Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım çok yoğun ve hastaydım.. işler iyi gitmedi bu aralar ben anlamadım nasıl bi sene bu..saniyem boş geçmiyor bide üstüne grip oldum ateşli bu sıcakta .. :KK43: hayır keşke kazanç etkilense şu yoğunluğa hep bi problem yok sistem hataları yok personel sıkıntıları hasta hasta öldüm bittim.. kocanın yüzünü unuttum resmen...ayy bu cumartesi tanışma var desene.. Sağlıkla büyüsün inşallah.. can09e can09e

amin canım..valla içten içe meraktan öldüm bende ama akşamları resmen sızıyorum uyumayı geçtim ...gündüzleride hep bi telaşe telde bozuk olunca ordanda giremiyorum düşün telefonumu yaptırmaya fırsat bulamadım yaa tuşlu telefonla dolanıyorum.. :) eee ne zaman kontrol var senin? yiğenime iyi bak... :) Ozgur06 Ozgur06

sağlam grip atlattım canım şimdi iyiyim. yatamayınca uzadı gribim daha beter oldu... :KK43: sen nasılsın napıyosun bakalım?bak sıra sende :KK66: ona göre çalışmaları aksatmadın inşallah.. totem yapıp 1 haftada senin için girmeyeceğim foruma 15 temmuz civarı.. :)

inşallah canım ya nasıl çabalıyorum iş olsun diye anlatamam ... arada girerim sanırım biraz duruldu personel kaoslarım ve pc problemlerim .. :KK66:) dedimde içimden çok oldu girmeyeli merak etmişlerdir...inan ne kadar oldu onu bile bilmiyorum.. :) @Beste78

amin canım aminnn.. umarım canım çok yoruldum ve yıprandım bu dönem inşallah rabbim karşılığını versin... eee ne zaman kontrolun var senin şimdi? @dennisgo
inşAllah 18 Temmuz kuzum,hayırlı haberler alırız hepimiz inşAllah
sana da çok geçmiş olsun,bu yoğunluk hayırlara vesile olabilir,bu işi biraz kafandan atmış olursun,daha kolaylaşır işler inşAllah

sağlam grip atlattım canım şimdi iyiyim. yatamayınca uzadı gribim daha beter oldu... :KK43: sen nasılsın napıyosun bakalım?bak sıra sende :KK66: ona göre çalışmaları aksatmadın inşallah.. totem yapıp 1 haftada senin için girmeyeceğim foruma 15 temmuz civarı.. :)

aynen canım totem ıcabı sen ben 15 temmuz cıvarı buralarda gorunmeyelım :) ben cok umıtlı degılım ama kısmet bakalım
[/QUOTE]
Bat 15 temmuzmu senin? Benimde 18 temmuz bakalımgüzel haberler alalım inşallah

alarmsız uyanamayan ben 9 bucukta tak uyandim 😅 saat 10 da telefon çaldı kalbim gum gum, bana ne bakıyorsun kiz deniz😀 aklim yerinde degil ki, rabbim birini bana evlat eğlesin o da ilk denmede denk gelsin baska istedigim yok🙏🏼

5.günün sabahı napacan acaba Armin çok merak ediyorum 😂 Ben uykusuz telefon beklerken ocağa kettle koyduydum da sonradan aklım başıma geldiydi. 😁😁

Kızlar şimdi kontrolden çıktım ben de. Tam 8+0 olmuş kuzum transfer tarihiyle uyumu yakaladı sonunda sıpa.
Bebeğe benzemiş artık. Başını gövdesini minnak kolları gördük. Kalp atışını da duyduk yine o sırada. Gittikçe daha fazla bişiler hissetmeye başlıyorum. Tipini yediğim yan gelmiş yatıyodu. 😊

@Zeyneppp83 Zeynap hasta mı oldun sen noldu bakim?

inşAllah 18 Temmuz kuzum,hayırlı haberler alırız hepimiz inşAllah
sana da çok geçmiş olsun,bu yoğunluk hayırlara vesile olabilir,bu işi biraz kafandan atmış olursun,daha kolaylaşır işler inşAllah
sadecem kafadan atsak işe yarayabilir yewet bencede ama işte lambadaya bile fırsat yok ki nasıl olcak bu iş 🙃 Nokta atışı denk geldiyse bi lambada ancak o .. :) du bakim takvim bata kaç var diyo...7 gün diyo .. enson 1 hafta gecikince günü uzatmış benim takvimde.. :p 29 güne çıkarmış periyodu oha diyom bakim ne zaman olcam.. ?

aynen canım totem ıcabı sen ben 15 temmuz cıvarı buralarda gorunmeyelım :) ben cok umıtlı degılım ama kısmet bakalım
Bat 15 temmuzmu senin? Benimde 18 temmuz bakalımgüzel haberler alalım inşallah
[/QUOTE]

Daha erken sayılır ama var mı sende farklılıklar canım hadı ınsallah onumuzdekı haftanın guzel habercılerı de bızden cıksın ya, artık her hafta ıyı haber bekler olduk masallah grubumuza, allah daha da ıyı etsın umarım.

5.günün sabahı napacan acaba Armin çok merak ediyorum 😂 Ben uykusuz telefon beklerken ocağa kettle koyduydum da sonradan aklım başıma geldiydi. 😁😁

Kızlar şimdi kontrolden çıktım ben de. Tam 8+0 olmuş kuzum transfer tarihiyle uyumu yakaladı sonunda sıpa.
Bebeğe benzemiş artık. Başını gövdesini minnak kolları gördük. Kalp atışını da duyduk yine o sırada. Gittikçe daha fazla bişiler hissetmeye başlıyorum. Tipini yediğim yan gelmiş yatıyodu. 😊

çok fena grip oldum ateşler içinde sürünerek çalıştım paniccim atağım.. geçti gitti allaha şükür.. bide saçma yoğunluğum azalırsa tadından yenmeyecek... bizim kuzu baya büyümüş ohhh maşallahh.. yan gelsin yatsın büyüsün... :)

sadecem kafadan atsak işe yarayabilir yewet bencede ama işte lambadaya bile fırsat yok ki nasıl olcak bu iş 🙃 Nokta atışı denk geldiyse bi lambada ancak o .. :) du bakim takvim bata kaç var diyo...7 gün diyo .. enson 1 hafta gecikince günü uzatmış benim takvimde.. :p 29 güne çıkarmış periyodu oha diyom bakim ne zaman olcam.. ?
o mevsim değişikliğinden falandı bence,eski düzene girer,valla nokta atışı ile kalan çok zeynom
o iş hiç belli olmaz :)

canım maşallah gozunaydın, cok guzel haberler bunlar, uyumlu cocuk o zaten ben bılıyorum onuuu, masallah ona annesiiii. oyyy gelecegın balıgı o yirim onu ben :) :) :) :)

e batlar hemen hemen aynı gıbı , bı haber de sen patlatırsın haftaya ınsallah, ama totem ıcabı gırmemek gerek, o halde haberı patlatıp ortadan kaybolman lazım, ben de pek takılmam haftaya zaten :)

çok fena grip oldum ateşler içinde sürünerek çalıştım paniccim atağım.. geçti gitti allaha şükür.. bide saçma yoğunluğum azalırsa tadından yenmeyecek... bizim kuzu baya büyümüş ohhh maşallahh.. yan gelsin yatsın büyüsün... :)

Yaz günü grip daha fena oluyodur. :/ Geçmiş olsun kuzum.

canım maşallah gozunaydın, cok guzel haberler bunlar, uyumlu cocuk o zaten ben bılıyorum onuuu, masallah ona annesiiii. oyyy gelecegın balıgı o yirim onu ben :) :) :) :)

Ahahaha dilini ısır kız. Hızlandı bak tarihleri değiştirip kova olacam diye uğraşıyo teyzesi. 😁

Ahahaha dilini ısır kız. Hızlandı bak tarihleri değiştirip kova olacam diye uğraşıyo teyzesi. 😁

sayfadakı tabloya bakıyorum kovada balık olmus butun burclar, gaza gelıp balıgım da balıgım dıye sallana sallana gelırse bılemıycem canımın ıcı, olsun bea balık ıyıdır o da ınsan :)

e batlar hemen hemen aynı gıbı , bı haber de sen patlatırsın haftaya ınsallah, ama totem ıcabı gırmemek gerek, o halde haberı patlatıp ortadan kaybolman lazım, ben de pek takılmam haftaya zaten :)
kız benimki imkansız tutmaz bu çalışmayla.. çalıştıkta tutturamadık bi danecik yumyuma 2 gün kala (orasıda kesin değil ya ne zaman yumyumladım allah bilir) çalışmaylamı olcak.. hadi oldu diyelim geç söylerim zati ben benim periyot karıştı ya geçen ay umursamam gelmezse bile bat günü o derece umutsuzum yanim...

[/QUOTE]
totemini sevdigim😍😀cokkkkkkkkk cok geçmiş olsun ceyranda kalmışındir kendine dikkat et 💐💋🥰

sayfadakı tabloya bakıyorum kovada balık olmus butun burclar, gaza gelıp balıgım da balıgım dıye sallana sallana gelırse bılemıycem canımın ıcı, olsun bea balık ıyıdır o da ınsan :)

İsteyenler balık doğurur kardeş ben onu bilemem. 😁 Ama benimki 40 haftayı bitirip hala doğmucam derse en geç 19 Şubat'ta 40+0'da mecbur kesip çıkaracaz artık yapcek bişi yok. Gerek kalacağını sanmıyorum gerçi. Ben onu 39. Haftada pilates ve yürüyüş yaparken pırtlatırım. 😂

X