🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Senin bünyende böyle demek ki. Baksana önceki gebeliklerim demesen ben sana daha erken diyecektim.. Koyulaşmayı takip et bence birkaç gün daha duruma göre beta testi verirsin

Senin bünyende böyle demek ki. Baksana önceki gebeliklerim demesen ben sana daha erken diyecektim.. Koyulaşmayı takip et bence birkaç gün daha duruma göre beta testi verirsin
Canım evet o yaşadıklarım olmasa ihtimal vermezdim ama onlarda koyuya yakın çıkardı yani pike yakın 9.günde bunda bildiğin dünden beri aynı koyulukta değerlendirmedim de belirti olarak hafif kasık batması var arada birer 2 3 gündür beyaz yapışkanlı gibi akıntı var

Değerlendir bence es geçme sen yine de garanti olsun

Kız sen beni öldürcen yerleşme olsa eşşek değil ya testte siliğini bile olsa görürdük çatlamadan sonra ki 14. Gün ben adet olurum yarın adetim sökülcek bak gör
Yooo hiçte bileeeee yerleşme kanamasından sonra pozitif çıkıyorrr hıh umutsuz seni dövcem

Hamilelik olma ihtimali var canım burda da çoğu kişide gördüğüm kadarıyla adet yaklaştıkça lh testi koyulaşmaya başlıyor hadi inşallah senden de güzel haberler bekliyorum

Yumurtlamaya dayir belirtin var mı akıntı vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…