meme başı akıntısı

dunyae

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2016
19
4
35
merhabalar benim meme uçlarımda kendiliğinden çok az boza kıvamında akıntı geliyor süt gibib kokulu bi akıntı yaklasık 3 4 senedir var ben herkeste olduğunu zannetmiştim araştırdım herkeste olmuyormuş öyle çok çok bi akıntıda değil ikisinin ucunda da azcık oluyor donuk gibi kremsi yapısı kokulu oluyor yakında düğünüm var ksırlık falan bir sürü yazı okudum içim içimi yedi bilgisi olan varmı yardımcı olur msunuz

merhabalar benim meme uçlarımda kendiliğinden çok az boza kıvamında akıntı geliyor süt gibib kokulu bi akıntı yaklasık 3 4 senedir var ben herkeste olduğunu zannetmiştim araştırdım herkeste olmuyormuş öyle çok çok bi akıntıda değil ikisinin ucunda da azcık oluyor donuk gibi kremsi yapısı kokulu oluyor yakında düğünüm var ksırlık falan bir sürü yazı okudum içim içimi yedi bilgisi olan varmı yardımcı olur msunuz

Öncelikle akıntının şekli rengi, tek memeden mi geliyor her iki memeden mi geldiği gibi pekçok soru sorulabilir.. Çoğu kez meme başından gelen akıntı normal kabul edilir.Ama yinede bir doktora görünmekte fayda var..ÇÜnkü sizinki kendiliğinden olan bir akıntı sıkmayla falan değil.Bu yüzden bu normal değil

Öncelikle akıntının şekli rengi, tek memeden mi geliyor her iki memeden mi geldiği gibi pekçok soru sorulabilir.. Çoğu kez meme başından gelen akıntı normal kabul edilir.Ama yinede bir doktora görünmekte fayda var..ÇÜnkü sizinki kendiliğinden olan bir akıntı sıkmayla falan değil.Bu yüzden bu normal değil
hastaneden randevu aldım perşembe günü gidicem teşşekür ederim

Sonucu yazar mısınız
merhabalr hastaneye gittim prolaktin 19,9 2-29 ng/ml çıktı doktor çok normal dedi göğüsümden ise süt gelmeye hala devam ediyor ama zaten 6 yıldır falan var süt birikintisidir dedi doktor bana bişey olmaz dedi

Bence bir an evvel doktora gorunun ve mamografi cektirin.

Bence bir an evvel doktora gorunun ve mamografi cektirin.
gittim doktora çocukluğumdan beri olduğunu söyledim kan tahlili yaptı hatta yapmadan öncede bence süt birirkintisi hiç bişey çıkmıycak ama yinede yapalım dedi tahliller normal çıktı Allah a şükür bakalım düğünüme az kaldı daha başka evlenince sorun oluşturacak olursa başka bi doktora giderim ha daha önce göğüslerimden ultrasyona da girdim bişey çıkmadı bilemedim anlıycanız:KK43:

X