🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Benide eklermisin
Sat 11 nisan
Bat 6 mayıs

Hiç akıntı, göğüste hassasiyet, bulantı vs yok. Sadece sol kasığım ağrıyor devamlı. Pek umudum yok diyebilirim

Kuzum Allah büyük arkadaşımın değerinde senin gibi çıkmıştı doktoru umutsuz konuştu onunla morali çok bozuldu ama bak hemen hamile kaldı şimdi bebeği kucağında

Benim de bir kaybım var yeni evliyiz bir daha denemeden doktorum bakalım dedi trombofili paneli testlerini yaptırdım. Bir gende sıkıntı çıktı. Gebeliği öğrenir öğrenmez kan sulandırıcı başlayacak

Bende de sagda ten yumurta femara ile igne sali vuruldum anlik batmalar bende de oluyoracaba neden bana da dahw bugun bes gun oldi

Amin yaşınız kaç Allah büyük hiç belli olmuyor ilk gebeligimde banada normal yolla zor dediler kendiliğinden oldu tam amelyat olacağımız ay.Meryem süresi okuyun olur inşallah herşeyden büyük Allah var

Gecen de bi hanımefendi yazmış aynısını gördüm hatta ona da yorum yazdım. Göğüslerim küçük cocuğu nasıl emziririm diyodu hani süt gelir mi olur mu diye şükür bırakana kadar dolu dolu emdi allahım tez zamanda nasip etsin sana ❤❤❤. Emzirme bitti küçüldüler bende diyorum bi büyütemedin falan büyümesinler vazgectim bel ağrısı yapıyolarmış büyük olunca. Şu zamanlarda hamile kalsam doğum günümde doğcak diyorum bende Allahım hayırlısıyla nasip etsin

Bende de sagda ten yumurta femara ile igne sali vuruldum anlik batmalar bende de oluyoracaba neden bana da dahw bugun bes gun oldi
İğne gibi batma değil de orda ağırlık dolgunluk var gibi böyle ama asıl gece felaketti bebim adet olcakmışım gibi ağrı geldi bi iki saat sürdü şimdi yok bereket hsg cekildim erken adet oldum iğne vuruldum bunda da erken adet olcam herhalde

Amin yaşınız kaç Allah büyük hiç belli olmuyor ilk gebeligimde banada normal yolla zor dediler kendiliğinden oldu tam amelyat olacağımız ay.Meryem süresi okuyun olur inşallah herşeyden büyük Allah var
32 yaşındayım, yarın inşallah doktor iç açıcı şeyler söyler. Okurum Meryem suresini de bol bol Allah inşallah kimseyi aratmasın hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin

Ay bak şimdiden emzirme konuşuyoruz Allah vermiyceği şeyi hayal ettirmezmiş.
İnşallah canım kendi doğum gününe en güzel hediyeyi yine kendin verirsin Amin

Çiçeklerim nasılsınız günü gelip bilgileri güncellenmeyen arkadaşlarımız var sizden ricam bat tarihi gelip son durumdan özelden bilgi verirmisiniz sizden
Burda hepbirlikte bilgi alışverişi yapıyoruz ama günü gelip bana bilgilendirme yapılmıyor maalesef bilgi vererek tarihlerinizi güncelleye biliriz yada istiyorsanız silebiliriz ama lütfen bana bilgilendirme yapın listede bat tarihi geçen arkadaşlar bilgi verilmediği takdirde silinecektir bilginize sizde bana hak verirsiniz ki benimde kendi bir hayatım olduğu için burda sürekli sizlerin tarihlerini gün gün takip edemiyorum

arkadaşlar aşılamadan en erken kaç gün sonra kanda çıkar gebelik bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi aşılama gününü saymadan 9. gün bugün yardımcı olursanız çok sevinirim

Belli oldu mu Polip var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…