🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Peki bilgin olduğu için soruyorum kusura bakma lütfen 4 haftalığına göre beta az değil mi normal mı hiç anlamıyorum çünkü
Estağfirullah ne kusuru:) bunlara takılma çünkü herkeste farklılık gösterir. O yüzden zaten beta değer aralıkları çok geniş. Mesela benim daha önce test yaptırdığım yerde 4. Haftanın değer aralığına 9,5 ile 750 arası yazmışlar. Yani 9,5 da normal 750 de. Önemli olan düzenli artış ki seninki maşallah çok güzel artıyor. Haftaya keseyi görebilirsin bile. Keyfini çıkar🥰🥰

Estağfirullah ne kusuru:) bunlara takılma çünkü herkeste farklılık gösterir. O yüzden zaten beta değer aralıkları çok geniş. Mesela benim daha önce test yaptırdığım yerde 4. Haftanın değer aralığına 9,5 ile 750 arası yazmışlar. Yani 9,5 da normal 750 de. Önemli olan düzenli artış ki seninki maşallah çok güzel artıyor. Haftaya keseyi görebilirsin bile. Keyfini çıkar🥰🥰
İnşallah çok teşekkür ederim 😘😘

Eklentiler

• 4AC76E9F-88BE-43A4-B9F0-55831D3A0123.jpeg
    4AC76E9F-88BE-43A4-B9F0-55831D3A0123.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 36
Ozman beklemen gerekecek, yani ben geçen 23 Nisan da beta verdim 0.100 çıktı ve 3 mayısta regl başladı 8 mayısta bitti, bir kaç birşey yoktu ama bugün ayrı bir ağrı var ara ara oluyor, bi an korktum ama bu kısa süre de olur mu bilmiyorum

Ozman beklemen gerekecek, yani ben geçen 23 Nisan da beta verdim 0.100 çıktı ve 3 mayısta regl başladı 8 mayısta bitti, bir kaç birşey yoktu ama bugün ayrı bir ağrı var ara ara oluyor, bi an korktum ama bu kısa süre de olur mu bilmiyorum
Yumurtlama ağrısı olabilir benim de bata 12 gün var muhtemelen benim de yumurtlama ağrısı, sağ kasikta sızı ağrı batma akıntı vs

Öyle düşündüm zaten,bata mı 20 gün var hemen hemen benimde, akıntı yoğunluğu var bugün ama biledim umarım iyi haberler alırız 🙏

Markayı hatırlamıyorum ama aynısı gibi testımız 🥹
Işte ben bugün erken gebelik testinin yanında öğlen ilk idrar değildi kaset testi yaptım kaset testi de çizgi çıktı ama çok silikti o yüzden sevinemiyorum kan verene kadar da sevinemeyeceğim herhalde bugün gittim Kan vermek için de almadılar

😍😍😍😍 inşallah umutsuz olmayalım da sımdı yoksa bıle Femara sonrası hemen kalırsın amın şuan hamılemıyım bılmıyorım ama hamileysem de duam sızlerle Zumruduanka96 Zumruduanka96 Candy7777 Candy7777 ve dıger kızcelerrrrr
Teşekkür ederim kuzum. Gerçekten ihtiyacım var duaya duygusal olarak hiç iyi değilim bugünlerde

X