🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

benim ballarım kimilerimiz ikincikez evlat sahibi olmaya çalışıyor kimilerimiz ilk evlat sahibi olmaya uğraşıyoruz evet belki henüz şuan biz anne değiliz ama annelik için yaptığımız emeklerimiz ve çabalarımız bizi bir anne kadar güçlü kılıyor🥹 dünyanın en güzel anne adayları anneler günümüz kutlu olsun 🥰🥰🥰

Kan verecektim Hevesim kursağımda kaldı kan almıyoruz bugün dediler Ben de erken gebelik aldım şimdi erken gebeliği yapacağım Çünkü bunu gece 4'te yapmıştım
Evet bat öncesi en netini erken gebelik cıkarır. Ben o saatte anca uyuyabildim zor uyandım bugün 😅 benim test yarına kaldı 🤦🏻‍♀️ hadi koş erken gebelik al da gel 😍

benim ballarım kimilerimiz ikincikez evlat sahibi olmaya çalışıyor kimilerimiz ilk evlat sahibi olmaya uğraşıyoruz evet belki henüz şuan biz anne değiliz ama annelik için yaptığımız emeklerimiz ve çabalarımız bizi bir anne kadar güçlü kılıyor🥹 dünyanın en güzel anne adayları anneler günümüz kutlu olsun 🥰🥰🥰
Annelik içgüsünde öyle uzun dönemeçli yollar var ki böylesine emeği, sevgiyi karşılıksız yeryüzünde başka hiçbir canlı gösteremez
Annelik ruhu taşıyan hepimizin günü kutlu olsun ❤🌸

Hadi bugün hediye ver bize test yap🥹🥹🥰🥰
Acayip ödemle uyandım bence yok benim adetten önce ki gün hep ödem olur😅😅 ay gece sokakta kavga vardı cok üzüldüm kadına polis geldi falan oğlum uyandı uyuyamadı sabah da uyku sersemi direkt lavaboya gittim ama testsiz gittim yarın sabaha yapayım olmaz mı 😅😅

Acayip ödemle uyandım bence yok benim adetten önce ki gün hep ödem olur😅😅 ay gece sokakta kavga vardı cok üzüldüm kadına polis geldi falan oğlum uyandı uyuyamadı sabah da uyku sersemi direkt lavaboya gittim ama testsiz gittim yarın sabaha yapayım olmaz mı 😅😅
Olmaz bananeeee 😂

X