Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de sinir olurum içerden çıkan 1 adet siyah çorabaaa

daha kotusunu soyluyorum, bir adet KIRMIZI corap :bicak: benim ufaklık at bana ıyılık olsun dıye, camasırlar bır cıktı makıneden tüm iç çamaşırlarının lastık kısımları genc kızların hayalındekı evlerın panjurları gıbı pespembeee, benım oglan da dıyo kı -annnee en guzel renklenmısler- evet oglum evet cok renklı oldular baban da pembe atlet gıyen ılk karadenizli taş fırın erkeee olur bundan kelli

Ay bende mi yazsam ki🤔 tedavideyim flx cim perşembe yumurtalar toplanacak büyük ihtimal, sağlıklı olsunlar diye yazsam mı? Nereye yazıcam? Ne yazıcam? Operasyon esnasında dr görürmü ki 😉 büyücü falan zannetmesin beni, ay kafamda deli sorular 😇 beni aydınlatırmısın biraz canım

canım benim şifa allahtan dene ne olur ki, ben kasığımın üstüne yazdım, o bölgeye yaz, yazarken de de ki benim 9 ay sonra kucağımda olacak bebeğim burada büyüyor şuan allahın ıznıyle, saglıkla buyuyor cok tatlı cok guzel bır bebek o de, ne bıleyım severk soyle, allahım buyuk vesıle olur enerjın artar modun guzel olur be gulum.

canım benim şifa allahtan dene ne olur ki, ben kasığımın üstüne yazdım, o bölgeye yaz, yazarken de de ki benim 9 ay sonra kucağımda olacak bebeğim burada büyüyor şuan allahın ıznıyle, saglıkla buyuyor cok tatlı cok guzel bır bebek o de, ne bıleyım severk soyle, allahım buyuk vesıle olur enerjın artar modun guzel olur be gulum.
Ne yazıcam peki 🤔

canım hamilelik içinde genel sayısı şifa buldum diye olumlama yaparak kullanabiliyorusn 3396815 olanı. ben de kırık parmağıma yazdım mesela kırık için olanı :)
kuzu organlarla alakalı olanı organa yazıyorsun, yazarken olumlama yapıyorsun burada iyileştim artık gibilerinden (ki sen bunu içimizde en iyi yapacak kişisin diye düşünerek hoooom diye parantezi kapatıyorum) para sayılarını cüzdanına, genel sayıyı sağ koluna olumlama yaparak genel iyilik isteğiyle yazarsan işlerin yolunda gidiyor, hatta otoparkta yer bulmak için bile okuyup tıkanıklık açanlar var, yazmayıp sayıyı aklından geçirip yoğunlaşarak da olumlu enerjisinden faylalanabiliyorsun. Bu arada ilerdeki konuşlamalrı daha okumadığım için mesaja cevap veriyorum, muhtemelen konuşmanın geçtiği gün siz olayı çözmüşsünüzdür.
evet o sayıyı yazdım kağıda oraya koydum şimdii koyarken de Allahım konuyu biliyorsun amin dedim :)) ama sen üstüne yaz diyorsun öyle mi bişeye değil direk üzerine mi vücuda mı yazılcakk:confused:
ayağına şifa oldu mu gıı..

daha kotusunu soyluyorum, bir adet KIRMIZI corap :bicak: benim ufaklık at bana ıyılık olsun dıye, camasırlar bır cıktı makıneden tüm iç çamaşırlarının lastık kısımları genc kızların hayalındekı evlerın panjurları gıbı pespembeee, benım oglan da dıyo kı -annnee en guzel renklenmısler- evet oglum evet cok renklı oldular baban da pembe atlet gıyen ılk karadenizli taş fırın erkeee olur bundan kelli
ayy ne kötü olmuş o da :))geçmiş olsun.. atlet külotlar değişmiştir artık :)

Ne güzel ya olumsuz düşünmenin bi faydası yok çünkü enerjimiz iyi olsun ki stres olmayalım

Kızlar selam. Yazamadım hiç.
Dün 2. Evlilik yıldönümümüz olduğu üçün gezmelere, denizlere daldık.

Bu arada ben bu hazırlık aşamasında verilen ucuz, banal eski nesil multivitamini, decavit'i de değiştirdim. Karışmasam olmaz çünkü :)) Yerine Vinalac aldım. Müstecep Bey'e sordum. Olur dedi.
Nice yıllarınız olsun canım 🌸 ben prenatal life kullanıyorum bi de D vitaminim düşük damla kullanıyorum

Nice yıllarınız olsun canım 🌸 ben prenatal life kullanıyorum bi de D vitaminim düşük damla kullanıyorum

Sağol kuzum.
D vitaminime ben de baktıracağım. Şubat ayında 23 idi. Biraz daha yükselteyim diye 1 aydır damla kullanıyorum ben de.

Ben daha olmadım. Doktor kontrolü sonrası kahve çamur gibi iplik gibi şeyler geldi 2 gün, bugün o da kesildi. O bölgeyi batikonla temizleyip kanül soktuğu için geldi sanırım. Bugün önce test alayım sonra civanperçemi,

Ya sorma bende de adetın 3. gununden sonra camur rengı bır sey gelıyor kac gundur, ama bıldıgın camur rengı korktum nıye oyle acaba, kurtaj sonrası ılk aedt dıye mı, ıcım mı çamurlaşmış pis bi insan mıyım ben noolmus bana yaaa

azcık kalmış gibi acısı dokununca var, dağıldı sanki.. bu cumartesi pazar temizlik davet haftası olmuş zaar :p
sana da geçmiş olsun kuzuu.. dikkat et amann bir de belden olma parnağın nasıl?
he valla ne yağdı öyle:)

sagolsın kuzzuumm aynen calısana haftasonu temızlık saatı zati, parnaam kaynamadı zaar hala sızım sızlıyo ınsallah kaynar zaten kemıkler kolay kaynamazmıs ya aslında bır yılı bulurmus kaynama, bızım kaynadı dedıgımız kaynamaya baslangıc asamasıymıs aslında.

X