Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar günaydın :110: kırmızı kart yedim, 30 haziranda ovuda pik gördüm ertesi gün çizgi gitti. cebımdekı uygulamalarda batım 15-16 temmuz gorunuyordu ama Allah bana nasılsa olmayacak barı bosuna umut vermeyeyım dıyerek kırmızı kartı battan 6 gun once gosterdı. adet gecıkmem zaman zaman olurdu ama bu kadar erken adet hıc olmamıstım. moralım cok bozuldu. panic_attack panic_attack beni listeden kaldır kuzum, sanırım bos yere cabalıyorum en azından tablonun ıstatıstık oranını dusurmeyeyım, bundan sonra menopoz bekleyenler grubu falan bulup gıdeyım ben, çok canım sıkıldı. kendim için eşim için vitamin kullandım folık asıt b12 kullandım hatta bu donem ıncırlı çörekotu kurunu de denemıstım cok sadık kalmamakla bırlıkte. olmadı bılmıyorum belkı kurtaj operasyonundan sonra bır sorun oldu kı, hıc tutunmaya calısacak kadar bıle bır surecı yasamadım kurtajdan berı :110: hamile canlara kolay bır hamılelık surecı ve saglıklı dogumlar ıcın, hamılelık ıcın cabalayan tum canlara da dıleklerıne en kısa sure zarfında kavusmaları ıcın dua edıyorum, kendıme ettıklerım kabul olmadı ama belkı baskaları ıcın ettıklerımı kabul eder allahım
Dur yaaa bune psikolaji küstüm oynamıyorum havaları...aaaaa çok kızdım dur daha ne menepozu falan.. hemen silkelenip kendine geliyorsun.. sağlıklısın bu ay olmadı öbür ay oda olmadı sonraki ay...

yaa elin karısı boeıng kaldırıyo, benim yaptıgıma bak yavv, aaa ben de kızdım kendıme sımdı, aglayasım var ama aglarken kendımı aynada gorsem bır de tokat atasım var "ne aglıyosun acaba" dıye :) opuyorum hepınızı sevgıyle canlar.
regl kafası canım bu.. :)

8+1 den bildiriyorum 🤰🏻Çok şükür bebiş akıllı akıllı duruyordu 😀 estrofem tableti sabah bi tane içmiştim bugün itibariyle bırakabiliriz dedi panic_attack panic_attack senle aynıyız hafta olarak 2-3 günün önemi yok dedi
Tavuk yeme dedi zehirlenme oluyormuş bide hormonlu olduğu için didii :KK66:
maşşallahh kuzuyaaa nasılda büyüyor... 2 ay oldu yaaa...

Gittik canım gördük çok şükür. 3 hafta sonraya tekrar gün verdi bir de rutin testleri istedi.. sen nasılsınn kendini hissettiriyordur epey:)
İyi çok şükür canım :KK66: aynen uyuyakalmalar koku hassasiyeti derken bugünümüze şükür

Son düzenleme:
Kızlarrrrr öğleden sonra arayıp yarın 11.30 da hastaneye çağırdılar, muhtemelen 12.15 gibi transfer olurmuş :rolleyes: Hal böyle olunca planlar değişti, şimdi yoldayız, bu gece görümcelerde kalıp sabah 9da İstanbul’a yola çıkıcaz nasipse..inşallahherşey yolunda gider sağlıkla Yavruları alır döneriz:dua: trafik çok fena, 3 ayrı kaza vardı kuyruk uzadı derken yolda durup yaparım bi şekilde diyodum iğneyle jeli ama olmazsa saatini yarım saat- 1 saat geçerse sıkıntı olur mu ki?
herşey gönlünce tıkır tıkır ilerlesin inşallah..

M mutina nptın transfer nasıl geçti? Test günün ne zaman 🙂
can09e can09e tatlım sen n’aptın kontrole gittin mi ?
15.00 te ancak transfer olabildim😊 2 embriyo transfer edildi, embriyolar hakkında güzel olumlu şeyler söylendi, inşallah güzel güzel sıkıca tutunmuşlardır, tutunuyolardır🙏🏻22 temmuz test günü☺️

Bat a 5 kala test yapsam çıkarmıki acaba. Aşırı kasık ağrım
Gittik canım gördük çok şükür. 3 hafta sonraya tekrar gün verdi bir de rutin testleri istedi.. sen nasılsınn kendini hissettiriyordur epey:)
Aaa gözün aydın canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

X