Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim kocam dun geldi oyuzden girmeye pek vaktim olmuyor onu görmeye de geliyolar filan😅

bugun kontorolum vardi . ignelere guzel cevap vermisim 12 mm bir tane 6 mm bitane digerleri 8,9 mm toplamda 10 yumurta dedi. perşembe baskilayiciya baslyacagim ignelerim 3 ce cikicak. heycanim artıyor yavrular😅😅 hepinizi öpüyorum 🥰💐😘
Bence gayet dengeli gidiyor yumurtların sayıca iyi olacak umarım hepsi de kaliteli olur :)

cilekliturta_33 cilekliturta_33 bebiko canenin kalp atışlarını duymuşsun şükürler olsun canım benim rabbim daha nice guzel haberlerini nasip etsin 🙏🏼masallahhhhh 🙋🏻‍♀️🧿🧿🧿🧿💋💐
dennisgo dennisgo 6 temmuz test gunune az kaldi kalbimdesin dualarımla🥰🙏🏼 guzel haberlerini alacağız 🙏🏼 öylede oldu aminnnnnn💐😘
Canım üç gün sonra güzel haberlerle burada olmayı umuyorum. Bugün kendi döngüme göre reglimin başlayacağı gün. Geçen çok yürümüştüm, 20 bin adım atmışım, ona bağlı biraz kas ağrılarım var, sanki ona ufak tefek adet ağrıları karışıyor. Ayırt edemiyorum ne ağrısı olduğunu ama çok da takılmıyorum. Sonuçta durum neyse şu an zaten belli, sadece ben Cumartesi öğreneceğim..

Bilirim Denissgocugum bekleyen dervis muradina ermis modu bizimkisi. Ben kan vermeme ragmen (sonuclari bugun alicam tabi sizlere yarin bildirirm) hala evde test yapiyorum koyuluk takibi yapiyorum. Istadigin ve hissettigin gibi yap canim. Ben cikar diye biraz heyecan yaptim sadece :rolleyes::confused: En guzeli bizlerle olsun.:KK200:
Ben de heyecan yapıyorum şu an aslında çünkü ilk kanı verdikten sonra macera başlıyor benim için :) senin koyulaşma nasıl bu arada ? Umarım kan testin de iyi gelir, yükselme de güzel olur

Size bir sır vereyim mi, aramızda gizli bir hamiş daha var:)) Vakti gelince kendisi söyler, hişşttt aramızda, çok gizlii :))
Sen böyle yazınca hemen listeye baktım en erken 6 Temmuz ben 11 Temmuz sen.başka kimseyi göremedim yakın zamanda bat bekleyen. Sen ya da ben hamile değilsek; bu gizli hamile o kadar gizli ki bize bat bile söylememiş ya da erken yumurtlamış bat tarihi öne gelmiş :)
Aramızdaki gizli hamile duy sesimizi, göster bize kendini :)

Sen böyle yazınca hemen listeye baktım en erken 6 Temmuz ben 11 Temmuz sen.başka kimseyi göremedim yakın zamanda bat bekleyen. Sen ya da ben hamile değilsek; bu gizli hamile o kadar gizli ki bize bat bile söylememiş ya da erken yumurtlamış bat tarihi öne gelmiş :)

Neden temmuz katlarına bakıyorsunuz ki. Hamile olduğuna göre batı haziran olsa gerek. Hadi ben kaçtım :)

Neden temmuz katlarına bakıyorsunuz ki. Hamile olduğuna göre batı haziran olsa gerek. Hadi ben kaçtım :)
Ama gizli ya Haziran’da öğrenen yeni hamile değildir netleştirmiştir çoktan söylerdi diye düşündüm. Gizli hamile değil, ketum hamile o zaman aramızda birisi :)

Aslında BAT yazdı 2 defa da, atlandı sanırım :))

listede eksik isimler olabilir mi :) :) :) bu arada sana biz zaten hamile gözüyle bakıyoruz :)

listede eksik isimler olabilir mi :) :) :) bu arada sana biz zaten hamile gözüyle bakıyoruz :)
Evet canım listede eksik isim varmış.. umarım hamileyimdir ben de embriyoma tutundu gözü ile bakıyorum, başka sonuç kabul edilemez :) şu günler benim için önemli. Daha önce ikinci kanı verdirmeden biz bu oyunda yokuz dedi zalımlar.. ama şu an içimdeki dünyanın en Harika embriyosu ben biliyorum :)

Evet canım listede eksik isim varmış.. umarım hamileyimdir ben de embriyoma tutundu gözü ile bakıyorum, başka sonuç kabul edilemez :) şu günler benim için önemli. Daha önce ikinci kanı verdirmeden biz bu oyunda yokuz dedi zalımlar.. ama şu an içimdeki dünyanın en Harika embriyosu ben biliyorum :)

biz de ona ınanıyoruz canım, assolıtler en son cıkar bılıyosun, senınkı bıraz nazlı ama nazlı duranlar her zaman daha dayanıklı ve saglam tutunan tırmalayan ınsanlardır. senın kuzu da oyle nazlı nazlı gelıp, senın bıle sasıracagın sekılde tutunacak sana allahın ıznıyle, uyanıkmıs ortamı tanısın dıye once dıgerlerını yolladı, sımdı guvenlı oldugunu anlayıp en sonda o yerlesecek :)

29,30 haziran çok aşırı şu sallanan türden şeffaf akıntım oldu antalyada düğün de olduğumuzdan değerlendiremedim😔 programa göre 1,2,3,değenlendirildi inşallah busefer tutar 🙏buarada aldığım ovu testlerinin tarihi geçmiş geri yolladım test siz takip ettim tekrar sprş verdim artık önümüzdeki aya. cilekliturta_33 cilekliturta_33 panic_attack panic_attack can09e can09e kaçırdığım diğer hamişler allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. dennisgo dennisgo bebişin senle olsun 🙏

29,30 haziran çok aşırı şu sallanan türden şeffaf akıntım oldu antalyada düğün de olduğumuzdan değerlendiremedim😔 programa göre 1,2,3,değenlendirildi inşallah busefer tutar 🙏buarada aldığım ovu testlerinin tarihi geçmiş geri yolladım test siz takip ettim tekrar sprş verdim artık önümüzdeki aya. cilekliturta_33 cilekliturta_33 panic_attack panic_attack can09e can09e kaçırdığım diğer hamişler allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. dennisgo dennisgo bebişin senle olsun 🙏
Canım
30 da çatladı ise ya da akıntı bitince 1 inde de olabilir çatmala değerlendirdiğin günlere bakınca hala şansın var bence. Umarım nokta atışı olur pozitif sonuç alırsın.

Şimdi ben transfere hazırlık sürecindeyim ya, beslenmeme dikkat edicek miyim? Pek ettiğim söylenemez😬 doktor Akdeniz usulü beslen, bol sıvı al dedi. Bi tek suyu çok içmeye çalışıyorum, çayı falan azaltmam gerekir mi acaba? Tam çay bağımlısıyım da 🙈
çayı hala içiyorum sonra nolur bilemiyorum:)

Şimdi ben transfere hazırlık sürecindeyim ya, beslenmeme dikkat edicek miyim? Pek ettiğim söylenemez😬 doktor Akdeniz usulü beslen, bol sıvı al dedi. Bi tek suyu çok içmeye çalışıyorum, çayı falan azaltmam gerekir mi acaba? Tam çay bağımlısıyım da 🙈

Transfer sonrası azaltsan yeter. Günde 2-3 bardak çay + 1 fincan Türk kahvesi içiyorum ben hala.
Kabak çekirdeği ye ve nar suyu iç bacım. Ben bi de dut kurusu ve arada ananas yediydim. Öğğk..

Peşpeşe içme mesela 2 tane iç bırak. Akşam yine 2 tane iç.
Ben de çaya devam ediyorum. Kahveye çok düşkündüm,günde bitaneyle idare etmem lazım diye geriliyodum haftalardır ağzıma sürmedim. Hiiç istemiyorum. Çok rahatım. Çayı çok demli içmedikçe günde 4 bardağa kadar içebilirsin

Transfer sonrası azaltsan yeter. Günde 2-3 bardak çay + 1 fincan Türk kahvesi içiyorum ben hala.
Kabak çekirdeği ye ve nar suyu iç bacım. Ben bi de dut kurusu ve arada ananas yediydim. Öğğk..
Ben 8-9 fincan çay içiyorum üç öğün:silah:transfere yaklaşırken azaltmaya çalışim o zaman, diğer dediklerini de yapmaya başlıyım:KK66:

X