Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar
Hamileyim.. değerler düşük 8. Gün 19 muş, 11. Gün 51 olmuş. Ama doktor düşük olmasına takılmadı katlandığı için.
Ya yemin ederim tüylerim diken diken oldu, biliyordum yaaaa, çok Şükür, kuzum sağlıkla devam etsin ve saglikla al kucağına :dua: :KK200:

Kızlar
Hamileyim.. değerler düşük 8. Gün 19 muş, 11. Gün 51 olmuş. Ama doktor düşük olmasına takılmadı katlandığı için.

Aaaallaaaaaah! :rolleyes: :rolleyes: :halay: :halay: :halay: :eğlence::eğlence:

Evet düzenli artmış. Önemli olan o. Daha da artsın inşallah canım benim. Çok sevindim çok! Sağlıkla kucağına al inşallah. 😘💗:nazar:

Kızlar
Hayırlı olsun canım, doktorun haklı önemli olan ikiye katılaması gayet güzel katlanmış, katlanarak devam etsin, çok bekledin mükafatını alacaksın, çooookkkkk sevindim kendim gibi inan 🙏🙏

Kızlar
:halay: oyyyy benim guzelim masallahhhhh 🧿🧿🧿isteeeee buuuuuuuuu şükürler olsun sende tastamam hamilesin🙏🏼🧿🧿🙏🏼🧿🙏🏼💋🥰🙏🏼💋😀🎈 cok sevindimmmmmmm canim benim rabbim kucagina almayi da nasip etsin🥳🤰 darisi bizlerin basina🥰💐💋

Ya yemin ederim tüylerim diken diken oldu, biliyordum yaaaa, çok Şükür, kuzum sağlıkla devam etsin ve saglikla al kucağına :dua: :KK200:
Teşekkürler kuzum değer henüz çok düşük ama umarım sağlıkla artacak :)
İştee buuu süperr. Kat kat artsın insallah Rabbim saglık sıhatle tamamına erdirip kavustursun insallah kahramanınaaa :KK55: :KK73::KK68::emir_bebek::emir_bebek:
Saol canım umarım katlanarak artar.. ilk günler hiç çalışmamış benim tembel embriyo sonradan kendine bir yer bulmuş tutunmuş demek :) umarım arka arkaya güzel haberler alırız çok bekliyoruz ve pozitif olması gerçekten Harika bir duygu hepimiz yaşarız umarım

Aaaallaaaaaah! :rolleyes: :rolleyes: :halay: :halay: :halay: :eğlence::eğlence:

Evet düzenli artmış. Önemli olan o. Daha da artsın inşallah canım benim. Çok sevindim çok! Sağlıkla kucağına al inşallah. 😘💗:nazar:
Aynen bugün transferin 11. Günü olmasına rağmen 51 düşük demedi.. artışa bakarak hamilesin dedi.
Çok şükür denizcim nefesler tutuldu seni bekledik ,test tekrar edilecek Mi
Evet canım biraz geç yazdım çünkü doktora ulaşamadık, sürekli telefonu meşguldü.. Şimdilik belli değil ne yapılacağı çünkü bugün haber veren kendi doktorum değil, transferi yapan doktordu. Pazartesi günü kendi doktorum karar verecek teste de, ultrasona da, ilaçlarsın ne kadar süre devam edeceğine de..

Hayırlı olsun canım, doktorun haklı önemli olan ikiye katılaması gayet güzel katlanmış, katlanarak devam etsin, çok bekledin mükafatını alacaksın, çooookkkkk sevindim kendim gibi inan 🙏🙏
Geç tutunmayı ilk defa duydum diyordum ya, yaşayarak öğrenmiş oldum canım. Umarım en kısa zamanda senden de güzel haberler alırız

Ayyy süper 😊 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻
Çok teşekkür ederim.

:halay: oyyyy benim guzelim masallahhhhh 🧿🧿🧿isteeeee buuuuuuuuu şükürler olsun sende tastamam hamilesin🙏🏼🧿🧿🙏🏼🧿🙏🏼💋🥰🙏🏼💋😀🎈 cok sevindimmmmmmm canim benim rabbim kucagina almayi da nasip etsin🥳🤰 darisi bizlerin basina🥰💐💋
Canım çok teşekkür ederim umarım senden de bir sonraki döngüde böyle güzel haberler alacağız. Seninki biraz daha Çalışkan çıkar da hızlı yükselir umarım. 8. Gün 19 nedir yani tembel teneke diye azarlıyorum şimdi :)

Çok teşekkür ederim.

Canım çok teşekkür ederim umarım senden de bir sonraki döngüde böyle güzel haberler alacağız. Seninki biraz daha Çalışkan çıkar da hızlı yükselir umarım. 8. Gün 19 nedir yani tembel teneke diye azarlıyorum şimdi :)
aminnn denizcim insallah biz bekleyenler de yakinda araniza katılacağız öyle de oldu amin🙏🏼bu daha başlangıç annesi🥰 💋 gor bak cok güzel haberlerini alicaksin dahaa🧿🙏🏼 veeeeeeee tatile ailenin yanına bebeginle gidiyorsun🙏 bende bebekimi alip dönüyorum insallah🙏🏼

X