Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cancan biliyon bende nasip diyorum ama tabi önce tedbir sonra tevekkül benimki
mide si yanıyormuş beyimizin,kokoreçleri gömerken yanmıyo o mide nedense

yokk gıı dağıtcazz tabeee stres de atıcaz çok olmasın diye dedimdi

Benim gonal f tedavileri tam faciaydı. Vitaminli yumurta nedeniyle birisi aşılama diğeri iptal olmuştu. Kocama da kendine bak şunları iç diye akıl verdikçe, farkında mısın daha seni çözemediler ki sıra bana gelsin diye sataşıyordu bana :)

Ahaha kokoreçten yanmayan mide ne içince yanıyor hiç anlamadım. Benim koca da keçe boynuzu özü iç dediğimde, ben şeker hastadıyım diyor, sonra bana baklava yapsana diyor :) şeker hastaları biliyorsun baklava yer ama keçiboynuzu çok zararlıdır onlar için :)

yokk gıı dağıtcazz tabeee stres de atıcaz çok olmasın diye dedimdi

Yok gıı tikkat ediyom ben her şeyime.
O kadar takviyeyi, doğal ve doğru beslenmeye özen göstermeyi alkolle harcamam ben merak etme sen gulüm.

18 yıllık sigara macerama son vermişim ben 1,5 yıl önce. Alkol kim yeaa, yemişim alkolü piiüüü...

Bıraktın İstanbul’larda döndün evine.. sana tavır yapıyor.. 6. Güne giderek senin dikkatini çekiyor şu an :)

anammmm çok yersiz bir sataşma olmuş

ayyy bilmem mi yaa,hatta baklava şekeri dengeliyomuş,çok şahane geliyormuş şekere,insülin iğnesini bırakanlar olmuş baklavayla
kokoreçten yanmayan mide keçiboynuzuyla yanıyormuş bak hele bak,
daha hiç yemedim(yiyemem imkansız)ama yemeyi bırak içindeki baharatı görünce midem yanıyo benim

anammmm çok yersiz bir sataşma olmuş
Sonra ben ortalarda ben yumurtlayamıyorum diye gezmeye başladım.. doktor sorun sende değil bende bu ilaçlar sana uygun değil dedi de kendime geldim. Bunalıma girsem yine sen çekeceksin sayın koca. Bunu bilmiyormuş gibi neden sataşıyorsun bana:)

Umarım kuzum. Anası da babası da üşengeç çocuun. Ben olsam 8.güne anca.. :))
Takvimlerdeki beş gün değil önemli olan senin kahraman embriyonun gözünde beş gün önemli. Kırda bayırda papatya topladı herhalde annesine güzel/ yakışıklı bir blastokist olmadan önce :)

Kokoreçten midesi yanmayan herşeyi yer bence :) herşey bahane.. elinle beslemezsen istikrarlı bir şekilde takviye almıyorlar, alamıyorlar.. kabul edip ona göre hareket etmek lazım. Ben boşverdim. Takip etmek istemiyorum çünkü.

Hee sigara içen sen bana mı konuşuyon diyon hemi.. ama bak şöyle düşün ben bişey yapmıyom tedavide değilim. Öyle kendi çapımda olursa diye lambada yapıyoz. bu çektiğin çilelerin boşa gitmesini istemiyom gıı ondan dedim..

Kuzu tabi ki nasipten öte yol yok. Bende yerim kokoyu ama arada yanar arada yanmaz ilaçlar da öyle bazen dokunur bazen dokunmaz.. ama keçiboynuzu özünü apırsa da içtim köpürse de 1 ayda demiri yükseltti. Sen tıkıverecen bünyeye o vakit

Gız o değil de, transfer aşamasına gelemeyen tedavi ücreti geri ödeniyomuş?
Kağıtta %20si geri ödenir yazıyomuş tabi ben okumadım uzun uzun. Rahim dinlendirmeyi de ödüyolarmış? Olabilir mi böyle bi şey? Lütfen olsun çünkü.

Haa taam taam varmış öyle bi şey. Buldum kağıdı. %20si 1800 öyle + 1500 de rahim dinlendirme, 3300.. E iyii.. İyii.. O kalsın derim. Onun üstüne yeni tedavi ücretini eklerim. Ayy ne güzel olduu.. Resmen transferi yalan edip parayı iade alıp yeni tedaviye başladım bile. :)) can09e

O değil de rahim dinlendirme neymiş bi de onun ücreti mi varmış

Seni hayretle izliyorum.. 2. Az kalır 3. Tedaviyi de planladın. Sanırım sen çocuk doğunca bir yaşında falan gideceği okula bakmaya başlayacaksın :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…