Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.531
42
merhabalar guzel bacilarimmmm🥰💐😀
ikizlerin dicem yok ejderhalarin annesiiiiiiii:rolleyes:diyorum ben kendime niyeeee cunkum mide bulantısı tavan demim uzay,:rolleyes:agrilar batmalar (banyo mu bile yapamiyorum yardimsiz cogu zaman hani masada oturup bi yemek yemek o da yok. hersey yolundaymis normalmiş ama ben perisaniin perisaniyim canları sagolsun da umarim butun aylari boyle gecirmem 🤦🏻‍♀️ dogsunlar ikisini birbirine bi carparim😜🤭 🤣😅 heee bebelerimin ikiz oldugu kesinlesti kalplerini de duydum teyzeleri bugun 🥰 cok duygusal bir anmış 😢rabbim bekleyen teyzelerine de biran önce nasip etsin bu duyguyu ve dilerim kucagima alirim sağlıcakla onlari. dilerimmm ki rabbimden bu bekleyislerinizi rabbim tez vakitte kucaginiza alacaginiz sağlıklı hayırlı evlatlarla mujdeler nasip eder rabbimmmmm öyle de oldu aminnnnnn🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼💐 ( kendimi pek iyi hissetmedigim icin takip edemiyorum sizi😔 hepinizi seviyor öpüyorum bidee haftaya bugun evimizeeeee gidiyoruz biz bizler mi😀 bizler allahim bana yardım et 🤦🏻‍♀️😂 🙏🏼
Armincim çok sevindim ikiz olmasına gurbet ellerde tek kalmıycak hep kardeşi yanında olucak inşallah, senin sıkıntılarında biran önce geçsin de hamişliğin tadını çıkar yaaaa 💞

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.531
42
😂 Ay gene göstermedi çocuum. Erkek gibi ama kordondan aha şu pipi diyemiyorum dedi.
Parmaklar, marmaklar, gözler, dudaklar her şeyi gördük gerisi yok :))
Eylül sonu perinatoloğa görünecez, ordaki doktordan değil benden duyun istiyorum diye kurcukladı durdu ama yok göremedik. 17sinde üşenmezsen uğra bi daha bakalım dedi. Güçlü bi bebek dedi, zayıf olduğun için hareketleri erken hissedersin dedi.
Genetik test sonucu gayet iyi çıkmış. 17 farklı sendroma bakmışlar. Ama cinsiyeti söylememişler! 😒
Gözün aydın canım, artık için rahatlamıştır her şey yolunda gidiyor, hep böyle gitsin inşallah 🙏Ay bu çok utangaç acaba kız mı ki🤔🤔

Senella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2017
1.917
3.835
Slm kızlar, bugün kontrol vardı, 3 yumurta büyümüş, Dr gayet güzel dedi güzel tabi dedim şimdiye kadar yüksek doz hormonla da zaten buna yakın oluyordu dedim🤣😂 aylardır boşa o kadar hormon almışım neyse, bu 3 gün 75 iu merionalle bu 3 taneyi destekleyecez ptesi tekrar kontrol, şimdilik her şey yolunda inşallah böyle devam etsin 🙏🙏

Oh maşallah yumoslara ölçüleri nasılmış peki söyledi mi? Muhtemelen 3 gün sonra cetrotide verebilir.
Güzel olacak inşallah tedavin :)

Bugun kan verdim hcg 70.. sanırım 3 hafta daha buradayım ve diyetteyim. Muhtemelen Türkiye’ ye 4. Tedaviye başladığım kiloda geleceğim. Bu da fena bir şey değil. Daha az diyet daha çok özlediğim tatlarla geçecektir tatil.

Hcg düşmezse bırakmıyor mu ordaki doktorlar. Burda da düşmesini takip edebilirsin. Havalar guzelken gel bence :) 70 e düşmüşse 1 hafta içinde sıfırlanır sanki.

dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
11.544
39.342
39
Oh maşallah yumoslara ölçüleri nasılmış peki söyledi mi? Muhtemelen 3 gün sonra cetrotide verebilir.

Hcg düşmezse bırakmıyor mu ordaki doktorlar. Burda da düşmesini takip edebilirsin. Havalar guzelken gel bence :) 70 e düşmüşse 1 hafta içinde sıfırlanır sanki.
İki negatif almadan bırakmıyorlar. Haftaya negatifse bir hafta daha bekleyeceğim. O nedenle minimum 3 hafta dedim. Konuşsam Türkiye de yaptırıp test sonucu yollarım belki ama 18 Eylül’de randevum vardı.Ağustos’ta gelemediğim için iptal etmedim. Bu hafta da pozitif olunca ona da gider öyle gelirim diyorum artık.. tatile gitmeyeceğim için çok da fark etmiyor bir kaç hafta. Sadece 5-6 Ekim’de orada olmam gereken önemli bir durum var ona yetişirim umarım.

dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
11.544
39.342
39
Slm kızlar, bugün kontrol vardı, 3 yumurta büyümüş, Dr gayet güzel dedi güzel tabi dedim şimdiye kadar yüksek doz hormonla da zaten buna yakın oluyordu dedim🤣😂 aylardır boşa o kadar hormon almışım neyse, bu 3 gün 75 iu merionalle bu 3 taneyi destekleyecez ptesi tekrar kontrol, şimdilik her şey yolunda inşallah böyle devam etsin 🙏🙏
Umarım kaliteli yumurtlardır ve kaliteli embriyolar olarak 5. Güne giderler canım :)

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.531
42

6-9-10 mm canım, bizim merkez cetrotide kullanmıyor onun yerine progesteron veriyor yumurtalar çatlamasın diye, bu akşam onuda içmeye başlıyorum, inşallah güzel devam etsin canım, senin yeni transfer ne zaman planlanıyor

Pptyaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
813
2.093
Üzülme vardır Rabbim in Bi bildiği. Bizimde öyle olmustu yaklaşık 8 ay boyunca 🥚 günlerimlerimde hep Bi aksilikler olmuştu. Allah cocuk sahibi olmamızı istemiyor diyordum. Sonra dan hamile kaldım iki kez onlarında kaybettim. Şimdi 🥚 günlerimde aksilikler cıkmıyor beraberiz ama hamilelik olmuyor. Kaderde ne varsa onu yasıyoruz biz ne yaparsak yapalım. Rabbim hepimize hayırlı yazgılar yazsın insallah
Amin canım, Allah hayırlısını versin. Yaklaşık 2 yıldır ya ben şehir dışında. Yada o oluyor veya ben hasta oluyom. Vardır onda bi hayır diyorum artık.

Pptyaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
813
2.093
Çooook güzel ilerlesin inşallah onlar, ilk seferde bebiş müjdesini verirsin canım