Gebeliğe Hazırlık MAYISTA GEBEYİZ İNŞALLAH

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende inciri duydum alayım dedim ama siz yazınca araştırdım prolaktini yükselttiğini gördüm bir çok yerde. Teşekkürler. O değil de kızçeler çok bilgi kirliliği var her okuduğumuzu gördüğümüzü iyi araştırmalıyız
Kesinlikle ben doktora gitmeden bir kür kullanmayı düşünmüyorum belki bana zararı var sadece beslenmeme dikkat edip ovulasyon takibi yapacam inşallah

Hoşgeldin kuzum kaç aydır evlisin ne zamandır deniyorsun inşallah bu ay son olur güzel haberlerini alırız 😍
10 aylık evliyim canım. 6 aydır deniyoruz ama halen olmadı. Nasip doktora gittim bi sorun gözükmüyor bu ayda olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi ile deneyeceğim🌸

Merhabalar ☺️ Benim de bu ay olmazsa mayısta son deneme olacak. Sonra seneye kalıyor:KK43: inşaallah tutar hayırlısıyla.

10 aylık evliyim canım. 6 aydır deniyoruz ama halen olmadı. Nasip doktora gittim bi sorun gözükmüyor bu ayda olmazsa önümüzdeki ay ovülasyon testi ile deneyeceğim🌸
Bence ovulasyonu hemen al ben kullanıyorum çok memnunum en azından yumurtlama dönemimi biliyorum minnakkurabiyeler var instada onu takip etmenizi öneriyorum kuzumm

Bence ovulasyonu hemen al ben kullanıyorum çok memnunum en azından yumurtlama dönemimi biliyorum minnakkurabiyeler var instada onu takip etmenizi öneriyorum kuzumm
Bu ay artık geçti yumurtlama oldu gibi hissediyorum kasığımda ağrı oluştu geçti yani☺️ Hasta olduktan sonra denemeye başlayacağım bende 🥰

Merhabalar bizde mayıs ayını değerlendirelim diyoruz🌸 folik asit başlamayı düşünüyorum bende ama hangisi olduğuna karar veremedim ,sizler ne kullanıyorsunuz??

X