Meme büyütme ameliyatı olacağım yardım

Evet doktorlar daha doğal olması için büyük tercih etmiyorlar. Beni 400 cc den aşşağısı mutlu etmeyecekti. O kadar acı çekmişken küçük olmasını istemezdim😅o nedenle son ana kadar 400 cc diye ısrar ettim. Şuan üst kısımlar çok şiş, o kısımlarda ödem inince çok daha iyi olacaktır. Dıştan bakan biri anlamaz, hala aynı kıyafetleri giyiyorum, destekli sütyen yerine artık kendi memelerim var😍
ayyy adınıza çok sevindim herkes mutlu olsun sevinsin❤️ güzel kadınlar❤️❤️

ben 47 kiloyum, boyum 1.63, belim 61 cm ve omuzlarım dar. operasyon öncesi 100 cc dokum vardı ve doktorum 400 ccnin yandan taşacağını, doğal durmayacağını, 350 den fazlasını takmak istemediğini söyledi. ben her seferinde -ameliyata girmeden iki dk önce bile- o kadar ısrar ettim ki başka çaresi kalmadı. 😅

400ccden aşağısı olursa mutlu olmayacağımı fakat eğer sığmazsa kararı elbette kendisine bıraktığımı, en sağlıklı boyutu seçeceğine güvendiğimi doktoruma söyledim. ameliyat sonrası dediğine göre 400 tam sığmış, 401 bile koyamazdım dedi.

ben bu ayın yirmisinde oldum ve çook mutluyum. ödemlerimin büyük bir kısmı indi ve daha şimdiden harika duruyorlar. ne daha azını ne de daha fazlasını isterdim. daha büyük olsaydı ucuz bir görüntü olurdu şu an tam kıvamında bir büyüklük var.
ayrıca doktorların hepsi büyük implanta karşı çıkıyor eğer siz öyle mutlu olacaksanız (sığdığı sürece) daha azını istemeyin. o kadar acı çektiğimize değecek bir şey olsun değil mi 🤪
yaaa çok haklısınız.. ben de aynı şekilde düşünüyorum ve ben de istiyorum😍😍😍

Merhaba arkadaşlar
Forumda neredeyse çoğu açılan konuyu okudum. 22 yaşındayım ve bayadır bu konuyu da düşünüyordum... 1 ay sonra meme büyütme ameliyatı olacağım. Doktorum dual yapacağını söyledi. Yani bir miktarı kas altına bi miktarı meme dokusunda olacak. Ama cc olarak boyutu kafamı karıştırıyor.
Doktorum 300 cc yeter gibi duruyor demişti. (mentor marka high profil pürüzlü) Ama forumda yazılanları okuyunca fark ettim ki 300 herkese oldukça küçük gelmiş. Bazıları da ideal demiş. Bilmiyorum bu acaba boy kiloyla mı alakalı bir durum. Benim kendimi bildim bileli küçük memelerim. 185 cm boyum 64 kilom var. Bu yüzden çok fazla ele gelmiyorum😔 Üst bedenim zayıf olsa da omuzlarım vs geniş doğal olarak. Acaba daha büyül taktırmalı mıyım? Bilenler bizi aydınlatabilir mi?
Bence 300 cc baya as bende 164 56 kgyim 425 cc yaptırdım sönüyor zamanla zaten gayet güzel ve doğal
300 az pişman olursun sonra göğüs dokun çok yoksa

Bence 300 cc baya as bende 164 56 kgyim 425 cc yaptırdım sönüyor zamanla zaten gayet güzel ve doğal
300 az pişman olursun sonra göğüs dokun çok yoksa
merhaba ben 5 gün önce protez ameliyatı oldum 400cc takıldı ikisine de, boyun 163 kilo 53
ama gel görki o kadar büyük görünüyor ki gözüme ölçtüm 90 cm geliyor meme
siz ne zaman ameliyat oldunuz? küçüldü mü şekli doğallaştı mı? şu an kaç cm geliyordur? bir de meme ucuna his geldi mi?
yanıtlarsanız çook mutlu olurum

merhaba ben 5 gün önce protez ameliyatı oldum 400cc takıldı ikisine de, boyun 163 kilo 53
siz ne zaman ameliyat oldunuz? küçüldü mü şekli doğallaştı mı? şu an kaç cm geliyordur? bir de meme ucuna his geldi mi?
İlkten benim de çok büyük görünüyordu o daha yerine oturacak ve ödem gidecek ben 425 taktırdım duan ödem falan gitti tam 1 ay oldu abartılı büyük değil normal sonradan diyoruz ki iyiki böyle yaptırmışım
Bende de sol taraftan iki kere ameliyat oldum hissizlik var sağ meme ucum da da acı var doktora soracağım

Küçüldü ve doğal yumuşak oldu kimse yaptırdığımı anlamıyor hatta

Bende
merhaba bende çok merak ediyorum ne zaman sütyen takılabilir hale gelecek? iki tane plastik top gibi ya hiç alışamazs
Bende 17.gündeyim, hala füze gibiler😂 çok gergin, çok sert. Ameliyat olmaktan ziyade sonraki süreç çok sabır istiyor. Yumuşamasını sabırsızlıkla bekliyorum🤩

bilmiyorum benim sorunum boyutuyla ilgili
çok büyük oldular ben minyonum yakışmadı yani
dr çıkarmak 10 dk bir işlem eğer şekli oturunca da içine sinmezse çıkartmak istersen çıkarırım dedi
yüzden biraz rahatlafım

Merhabalar

Merhabalar,
Ameliyat olali tam 1 ay oldu bana 360 cc kas alti yerlestirildi... buna karar verirken kontrol ve olcu muayenesinde şöyle bir yol izlendi doktor sag gogsume 360 cc koydu sol gogsume 400 cc hangisi en dogal ve vucuduma uygun diye tshirt giyerek baktim ve 360 kesinlikle bedenime uygundu. Bu arada 36 yasinda 172 boyum ve 56 kilodayim. Yani inanin ben bukadar istiyorum bana bunu takin diye gitmek mantikli degil burda birsuru sey okudum aylardir o anda deneyerek ve yasayarak karar veriyoruz. Hic pisman degilim bu kararda cunku hayatim boyunca cocuk emzir memen buyur dendi ama oylr bir dunya yok olmayan bir meme nasil buyusun yahu....
Onun icin sizi mutlu edrn cc bedrninizfr gordugunuzdur. Deneyin sadece deneyerek karar verin doktora en sona danışın bence ilk once kendi karariniz....
Şunu da soyleyim 1 haftanin sonunda aynada gordugunuzle degerlendirmeyin sakin cunku ben doktoru arayip neden bu memelerim boyle oldu ben baska hayal etmistim diyerekten aglamistim 🤣 siz siz olun 1 ay bekleyin sevgiler....
Doktorunuz kiödi kas altı mı oldu kas üstü mü

X