Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
muhtemel doğum tarıhi tam da benım dogum gunum :) :) :) kızını ayrı bı sevıyorum yaaaaa ne zaman dogarsa dogsun benım ıcın muhtemel dogum tarıhı gercek dogum tarııhı olarak kalacak aklımda :)

Kızını? 🤔
Valla tüpçü doktorum 19 şubat dedi, aile hekimim 20 dedi, kadın doğum doktorum 21 dedi. Ortasını seçtim şekilli bi tarih diye ama seçimi bana bırakırlarsa niyetim 11 veya 14 Şubat. :))

selozy selozy 'nin muhtemel doğuracağı tarih de benim doğum tarihim. 💗

Kızını? 🤔
Valla tüpçü doktorum 19 şubat dedi, aile hekimim 20 dedi, kadın doğum doktorum 21 dedi. Ortasını seçtim şekilli bi tarih diye ama seçimi bana bırakırlarsa niyetim 11 veya 14 Şubat. :))

selozy selozy 'nin muhtemel doğuracağı tarih de benim doğum tarihim. 💗
Kovanın kızını dedi zannımca❤😆🙈

Vücut güneşte çok susuz kalmasın diye demiştir, bol su iç elini ayağını güneşlendir doğal d vitamini, abartmadan güneşlenmekte ne sakınca olacak bilemedim, sen yine de dikkat et, ben solante kullanıyorum yaz kış beyaz tenliyim diye hemen leke basar bunu kullandığımdan beri hiç sorunum olmadı ama hamilelerde kullanılır mı bilmiyorum, hamile arkadaşlar bi el atsın bu duruma

Ben de yıllarca yaz kış solante pigmenta kullandım beyaz tenliyim diye:) Lekelere karşı süper. Lakinki içindeki zararlı kimyasal oranı fazla diye 9 ay boyunca farklı bi ürüne geçmeye karar verdim. Hamilelikte kullanımı güvenli diye belirtilen cyrene güneş kremini kullanıyorum şu an. Sürümü kolay yani daha sıvı, cilt tarafından emilimi daha güzel, yağlı değil. Tavsiye ederim. 👍

Sen bilirsin diye düşündümdü kuzu. Yani tamam normalde de belli saatlerde çıkılmasın denir de. Neyse bakalımm.. o değil içemicimm artık soda moda idare edecem😁
Valla benim bildiğim öğlen saatleri dışında çok abartmadan güneşlenmeyi tavsiye eder doktorlar doğal d vitamini diye ama vücudu susuz bırakmadan o yüzden bilemedim, sodayıda 2-3 dk ilk gazı çıktıktan sonra içilebilir diye biliyorum onada mı yasak dedi ?? Vitamin verdi mi ??

Ben de yıllarca yaz kış solante pigmenta kullandım beyaz tenliyim diye:) Lekelere karşı süper. Lakinki içindeki zararlı kimyasal oranı fazla diye 9 ay boyunca farklı bi ürüne geçmeye karar verdim. Hamilelikte kullanımı güvenli diye belirtilen cyrene güneş kremini kullanıyorum şu an. Sürümü kolay yani daha sıvı, cilt tarafından emilimi daha güzel, yağlı değil. Tavsiye ederim. 👍
Aynen bende çok memnunum en iyisi bence ama hamilelerde kısmını hiç araştırmadım, bi hamile kalayım hemen senin söylediğine geçerim canım 👍

Valla benim bildiğim öğlen saatleri dışında çok abartmadan güneşlenmeyi tavsiye eder doktorlar doğal d vitamini diye ama vücudu susuz bırakmadan o yüzden bilemedim, sodayıda 2-3 dk ilk gazı çıktıktan sonra içilebilir diye biliyorum onada mı yasak dedi ?? Vitamin verdi mi ??
Yok deniz kıyısında bira neyi içimicim😜
Sodaya yasak yok.. gazlı diye onla idare ederim artık diyorum..:) imom verdi.. omega 3 var diyeymiş çay da 6 ince belli bardak onu içersen başka hiçbir şey içemezsin dedi kahve kola dahil... su bol iç.dedi dedi de dedi😆

Yok deniz kıyısında bira neyi içimicim😜
Sodaya yasak yok.. gazlı diye onla idare ederim artık diyorum..:) imom verdi.. omega 3 var diyeymiş çay da 6 ince belli bardak onu içersen başka hiçbir şey içemezsin dedi kahve kola dahil... su bol iç.dedi dedi de dedi😆
İmom da güzel tercih olmuş canım, senin bu tatil biraz monoton geçecek ama olsun bebişin seninle ya varsın bu sene alkolsüz geçsin seneye acısını çıkarırsın tatlım 😉

Gözümü güzel haberle açacağım o zaman. :rolleyes:
Ayyy çok heyecanlı. Bu sefer pozitif sonuçla ayrılacaksınız ordan. Hı hıı evet. :KK51:
Bir saat sonra kan vermeye gideceğim. Gece bir iki saat adet ağrısına benzer ağrılarım oldu. Hop sen napıyorsun, utanmadan hayata küsmeyeceksin değil mi tembel embriyo diye azarladım. Ağrı sızı kalmadı :)
dennisgo dennisgo gözümüz kulağımız sende. Kardeşine söyle assın bayrakları, yapsın pastasını. :KK200::kk77: Yarın ilk kutlamanız olacak uzaktan da olsa.
Canım
Umarım her günümüz pasta lezzetinde kutlama havasında geçer bugünden sonra..
Ve tabiki hepimizin öyle..
Sağoll gııı..❤ başlarım kuzenlerine ben sana 1 ay önceden söyledim. Alla allaa..:KK48: ne diyem başka kısmeeet artıkın🤗
ben geldiğimde, belki biz de bir Didim yapacağız kardeşimle ama nasıl olacak, ne zaman olAcak henüz belli değil. Çünkü ben İskenderun’a da gitmek istiyorum.

Sen bilirsin diye düşündümdü kuzu. Yani tamam normalde de belli saatlerde çıkılmasın denir de. Neyse bakalımm.. o değil içemicimm artık soda moda idare edecem😁
Sıfır alkollü bira var sonuçta. belki şansına Malt içecekler vardır sen de arada ondan içersin. Süt yapar şimdiden :)

Bir saat sonra kan vermeye gideceğim. Gece bir iki saat adet ağrısına benzer ağrılarım oldu. Hop sen napıyorsun, utanmadan hayata küsmeyeceksin değil mi tembel embriyo diye azarladım. Ağrı sızı kalmadı :)

Canım
Umarım her günümüz pasta lezzetinde kutlama havasında geçer bugünden sonra..
Ve tabiki hepimizin öyle..

ben geldiğimde, belki biz de bir Didim yapacağız kardeşimle ama nasıl olacak, ne zaman olAcak henüz belli değil. Çünkü ben İskenderun’a da gitmek istiyorum.

Sıfır alkollü bira var sonuçta. belki şansına Malt içecekler vardır sen de arada ondan içersin. Süt yapar şimdiden :)
Ayyy cok heyecanlııı :)
Şimdi kanı vereceksin, ne kadar sonra sonucu öğreneceğiz, yani senin hamile olduğunu insAllah :dua: :KK200: bütün iyi dileklerim ve dualarim seninle

X