Mehmet reşit asoglunda tedavi gorenler

turuncukivircik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
83
51
26
Merhabalar 2019da evlendim o zamandan beri cocuk icin ugrasiyoruz 1 dusugum 1 kurtajim var ama artik olmayacaginu tek cozumun tup bebek oldugunu ogrendik. Bizde bahceci fulya ya mehmet resit asoglunla gorustuk hayirlisiyla baslayacagiiz. Peki sizlerden mehmet resit asoglunda tedavi görüp olumlu sonuc alanlar oldu mu?

Ben 2 kasımda başladım 10 kasımda opu oldum 4 yumurtam toplandı 2 yumurtam döllendi amh 0.74 3.gün aradılar gayet iyi dediler 5.gün biri 6.gün diğeri iptal oldu dondurulacak embriyom kalmadı maalesef sizin süreçler nasıl gidiyor

Ben 2 kasımda başladım 10 kasımda opu oldum 4 yumurtam toplandı 2 yumurtam döllendi amh 0.74 3.gün aradılar gayet iyi dediler 5.gün biri 6.gün diğeri iptal oldu dondurulacak embriyom kalmadı maalesef sizin süreçler nasıl gidiyor
10 kasimda ön gorusmem vardi 17 kasimda ignelere basladik 28 kasimda opu oldum 17 yumurta toplandi 17 tanesi istenilen olgunlukta denildi 3.gune 11 tanesi geldi 5. Gune goturucez dondurmuyoruz dediler 5. Gune 5 tanesi geldi iyi kalite hamilelik icin uygun dediler dondurdular adet oldugunuz da arayin dediler aradim rahim filmi istedi mehmet bey 7 aralikta rahim filmi cekildim daha 8 aralikta transfer icin ilaclara basladim 17sinde muaynem vardi rahim guzel kalinlasmis yeni ilaclara basliyoruz dedi igne ve fitile basladim 22 aralikta transfer dedi 22sinde transfer oldum 3 ocak test gunum rabbim hepimizin hakkinda hayırlısini versin gyzel haberler alalim insallah

Merhaba sonuc pozitifti yerlesme kanamasi ile beraber coraspini tamamen kestirdi asistanlar hersey guzel gidiyordu bebek kalp atisi her sey guzeldi tekrar coraspine baslama dediler ve 20 gun sonra dusuk yaptim. 2.transferi bekliyorim
Rabbim hayırlısinı nasip etsin inşallah. Ben de öngörüşmeye gittim 27 Nisan da eşimle birlikte vitamin verdi 8 ay öncesinde polis amiyatı olduğum için hsg vardı istemedi . Birkaç test istedi yaptırmam gerekiyormuş . Benim duruma göre taze transfer yaparız dedi. Taze mi dondurulmuş mu bilemedim 🙈 testleri Regli dönemine kadar yaptırıp gidicez ilk denemem benim de rabbim hayırlısını nasip etsin . 2.transferin nezman belli mi

Hayirlisi olsun canim dondurulmus emb. Transferinin daha iyi olduğunu soyluyolar tabi takdiri ilahi rabbim hayirlisini nasip etsin. Temmuzdaki regl ile ozkan ozdamara gidicez bakalim hayirlisiyla

Merhabalar 2019da evlendim o zamandan beri cocuk icin ugrasiyoruz 1 dusugum 1 kurtajim var ama artik olmayacaginu tek cozumun tup bebek oldugunu ogrendik. Bizde bahceci fulya ya mehmet resit asoglunla gorustuk hayirlisiyla baslayacagiiz. Peki sizlerden mehmet resit asoglunda tedavi görüp olumlu sonuc alanlar oldu mu?
merhaba açacağım konuyun aynisini acmissiniz çok merak ettim hamilemisini mehmet beyin ilgilenmesinde memnun kalbinizi bende eşimle gidecek ağustosta merak ediyorum

Merhaba, dr a gittiniz mi, ne oldu süreciniz gelişme var mı?

Rabbim hayırlısinı nasip etsin inşallah. Ben de öngörüşmeye gittim 27 Nisan da eşimle birlikte vitamin verdi 8 ay öncesinde polis amiyatı olduğum için hsg vardı istemedi . Birkaç test istedi yaptırmam gerekiyormuş . Benim duruma göre taze transfer yaparız dedi. Taze mi dondurulmuş mu bilemedim 🙈 testleri Regli dönemine kadar yaptırıp gidicez ilk denemem benim de rabbim hayırlısını nasip etsin . 2.transferin nezman belli mi
Bi gelişme var mı?

merhaba açacağım konuyun aynisini acmissiniz çok merak ettim hamilemisini mehmet beyin ilgilenmesinde memnun kalbinizi bende eşimle gidecek ağustosta merak ediyorum
Maalesef memnun kalamadim asistanlari tam bir hayal kırıklığı dis gorunuse gore insan seciyorlar ilk transferim de dusuk yaptim kan sulandiriciyi tamamen kestiler doktorla iletisim cok azdi. Eylulde 2. Transfere gidicem hayirlisiyla ozkan beye gitmeyi dusunuyorum umarim bu defa guzel sonuclar aliriz

Sizin süreciniz ne durumda?

Maalesef memnun kalamadim asistanlari tam bir hayal kırıklığı dis gorunuse gore insan seciyorlar ilk transferim de dusuk yaptim kan sulandiriciyi tamamen kestiler doktorla iletisim cok azdi. Eylulde 2. Transfere gidicem hayirlisiyla ozkan beye gitmeyi dusunuyorum umarim bu defa guzel sonuclar aliriz
Asistanı esmer mi?
Şimdi ne süreçtesin?

Bizde Mehmet hocadan randevu aldık herkes çok öneriyor bakalım gidip bir konuşacağız nedir ne değildir diye o kadar çaresiz bir durum ki evladımız olsun diye herşeyi yapıyoruz Rabbim büyüktür nasip edecek inşallah

X