🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım benim pazartesi çok kanamam oldu. Şükür kese iyi dediler. Sorun yok dediler. Cuma kontrol var onu bekliyorum. Diken üstündeyim yani. Baya korktum. Sen nasılsın? Napıyorsun bu ay?
Oy kuzum Allah korusun ya 🥺
Ama şükür ki her şey yolundaymış Rabbim bir daha yaşatmasın, korkutmasın seni inşallah 🙏🏻
Cuma günü güzel şeyler duyacaksın inşallah bebeğim o güzel gönlünü ferah tut sen ❤️
Ben aşılama düşünüyorum aslında ama bakalım çok da karar vermiş değilim edoşum bu ay mı yapsak biraz daha mı beklesem araftayım 😐

Oy kuzum Allah korusun ya 🥺
Ama şükür ki her şey yolundaymış Rabbim bir daha yaşatmasın, korkutmasın seni inşallah 🙏🏻
Cuma günü güzel şeyler duyacaksın inşallah bebeğim o güzel gönlünü ferah tut sen ❤️
Ben aşılama düşünüyorum aslında ama bakalım çok da karar vermiş değilim edoşum bu ay mı yapsak biraz daha mı beklesem araftayım 😐
Amin canım 🙏

Yap gitsin bekleme artık daha fazla kuzum. Bir seneyi geçtikten sonra çok oyalanmamak lazımmış ben onu anladım kuzum.

Amin canım 🙏

Yap gitsin bekleme artık daha fazla kuzum. Bir seneyi geçtikten sonra çok oyalanmamak lazımmış ben onu anladım kuzum.
Haklısın edoşum ben adet olunca gidiyim en iyisi 🤗
Çok şükür ki miniğine kavuşturdu Rabbim seni emeklerinin karşılığını aldın inşallah darısı bize 😍🙏🏻

Yumurtlama takvime göre 23üydü düzenli adet oluyorum, değerlendirdik ama hiç akıntım olmamıştı.
Dün biraz akıntım oldu geç yumurtladım sanırım biraz gıcık etti bu durum.

İyi akşamlar arkadaşlar rica etsem beni de kaydeder misiniz 😊 1 kızım var 3.5 yaşında. 29 yaşındayım. Allah kısmet ederse 2. Çocuğu istiyorum. İlk çocugumda 1 seneyi aşkın topiklerdeydim çok iyi gelmişti umarım bu sefer daha kolay olur. Hepimiz için sağlıklı gebelikler ve doğumlar diliyorum 🌸

Herkese Merhaba,
Yeni topic herkese hayirli ugurlu olsun. Guzel haber alanlari tebrik ederim. Bekleyenlere de Rabbim en yakin zaman da saglikli, sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin🌸

Candy7777 Candy7777 geldim canim tesekkur ederim🥰 diger arkadaslar da burdalar mi?

Herkese Merhaba,
Yeni topic herkese hayirli ugurlu olsun. Guzel haber alanlari tebrik ederim. Bekleyenlere de Rabbim en yakin zaman da saglikli, sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin🌸

Candy7777 Candy7777 geldim canim tesekkur ederim🥰 diger arkadaslar da burdalar mi?
Hoşgeldin kuşum evet neredeyse hepsi burada. Eee neler yapıyorsun 😊

Kızlar merhaba, yaklaşık 4 aydır deneme yapıyoruz ama olmuyor. Denemelerimizin son 2 sinde ovulasyon testi kullandım ama yine de olmadı. Benim sorum aranızda en fazla kaç kez ovulasyon deneyerek hamile kalan oldu biliyor musunuz? Olmadıkça çok üzülüyorum :KK43:(

Olur olur🥰 eşinin sonucu çıktımı kuzum
çıktı çıktı bemişim çok şükür bişey yokmuş, ben de şimdi hastaneden geldim hormon testi bakılcak amh falan. yumurtalıklarında biraz zayıflık var gibi ama test sonucları güzel çıkarsa sorun yok merak etme dedi bakalım ınsallah güzel seyler söyler

fsh: 2.36
prolaktin: 10.86
lh: 2.05
E2: 275 çıktı benim sonuçlarım, doktor amh sonucu cıksın hepsine birlikte bakalım dedi, yumurtalıklarım küçük mü dedi öyle bişey dedi bakarken test sonuclarına Gore degerlendırıcez dedi ama sızce nasıl sonuclar anlayan var mıdır?

Kızlar merhaba, yaklaşık 4 aydır deneme yapıyoruz ama olmuyor. Denemelerimizin son 2 sinde ovulasyon testi kullandım ama yine de olmadı. Benim sorum aranızda en fazla kaç kez ovulasyon deneyerek hamile kalan oldu biliyor musunuz? Olmadıkça çok üzülüyorum :KK43:(
kuzum ben 3-4 aydır ovulasyon kullanıyorum, normal hemen olmuyor kı öyle keske olsa da ...

Kuzucum ovulasyon ile deneyenleri okuyorum ya ilk aydan ya da ikinci aydan hamile kalmış çoğu. Bende neden olmuyor diye kafaya takip duruyorum böyle olunca. Ama çok haklısın hemen olsa keşke..
Bugün doktora da gittim ben neden olmuyor diye işte hormon testleri yaptı bana, sonuclardan sonra tekrar konuşcaz ovulasyon testleri ıcın de sorucam ogrendıklerımı de gelip anlatırım yine burda da ama sıkıntı yapma. ben sunu ögrendim bu süreçte öyle ıstedıgınde hemen olmuyormuş :))

X