🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Anladım canım vardır elbet bir zamanı. Bizimki yanımızda da ne oldu hiç birşey elde var sıfır
Olsun canim en azindan deniyorsun insallah bu yaz bitmeden mujdemizi aliriz. Denemeyince sikinti var mi deniyoruz olmuyor diye doktora da gidilmiyor. Denemeyince doktor ne yapsin yaptigimiz kürler ne yapsin

Kızlar bugün adetimin son günü yarın gün aşırı denemeye başlıyoruz inşallah. İlk defa gün aşırı olayına giriyorum inşallah hayırlısıyla olur bu defa Mesajlarınızı okuyorum siz gün saydıkça ben heyecanlanıyorum hepinizden gebelik haberleri gelsin inşallah Sizin güzel haberlerden sonra da ben test için gün saymaya başlıycam, çok heyecanlı

Yok kuzum ben hasta gibi değilim ya
Ateş takibi sabah uyanır uyanmaz hiç hareket etmeden ölçülmesi gerekiyor hatta en net sonucu alabileceğin saat 07:00-08:00 saatleri ,gün içinde ölçülen ateşi dikkate almayın çünkü bulunduğunuz yerin havası ,evin sıcaklığı ve hareketlilik bile çok etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…