🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bende kararlıyım test yapmıycam. En son bu kararı verdiğim ay hamile kalmıştım inşallah tarih tekerrür eder
Amin insaallah Allah gonlune gore versin. Ama daha yasin cok genc stres de insani cok etkiliyor bunu yakin cevrem de cok gordum ne zaman rahatladilar bebis oldu o yuzden biraz oluruna birakmak da fayda var.( 40 yasinda bir abla tavsiyesi😉)💕
Ben de ara verdim bu ay ve online detox programina basladim. Bakalim 30 Mayis adet gorunuyor insaallah her sey yolunda giderse haziran da tekrar dusunuyoruz🥰

Ben de ara verdim bu ay ve online detox programina basladim. Bakalim 30 Mayis adet gorunuyor insaallah her sey yolunda giderse haziran da tekrar dusunuyoruz🥰
İyi yapmışsın kuzum arada kendimizede bakalım değil mi. Bir kaçak falan olduysa belki bu ayda olur neden olmasın. Benimde yavaştan aklıma tüp bebek fikri girmeye başladı bakalım hayırlısı

Çok üzgünüm umarım bir sonrakine … 3 aydır kullanıyorum multivitamin içeriğinde folik asit olanlardan bakalım :KK43:
Cok iyi yapmissin en yakin zamanda guzel haberlerini alalim insaallah. Duzenli adet olmak da buyuk bir nimet demek ki her sey yolunda ama daha zamani gelmemis biraz daha sabir gerekiyor strese girmeden bu sureci gecirmek gerek stress cok etkiliyor gercekten. Dinlenmis olarak yeni aya tekrar niyet edersiniz insaallah🌸

Cok iyi yapmissin en yakin zamanda guzel haberlerini alalim insaallah. Duzenli adet olmak da buyuk bir nimet demek ki her sey yolunda ama daha zamani gelmemis biraz daha sabir gerekiyor strese girmeden bu sureci gecirmek gerek stress cok etkiliyor gercekten. Dinlenmis olarak yeni aya tekrar niyet edersiniz insaallah🌸
Çok çok amin, çok teşekkür ederim bu güzel mesajınız için… ❤️

Kızlar herkese hayırlı günler 🌸 beklenen adet tarihim 23 mayıstı ama bir gün gecikince test yaptım böyle çıktı sizce var mı?

Eklentiler

• IMG_2365.jpeg
    IMG_2365.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar merhaba bugün kan verdim 2 gün önce beta 73 dü bugün 163 olmuş ama 2 gün önceye göre progesteron değerim düşmüş sizce neden bu konuda bilgisi olan varmı

X