Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozgur06 şase olan değil diğerini tavsiye etti sağolsun bende tablet olan dan aldım canım, prowomen şase şeklinde ikisindende günde 1 tane almaya başladım
ikisinin içindeki folik asit miktarı fazla gelebilir canım,yani bence ikisi bir arada kullanılmamalı

maşallah canım, inşallah 8 i de başarılı bir sekılde sınavlarını tamamlarlar ama zaten en onemlısı bır tane saglıklı bebe, o saglıklı bebeye de kavusmana cok az kaldı, masallah masallah masallah dıyorum bebelerıne

Valla canom ne olduğunu anlamadım ki. Bebise selam soyle ve iyi tatiller

Çok sağol kuzum, insallah geçer bir an önce. Bugün prp yapmak istediler yoksa ameliyat falan dedi, düşüneyim dedim geldim eve. Merkure çok selam benden o zaman

Canım geçmiş olsun, ne kadar sürede iyileşiyor bu yırtık acaba. Ağrın sızın var mı iyi misin şimdi?

Teşekkür ederim canım, bu yırtık kendi halinde iyileşmiyormuş, ameliyat yada prp defi bakalım, iki doktora daha gidip netleştireceğiz artık.

Hayırlı yolculuklar. Ben bugün döndüm ankaraya. 1 haftadır antalya, memlekette düğünlere katıldık pazarda tatile çıkcam, adamla şöyle 1 ay evimizde kalamadık
Sağol canım tşkler.. sizede şimdiden iyi tatiller iyi değrrlendir inşallah yum.a denk geliyodur

canım benim evet akşam çok kötüydüm ama inadına ağlamadım bende. Hatta oğlumun; anne duş alırken düşündüm bu konuşmayı yapmayı, artık ben büyüdüm (yaş 11) bende karar aldım site bahçesinde akşamlarıda istediğim kadar kalmak istiyorum kaçta eve çıkacağıma ben karar vereceğim vs vs devam edenkonuşmasına baya bi güldük eşimle. Bu arada bizim kural akşam ezanına kadar ama arkadaşlarıyla oyuna doymuyor tabiki. Bolu bebesi olması biraz zor canım görümcemde kalacağız. Güzel duaların için amin Hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında.

Tabii buyumus artık kararlarını kendı alır :) benımkı de allah bagsılarsa 10 yasında bızımkı bahceye cıkamıyor pek guvenılır degıl buralar, ama herseyde kendı kararı kendı vermek ıcın can atıyor, bız de musade edıyoruz. allah yollarını hayırlı ve acık etısn ınsallah. bolu bebesı kısmı kısmet canım, hıııccc bellı olmaz bu ısler :) :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…