Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi ben transfere hazırlık sürecindeyim ya, beslenmeme dikkat edicek miyim? Pek ettiğim söylenemez😬 doktor Akdeniz usulü beslen, bol sıvı al dedi. Bi tek suyu çok içmeye çalışıyorum, çayı falan azaltmam gerekir mi acaba? Tam çay bağımlısıyım da 🙈
Ben ilk transferde epey dikkat ettim ama negatif olunca saldım açıkçası.. dediğimi yap, yaptığımı yapma derler ya; eğer yapabiliyorsan dikkat et bence

sevinmek için erken olabilir belki ama ,şimdilik kanda var diyelim kızlar
inşAllah sağlıkla devam eder,geçmişte yaşananlardan ve beterlerinden korur Allahım
dualarınızı bekliyorum :KK200:
Demek aramızdaki gizli hamile sensin :) Tebrikler canım umarım sağlıkla ilerler ve kucağına alırsın bebeğini..

Ben de varım. Hep takipteyim sizleri. 😺
dennisgo dennisgo yolumuzu açacaksın ben öyle biliyorum. 😊
Temmuz reglisini bekliyorum ben. Bu ay boş geçti doktor bakalım yumurta çıkacak mı?
Sadece üç gün kaldı. umarım şu ard arda aldığımız bebek haberleri ile gaza gelen “ben de yaşayacağım ulen” diyen bir embriyo transfer edilmiştir :) evde 1 tane testim vardı, ama bugün erken gebelik testi aldım. belki yarın sabah yaparım. Genelde transferin 9. Günü kahverengi lekelenmeler başladığı için, yarın kurbanlık koyun gibi beklemeyeyim sabah kutuma gitmek istiyorum dersem elimin altında bulunsun :)

inşAllah cancanım ya,hommmmm :KK200:

inşAllah Bestecan ben inanıyorum ki bu sayfada hamile kalmayan kalmayacak,seninde güzel haberler alacağız en kısa zamanda
Allahım hepimize tez zamanda sağlıkla kucağımıza alacağımız evlatlar nasip etsin.:dua::KK200:
Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım süper haber🙏

inşAllah sağlıkla devam eder,geçmişte yaşananlardan ve beterlerinden korur Allahım
Süper süper süper Güzel haberler gelmeye devam ediyor çok şükür.:KK76: Hayırlı olsun canım sağlıkla devam etsin sağlıkla doğsun tüm bebişler.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Şimdi ben transfere hazırlık sürecindeyim ya, beslenmeme dikkat edicek miyim? Pek ettiğim söylenemez😬 doktor Akdeniz usulü beslen, bol sıvı al dedi. Bi tek suyu çok içmeye çalışıyorum, çayı falan azaltmam gerekir mi acaba? Tam çay bağımlısıyım da 🙈
BEn her sabah haşlanmış 2 yumurta yedim ,protein hücrenin yapı taşı ,yemiyorsan başlamalısın ama ben şuan yiyemiyorum çok yedim bi tiksinme oldu:KK43: ceviz kara üzüm bol su içtim tam buğday ekmeği çay da bi bardak açık içtim
Hangi aşamadasın canım Ne zaman transfer ?

Yaaa süper bi haber allahım inşallah sağlıkla devamı gelsin çok ama çok sevindim 💜🧿🙏

BEn her sabah haşlanmış 2 yumurta yedim ,protein hücrenin yapı taşı ,yemiyorsan başlamalısın ama ben şuan yiyemiyorum çok yedim bi tiksinme oldu:KK43: ceviz kara üzüm bol su içtim tam buğday ekmeği çay da bi bardak açık içtim
Kendimi bildim bileli sadece haşlanmış yumurta sarısı yiyebiliyorum, ceviz vs. epeydir yemiyorum unutmuşum, yumurta toplama zamanına kadar yemiştim, hatırlattığın iyi oldu 😊geçen çarşamba muayeneyle birlikte estrofem, coraspin, folik asite başladım, cuma günü kontrol var, transfer tarihi muhtemelen belli olur di mi?

arkadaş tiksinecek kadar neden 2 yumurta yedinn yaa paşa paşa tek tek ye işte.. benim de midemi bulandırcaksınız yaaa aaa :KK53: kim biri daha dedi 2 yumurta diye.. :)

Canımm insallah saglıkla devam edecek alacagız kucagımıza damadımııı dünürümmm :KK200: :anne: Rabbim korusun kollasın ve tamamına erdirsin inşallah saglık sıhatle :dua::KK68:
canım dünürümmmm,tez zamanda sana da nasip olsun inşAllah,çabuk olsun ki bebelerin yaş farkı açılmasın :KK200:

X