ tarafım ağrıyor karın kasık arası.. hatta baya endişelenip tuvalete gittim kaç kere ama şükür bi kanama vs. yok
Onun dışında bişi yok, mide bulantısı göğüs hassasiyeti vs.

bende iyiyim canım aynı benimde dün gece oldu kasık agrım adet olacakmış gibi şuan gecti ama gögüslerimde ağrıyor bugünde sızlama gibi inşallah bebişler iyidir günler gecmek bilmiyor

bende iyiyim canım aynı benimde dün gece oldu kasık agrım adet olacakmış gibi şuan gecti ama gögüslerimde ağrıyor bugünde sızlama gibi inşallah bebişler iyidir günler gecmek bilmiyor
Bir önceki hamileliğimde koku hassasiyeti, mide bulantısı ve göğüs ağrısı çok olmuştu, yatamıyordum bile ağrıdan.. şimdi daha bunlar hiç yok, değerimde yüksek halbuki öncekine göre.. işte hepsi farklı.. niye olmuyo diye kafaya takmıyorum ama karın ağrısı endişelendiriyor tabii.. Bi seslerini duysaydık

Ben 10 yıldır içiyordum. Bebek düşünmeye başladığım an bıraktım. Yumurta kalitem anca iyileşeceği için sigarayı bıraktıktan 3 ay sonra korunmayı bıraktık.
Doktorunuzla görüşün neden hemen bırakmankz gerektiğini anlatır

benimde diğerinde koku hassasiyetim cok olmuştu ara ara da bulantı canım ama sanki kalp atışı duyulduktan sonra daha çok yoğunlaştı bende şimdi onla kıyaslıyorum ama her hamilelik çok farklı oluyor inşallah bu sefer hayırlı sonuclar alırız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…