🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi E Eymennnannesi kızlar benim hiçbir belirtimin olmaması beni korkutuyor. Hele göğüslerim ilkinde balon gibiydi, çok ağrıyordu ve uçları siyahtı. Bunda öyle şeyler hiç yok. Mide bulantısı diğerinde olurdu bunda pek yok. Sizde durumlar nasıl?
Beta üç yüz de iken midem bulanıyor ve ağrıyor du. Hamdolsun şimdi o yok. Göğüs hassasiyeti var bide arada regl sancısı.. herkeste ve her gebelikte aynı olmaz mis. Arkadaşım ikinci gebeliği ilkinde kusmaktan çok kötü idi şimdi gebe miyim bilmiyorum diyor. Korkma bence normal

Beta üç yüz de iken midem bulanıyor ve ağrıyor du. Hamdolsun şimdi o yok. Göğüs hassasiyeti var bide arada regl sancısı.. herkeste ve her gebelikte aynı olmaz mis. Arkadaşım ikinci gebeliği ilkinde kusmaktan çok kötü idi şimdi gebe miyim bilmiyorum diyor. Korkma bence normal
Ay inşaallah yaa. Çarşamba günü gideceğim ben de keseyi görmeye. O zamana kadar da inşaallah her şey yolundadır demek kalıyor

Evet hormonlarım iyidi martta baktırdım. Amh 5.86 çıktı. Pcos görünümü var.
Zaten ben istesemde eşim oralı değil. Kendiliğinden olur diyor. Hiç kasmıyor benim gibi. Uzun süredir denediğim için aklımın bir ucunda dolanıyor işte
Daha 22 yaşındasın. Anlıyorum kaybının olması çok kötü etkiledi psikolojini :KK43: ama bence hormon, amh falan iyiyse doğal yoldan denemeye devam et. En sağlıklı çiftlerde bile her ay hamile kalma olasılığı %25 miş.

Evet hormonlarım iyidi martta baktırdım. Amh 5.86 çıktı. Pcos görünümü var.
Zaten ben istesemde eşim oralı değil. Kendiliğinden olur diyor. Hiç kasmıyor benim gibi. Uzun süredir denediğim için aklımın bir ucunda dolanıyor işte
Dr kağan Kocatepe videolarını izliyorum. Stres direkt olarak FSH ve lh hormonlarının salınımını ve yumurtlamayı etkiliyormuş. Tavsiyem ovulasyon günü falan takip etme. Haftada iki gün cinsel ilişki yaşıyorsanız zaten spermler 3 gün canlı kaldığı için denk geliyor. Böyle takipler vs daha çok stres yapıyor. Akışına bırak uygulamaya bile bakma. Yapabiliyorsan gez, spor yap, sağlıklı beslen, şekeri ve paketli gıdayı hayatından çıkar. İnancın ne ise ona göre rahatla. Müslüman isen namaz kıl ve Allah'a sığın. Çünkü o neyin bizim için en iyi olduğunu bilir. En doğru zamanı da bilir. Bir süre böyle devam et bakalım. Olmazsa tedavilere başlarsın. 35 yaşa kadar sorun yok, ümit var. Rahatla 💐

Dr kağan Kocatepe videolarını izliyorum. Stres direkt olarak FSH ve lh hormonlarının salınımını ve yumurtlamayı etkiliyormuş. Tavsiyem ovulasyon günü falan takip etme. Haftada iki gün cinsel ilişki yaşıyorsanız zaten spermler 3 gün canlı kaldığı için denk geliyor. Böyle takipler vs daha çok stres yapıyor. Akışına bırak uygulamaya bile bakma. Yapabiliyorsan gez, spor yap, sağlıklı beslen, şekeri ve paketli gıdayı hayatından çıkar. İnancın ne ise ona göre rahatla. Müslüman isen namaz kıl ve Allah'a sığın. Çünkü o neyin bizim için en iyi olduğunu bilir. En doğru zamanı da bilir. Bir süre böyle devam et bakalım. Olmazsa tedavilere başlarsın. 35 yaşa kadar sorun yok, ümit var. Rahatla 💐
Müslümanım elhamdulillah. Bende farkındayım stresin etkilediğini ama engel olamıyorum kendime. Ben hiç takip yapmıyorum zaten ilişki sıklığımız da iyi. Dua ediyorum bol bol. Namaza başladım iki aydır ve bu gerçekten beni rahatlattı. Desteğin için çok teşekkür ederim çok iyi geldi 🌺🙏

İşte histeroskopi sonrası en az 6 9 aydene dedi muhtemelen kışa kadar deneriz sonra tüp napaşıö ilaç tedavisi da hiç denemedim Ozamana kadar onları da denerim
İlaç tedavisi demediysen önce onunla başla belkide ilk denemede olucak. Tüpden önce mutlaka denenmeli bence klomen femara tarzı tedaviler

Kızlar merhaba. Çatlatma iğnesinden sonra 36.saat ilişki öneriyor genelde doktorlar. 36.saatten önce mesela 24.saatte ilişki olan ve tutan birileri var mı acaba aranızda? Bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🙏🏼

Müslümanım elhamdulillah. Bende farkındayım stresin etkilediğini ama engel olamıyorum kendime. Ben hiç takip yapmıyorum zaten ilişki sıklığımız da iyi. Dua ediyorum bol bol. Namaza başladım iki aydır ve bu gerçekten beni rahatlattı. Desteğin için çok teşekkür ederim çok iyi geldi 🌺🙏
İyi gelmesine çok sevindim. Ben de senin için dua edeceğim 💫

X