🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bence hamilesin tebrik ederim 😍
Teşekkürler darısı bekleyen herkesse
20 mm oldu bi tanecik
Aynı benımde sağda bır tane
Keşke başka alsaydın artımet erken ikna edemiyoruz seni 😂😂😂
Başka yoktu ga valla ikna olamıyorum
Şimdilik kan verme testle takip et baktın gitgide koyulaşıyor öyle verirsin
Demı blmıyorum ama en kolayı da hemen kan vermek

Teşekkürler darısı bekleyen herkesse

Aynı benımde sağda bır tane

Başka yoktu ga valla ikna olamıyorum

Demı blmıyorum ama en kolayı da hemen kan vermek
Canım diğer testini de gördüm şimdi tebrik ederim inşallah sağlıcakla ilerler herkese katılıyorum bence de hamilesin🥰

Zumruduanka96 Zumruduanka96 kızlar ben beş gün femara kullandım sonra çatlatma iğnesi vuruldum tek Yumurtam vardı sağ tarafta ilişkilerden sonra Affedersiniz hep sağ tarafa yattım altıma yazdım yastık koyup Bir haftadır sürekli canım biber istiyor ve son iki gündür aşırı bir koku hassasiyetim var yanında eşim maksigo kullandı ben Çatlatma iğnesinden sonra Progestan mavi inofolik kullandım Onun haricinde böyle batma gibi kasık ağrılarım oluyor ve adet olacakmışım gibi belim ağrıyor benim adet düzensizliğim pico kilo sorunum ve insülin direncim var İnsülin direnci için de matofin kullanıyorum ama ben hala hamile olduğuma inanmıyorum çünkü kan vermeden de inanmayacak gibi Çünkü oğlundan bu yana 4 sene geçti Hiç şimdi pozitif göremedim
Ayyy çook sevindim, çok tebrik ederim! bu haberin böyle bir güne denk gelmesi de ayrıca çok duygulandırdı ❤️ sağlıkla ilerlesin, sağlıkla kucağınıza alın inşallah yavrunuzu 🙏🏼

Merhaba, 3 aylık evliyim ve aranıza yeni katıldım, daha önce 2 defa beta da değerim 0.100 çıktı bende aranıza katılmak istiyorum sat 03 Mayıs bat 01 Haziran yardımcı olur musunuz 😊

X