🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kızlar bugun kontrole gittim bir adet cok guzel yumurta gelısmıs 23 mm dedi kendi catlar muhtemelen bugun ya da yarın dedi ama istiyorsan bi orvitrelle yapalım dedi ben çatlıyor diye istemedim ama yeterlı büyüklüğe gelınce ne kadar surede catlar bilginiz var mı? Bide çatlama gecıkırse yumurta büyüyüp etkisiz hale donusur mu?

Kızlar bugun kontrole gittim bir adet cok guzel yumurta gelısmıs 23 mm dedi kendi catlar muhtemelen bugun ya da yarın dedi ama istiyorsan bi orvitrelle yapalım dedi ben çatlıyor diye istemedim ama yeterlı büyüklüğe gelınce ne kadar surede catlar bilginiz var mı? Bide çatlama gecıkırse yumurta büyüyüp etkisiz hale donusur mu?
Normalde yumurtlama günleriniz bu aralar miydi

Ben kırmızı kartı yedim canım Zumruduanka96 Zumruduanka96 ve @Candy7777 bu ay da yumurtlamayı erken gördüm gördüm yoksa ayın 15 de memlekete gidecem eşten iki ay ayrı kalacağız o çalışıyor benim okulda bitince gidiyorum işte🥹
Kuzum bende elendim bu ay olmadı nasip işte ne kadar istesekte olmuyor biraz modum düştü bir kaç gündür

Zumruduanka96 Zumruduanka96 kuzum regl oldun mu sen baktım da gecmiş tarihin, masallah bır suru hamiş varmış artık inşallah sen de katılırsın aralarına. biz artık kesin tüp bebek deniycez de yıne de bı umut bekliyorum 7 gun kaldı reglime
Oldum kuzum bir kaç gündün modum düşük bakmadım buralara pek yöne olmadı bu ay artık kısmet ne zaman olucak bakalım tüp bebek için karar mı verdin kuzum

Kızlar bir düşük yaşadım ikinci ay bu ay korunmuyorum ikinci gebelikle ilk gebelik belirtileri aynı mı oluyor acaba benim ilkinde yumurtlamadan beş gün sonra göğüslerim kıpkırmızı olmuştu ve kabarcıklar olmuştu ordan anlamıştım şimdi hep göğüslerime bakıyorum tabi o ilk gebelikteki kabarcıklar eski haline dönmedi duruyorlar nasıl ayırt edeceğim bilmiyorum

Kuzum bende elendim bu ay olmadı nasip işte ne kadar istesekte olmuyor biraz modum düştü bir kaç gündür
Kaçıncı günün reglde? Benimde öyle canım ya nebilim sanki hiç olmayacak gibi insan umutsuzluğa düşüyor regl olunca ben sabah oldum inşallah yumurtlama erken olurda değerlendirebilirim en azından

Merhaba
Bir süredir okuyorum yazdıklarınızı. Ovülasyon testi yapmayı da buradan akıl ettim doktor söylemedi sadece belirli günleri değerlendir demişti. Sanıyorum ucu başı 6-7 aydır korunmasız denedik olmamıştı. Bu sabah predictor yaptım aşağıdaki gibi çıktı. İlk foto 3. Dakika son foto ise 7 dk.
Regl başlamasına 3 gün daha var. Normalde bu günlerde her ay koyu renk ve az miktarda akıntı olur.
Merak ettim yorumlarınızı. 1987 doğumluyum bu arada
Ayrıca innovita da yaptım. Onda da ikinci çizgi silik ama predictordan az daha net çıktı. İnnovita Foto eklemedim.

Eklentiler

• IMG_2978.jpeg
    IMG_2978.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_2981.jpeg
    IMG_2981.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 22
Merhaba
Bir süredir okuyorum yazdıklarınızı. Ovülasyon testi yapmayı da buradan akıl ettim doktor söylemedi sadece belirli günleri değerlendir demişti. Sanıyorum ucu başı 6-7 aydır korunmasız denedik olmamıştı. Bu sabah predictor yaptım aşağıdaki gibi çıktı. İlk foto 3. Dakika son foto ise 7 dk.
Regl başlamasına 3 gün daha var. Normalde bu günlerde her ay koyu renk ve az miktarda akıntı olur.
Ayrıca innovita da yaptım. Onda da ikinci çizgi silik ama predictordan az daha net çıktı. İnnovita Foto eklemedim.
Var gibi. Regl günü tekrar yap bence

Bu l
Merhaba
Bu lh mı hcg mi

X