Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Hayırlı sabahlar canım. İnşallah güzel haberlerle dönersin bize

Ben regl olmuş gibi kanama geçirdim iki gün önce. Daha pozitif haberini yeni almıştık ve kesin düştü dedim. Doktor dedi her kanamada çocuk mu düşermiş. Kanamam bugün çok çok azaldı. Ama dün sadece wcye kalktım. Yatın, kalkmamaya çalışın sonuç pozitif çıkarsa da mutlaka doktorunuzla görüşün progestan takviyesi için. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

Canım benım de pazartesi adet gıbı kanamam oldu bu hikaye burda bıttı dıyerek gıttım ama kalp atısını gorduk bebegın. Yogun progestan kullanmama ragmen nıye yasadım bunu bılmıyorum 3 dr a gıttım biri de su sebepten demedı. Tup bebek doktoru kan sulandırıcıyı kesişti gercekten kanama durdu

Maşallah çok sevindim, tüm isteyen herkese nasip olsun kalp atışını duymak
Ben de kan sulandırıcıyı kestim. Coraspin bile içmiyorum. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamayız

Yok yok bir sıkıntı olmaz. Bir arkadaşın da yazdığı gibi en kötü transfer saatinizi ona değiştirirler.

Maşallah çok sevindim, tüm isteyen herkese nasip olsun kalp atışını duymak
Ben de kan sulandırıcıyı kestim. Coraspin bile içmiyorum. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamayız
Yahu bu coraspini içmesekte oluyosa biz neden risk alıp da içiyoruz. Okuduklarıma göre tüp bebek tedavisi gören anne adaylarının yüzde 90'nına yakını bu tarz kanamalar yaşıyor tamam kan sulandırıcıyı, alďığımız yoğun hormon ilaçlarının kılcal damarlarda kanama vs olmaması açsından kullandırıyorlar tamam ama en azından oksapar tarzı iğneleri kullanmasak bari. şimdiden stres bastı bana valla

Bir tek onun için değil sanırım. bebek rahme yerleşirken beslenmeye ihtiyacı varmış ve genelde o ufak damarlarda tıkanıklık olurmuş. Sonra da kişi gebe olduğunu anlamadan, tutunamadığı için gebelik sonlanırmış. Tam anlatamadım ama aşılama yapan doktorum söylemişti

Oğlum da doğuma kadar kullandım nerdeyse . Kanama hiç yapmadı vajinal olarak. Ama sabah ağzımda pelte kanla uyaniyodum gece hep diş etlerim kanıyordu. İğne yaptıktan sonra kanamayı zor durduruyordum. O zaman bunları doktoruma hiç söylemedim şimdi soylicem kanım çok fazla sulanmışti demekki . Bida çok büyük tehlike bence Allah korusun.

Hayırlı sabahlar canım. İnşallah güzel haberlerle dönersin bize
Amin Allah razi olsun inşallah herkesten saglikli güzel haberler aliriz

Çok geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz sizin kanmaniz da. Aynen dediginiz gibi hep yatiyorum dün aksam da hic kalkmadim nerdeyse. Dizlerimin altina da iki yastik koydum uzaniyorum simdi. Gerisi Allahin takdiri. Rabbim ne derse o olur. Allah yardimcimiz olsun

Cok geçmiş olsun size de, korkunun ardina boyle guzel haber almişsiniz. İnsallah benimki de korkudan güzel habere doner. Allah hayirlisiyla kucaginiza versin bebeginizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…