Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 40 yaş üzeri grupta takıldım dün ilk defa bi sebepten. Sonra Bahçeci reklamcısı ilan edildim. Açıklamamı yaptım geldim. Sanırsın devlet dairesinde siyaset konuştuk. 😁
Müstecep Bey bana mayış bağlaaaa! 🤤

Boş ver maalesef bazen gereksiz hassasiyet gösteriyorlar bende bahçeci fulyaya gittim remzi hoca benim için candır 💓 herkesin merkezden ve drdan beklentisi farklı ondan sanırım memnuniyet farklı oluyor herkeste

Boş ver maalesef bazen gereksiz hassasiyet gösteriyorlar bende bahçeci fulyaya gittim remzi hoca benim için candır 💓 herkesin merkezden ve drdan beklentisi farklı ondan sanırım memnuniyet farklı oluyor herkeste

Unutmuştum bile zaten kuzum. Takılmam ben öyle şeylere. Herkesin huyu, suyu, karakteri, dolayısıyla tepkileri farklı oluyo neticede. Fikir edinmek isteyenlerin aklında olsun benim için kafi. :)

Günaydınlar
Test sonucum tertemiz😞
Eylül de tüp bebek sonucu olumlu olur umarım

Eklentiler

• 5B70394F-8110-4DCA-B7C6-BD13A0682780.jpeg
    5B70394F-8110-4DCA-B7C6-BD13A0682780.jpeg
    188,6 KB · Görüntüleme: 38
Günaydınlar
Test sonucum tertemiz😞
Eylül de tüp bebek sonucu olumlu olur umarım
Bu erken gebelik testi değil mi? 11 ine kadar daha zaman var belki daha az ihtimal olduğunu bilerek, ama geç döllenme olabilir diye de umutla beklemeye devam canım. Eylül’e kadar umarım doğal yoldan olur, ama olmazsa da sonuçta tüp bebek de seçenekler arasında. Umarım en kısa zamanda çift çizgili bir testin olur

Bu erken gebelik testi değil mi? 11 ine kadar daha zaman var belki daha az ihtimal olduğunu bilerek, ama geç döllenme olabilir diye de umutla beklemeye devam canım. Eylül’e kadar umarım doğal yoldan olur, ama olmazsa da sonuçta tüp bebek de seçenekler arasında. Umarım en kısa zamanda çift çizgili bir testin olur
Ewet Denizciğim erken gebelik testi, kıtmızıyı görene kadar umut var tabi , olmasa da hayırlısı, tüp bebekle olsun da önemli olan o🙏🙏

öyle ya 🥳👍
bir anlatsana sonucu ogrenince kocayla naptiniz. kendini nasil hissediyorsun 🥰
Biraz geç öğrendik ya doktor meşgul olduğu için. Son anlar çok stresliydi benim için.. kocamın da görümcemin de altıncı hissi çok kuvvetlidir. Bu transferden sonra sürekli hamile olduğumu düşünüyordular. Çocuğuma masallar diye, kendi hikayelerimizi anlatıp duruyordu karnıma karnıma :) olunca da çok mutlu olduk ama o zAten emin olduğu bir şey gerçekleştiği için çok rahattı.
Ailemizden 5-6 kişi biliyordu o gün sonuç alacağımızı. Geç öğrenince telefon trafiği başladı. Ki normalde hiç aramazlar baskı yapmamak için.. demek ki o geçen sürede ben hep onlara negatif oldu yazmışım, sessiz kalınca onlar harekete geçti :) sonuç belli oldu ama ilaçlar nasıl kullanılacak bundan sonra ne yapılacak diye netleştirmeye çalışırken; onlar aramaya başladı arka arkaya ve ben de hamileyim deyince kardeşim dahil herkesten neden haber vermiyorsun azarı yedim durduk yere :)
Şu an yeğenim hariç bilmesi gereken herkes biliyor. Eşimin yeğeni, kuşları beslerken, güneş batarken, bir çok zamanda Dilek dileyip duruyor.. yeni dileği kız olsunmuş, erkek olursa onunla oynamak istemeyebilirmiş :)

Mutlu pazarlar canlar:KK54:
10.haftadan bildiriyorum. Kasık ve memintolardaki erken gebelik belirtileri tamamen yok oldu. Hamile olduğunuzu unutabiliyosunuz.
Tabi ki bulantı gelene kadaar!
Sürekli araba tutmuş gibiyim. Sanki kötü kullanılan bi arabada durmaksızın seyahat ediyorum. Öyle bi içim fena ama güçlü bi bulantı değil. Bence baya iyiyim yine. Umarım bebo sağlıklıdır da bunlar hiçbişey yaani.:KK68:
İştah sıfır. Hah bu arada dün ilk defa aşerdim. SARMAA!
SARMA DİYE ÖLÜCEKTİM
Aslına bakarsanız şuan hala istiyorum ama o anki his, gözü dönmüşlük! Kendimi tanıyamadım.:eek:
Demek böyle oluyomuş.
Burda herşey yolunda canlar, umarım hepimiz yeni haftalardan güzel haberler vermeye devam edicez.:KK39:

Mutlu pazarlar canlar:KK54:
10.haftadan bildiriyorum. Kasık ve memintolardaki erken gebelik belirtileri tamamen yok oldu. Hamile olduğunuzu unutabiliyosunuz.
Tabi ki bulantı gelene kadaar!
Sürekli araba tutmuş gibiyim. Sanki kötü kullanılan bi arabada durmaksızın seyahat ediyorum. Öyle bi içim fena ama güçlü bi bulantı değil. Bence baya iyiyim yine. Umarım bebo sağlıklıdır da bunlar hiçbişey yaani.:KK68:
İştah sıfır. Hah bu arada dün ilk defa aşerdim. SARMAA!
SARMA DİYE ÖLÜCEKTİM
Aslına bakarsanız şuan hala istiyorum ama o anki his, gözü dönmüşlük! Kendimi tanıyamadım.:eek:
Demek böyle oluyomuş.
Burda herşey yolunda canlar, umarım hepimiz yeni haftalardan güzel haberler vermeye devam edicez.:KK39:
İlk aşarmen de olmuş, yalnız benim günlük hayatta bazı şeyleri bir şeyi isteme biçimim de aşerme gibi.. yarın bir gün aşersem anlamam herhalde..mide bulantısı sürekli mi var? Bir de belirtilerin kaybolması iyi bir şey aslında rahat rahat yaşarsın hamileliğini, mide bulantısı da geçince..

X