Meme büyütme ameliyatım

Katirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
34
16
31
Merhabalar :)
Ben forumda çok aktif değildim aslında ama şu 5 gündür burdan çıkmıyorum.
Meme ameliyatı sürecindeyim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Estetik sektöründe dolgu firmasında çalışıyorum bu sebeple sektör iletişimim yüksek uzun zamandır meme estetiği istiyordum hazır uzun bir tatil var hadi yaptırayım dedim ve ve başladım dr araştırmaya bu alanda çalışmanın en büyük avantajı sanırım doktor seçiminde daha çok bilgi alabilmek oldu . Bağdat caddesinde Dr.Engin Selamioğlu ile uyum sağladık ve maltepe medicalparkta ameliyat oldum açıkcası doktorum ciddi deneyim sahibi çok sakin çok dingin birisi benim stres ve heyecanımı yönetmek konusunda bana çok iyi geldi bu yönü ayrıca işlem sonuçlarını görünce güvenim çok daha fazla arttı ve hızla karar verdim. İlk gittiğimde işlem detayları konuştuk ve Engin Bey bana özel makine ile bedenimin resimlerini çekti 3 boyutlu hali ile bilgisayarda mentor 300 cc meme konulduğu zaman nasıl olur işlem için seçenekler sundu ameliyat sonrası olacak durumumu önceden göstererek beni ekstra heveslendirdi. iki gögüsüm eşit değildi onuda simülasyonda eşitlenebileceği oranı görünce çok rahatladım ameliyattan sonra gözle ayrım yapılacak bir fark kalmayacağını duymak bana çok daha iyi geldi çünkü buda özgüvenimi gerçekten çok etkliyordu . Sonra ameliyat günü geçtiğimiz cuma hemen bayram öncesi ameliyat oldum .Sabah erken saatlerde hastanedeydim ameliyat öncesi Engin Bey çizimlerimi yaptı ve ameliyathaneye geçtik anesteziden sonrasını çokta hatırlamıyorum 😂 İlk gün anestezi etkisiyle geçti cumartesi hastane çıkışı Engin Beyin kliniğine uğradım ameliyat dirensizdi cuma çıkabilirsin dedi ama ben garanticicumartesi çıktım klinikte muayene oldum sorunsuz eve geldim. Açıkcası ilk gün sorun oturup kalkmak yemek içmek herşeydi tuvalete gidince çamaşırımı indiremiyordum . Bugün 4. Gün doldu gögüslerim dünden beri aşırı sert ve ödemli korsenin önü açılıyor😂😂😂 o derece sanırım hava sıcaklığıda etkiliyor normalde 48 kiloyum ama şuan çok ödemli vücudum belim dümdüz hiç oyuntu kalmadı 😂 reglim çok yakın bi kaç güne oda olacak oda bir yük bende durumlar böyle . Bugün ilk kez dışarı çıktım çok zorlandım sıcakta akşam yürüyüşü 3 gündür yapıyorum kısa mesafeli o daha iyi geliyor :) bu şekilde 10. Gün dr randevum var gene gelişmeleri bildiririm.
Ameliyat kas altı oldum
GÜNCELLEME
Bugün 8. Günüm Engin Beyin Kliniğine geldim ve kontrolüm yapıldı hiçbir problemim yok 8. Gün için şunu söyleyebilirim herşeyi rahatlıkla yapabiliyorum artık çok rahatım tek başıma duşumu aldım saçımı yaptım hazırlandım ve kliniğe geldim 20. Günde dikişlerin üzerindeki bantlar için gene geleceğim . Engin Bey korse konusundada artık biraz daha rahatlayabileceği söyledi ayrıca dün reglimde 5 gün gecikmeli olmasına rağmen oldu buda ameliyat stresi ile alakalıymış o konuda rahatlamama fayda sağladı :)
Şimdilik bende durumlar böyle 20. Gün tekrar güncelleme yapıcam🤗🤗🤗

Son düzenleme:
Merhabalar :)
Ben forumda çok aktif değildim aslında ama şu 5 gündür burdan çıkmıyorum.
Meme ameliyatı sürecindeyim ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Estetik sektöründe dolgu firmasında çalışıyorum bu sebeple sektör iletişimim yüksek uzun zamandır meme estetiği istiyordum hazır uzun bir tatil var hadi yaptırayım dedim ve ameliyat için önce protez markama karar verdim . Bu alanda mentor motiva politek en sık kullanılan ama ben mentor istedim çünkü 20 yıllık bir firma ona göre tecrübesi yüksek ürün deneyimi fazla buda bana göre riski azaltan bir sebep :) daha güvenilir geldiği için sektörden olduğumdan protezlerimi önceden ödedim size desteği yani ameliyatta doktorun talebi ile farklı boyda denebilen protezler olarak anlaştım . Korsem içinde ödememi yaptım ve başladım dr araştırmaya . Bağdat caddesinde dr engin selamioğlu ile uyum sağladık ve maltepe medicalparkta ameliyat oldum açıkcası dr çok sakin çok dingin bana çok iyi geldi bu yönü ayrıca çapalı ve sektörde yaşı da deneyimidw güvenilir geldiği için . İlk gittiğimde işlem detayları konuştuk ve dr bana vectra diye bir cihazla bedenimin resimlerini çekti 3 boyutlu hali ile bilgisayarda mentor 300 cc meme konulduğu zaman nasıl olur işte başka denemelerde yaptık ve 300 cc karar verdik iki gögüsüm eşit değildi onuda simülasyonda eşitlenebileceği oranı görünce çok rahatladım. Sonra ameliyat günü geçtiğimiz cuma hemen bayram öncesi ameliyat oldum . İlk gün anestezi etkisiyle geçti cumartesi dr beyin kliniğine uğradık ameliyat dirensizdi cuma çıkabilirsin dedi ama ben garantici 😂 cumartesi çıktım klinikte muayene oldum sorunsuz eve geldim. Açıkcası ilk gün sorun oturup kalkmak yemek içmek herşeydi tuvalete gidince çamaşırımı indiremiyordum . Bugün 4. Gün doldu gögüslerim dünden beri aşırı sert ve ödemli korsenin önü açılıyor😂😂😂 o derece sanırım hava sıcaklığıda etkiliyor normalde 48 kiloyum ama şuan çok ödemli vücudum belim dümdüz hiç oyuntu kalmadı 😂 reglim çok yakın bi kaç güne oda olacak oda bir yük bende durumlar böyle . Bugün ilk kez dışarı çıktım çok zorlandım sıcakta akşam yürüyüşü 3 gündür yapıyorum kısa mesafeli o daha iyi geliyor :) bu şekilde 10. Gün dr randevum var gene gelişmeleri bildiririm.
Ameliyat kas altı oldum
Geçmiş olsun, aramıza hoş geldin umarım çabucak iyileşirsin, korse ile aran nasıl ☺

Geçmiş olsun, aramıza hoş geldin umarım çabucak iyileşirsin, korse ile aran nasıl
Çok teşekkür ederim aslında çok kötü değil çıkartmıyorum ama sırtımda lastik izleri oluştu artık pazartesi doktorla görüşüp bir büyük bedene geçmeyi sorucam işin kötü yanı regli dönemim ve ameliyatı tatile denk getirmek için reglimle çakışmasını önemsemedim ama şuan çok sıkıntı çekiyorum aslında iyiyim ama şişkinliğim çok regli olamıyorum sadece şişiyorum😞😞😞

acaba ilk regli ameliyat sonrası nasıldı🤔

Çok teşekkür ederim aslında çok kötü değil çıkartmıyorum ama sırtımda lastik izleri oluştu artık pazartesi doktorla görüşüp bir büyük bedene geçmeyi sorucam işin kötü yanı regli dönemim ve ameliyatı tatile denk getirmek için reglimle çakışmasını önemsemedim ama şuan çok sıkıntı çekiyorum aslında iyiyim ama şişkinliğim çok regli olamıyorum sadece şişiyorum😞😞😞

Benim regli olmama 2 gün var yani daha olmadım ameliyattan sonra olduktan sonra paylaşırım ☺️

Merhaba geçmiş olsun 🤗😊😇bende araştırmalar içerisindeyim önümüzdeki iki ay içinde düşünüyorum.hangi sehırde oldun malıyetı ne kadar tuttu banada yardımcı olur musun.bende İki marka arasındayım ne karara aldın

Çok teşekkür ederim aslında çok kötü değil çıkartmıyorum ama sırtımda lastik izleri oluştu artık pazartesi doktorla
Çok teşekkür ederim aslında çok kötü değil çıkartmıyorum ama sırtımda lastik izleri oluştu artık pazartesi doktorla görüşüp bir büyük bedene geçmeyi sorucam işin kötü yanı regli dönemim ve ameliyatı tatile denk getirmek için reglimle çakışmasını önemsemedim ama şuan çok sıkıntı çekiyorum aslında iyiyim ama şişkinliğim çok regli olamıyorum sadece

şişiyorum😞😞😞

görüşüp bir büyük bedene geçmeyi sorucam işin kötü yanı regli dönemim ve ameliyatı tatile denk getirmek için reglimle çakışmasını önemsemedim ama şuan çok sıkıntı çekiyorum aslında iyiyim ama şişkinliğim çok regli olamıyorum sadece şişiyorum😞😞😞

acaba ilk regli ameliyat sonrası nas

Düzensizlik olabilir bu arada anestezi etkısı ile bide ister istemez strestte var tabi çok normal bir kaç güne olursun.ilaç kullanıyorsan antibiyotik falan o bile gecıktırmıs olabilir

Düzensizlik olabilir bu arada anestezi etkısı ile bide ister istemez strestte var tabi çok normal bir kaç güne olursun.ilaç kullanıyorsan antibiyotik falan o bile gecıktırmıs olabilir
Umarım biraz daha zorlamadan olurum
İstanbulda oldum ben dr engin selamioğluna yaptırdım :) ben protezi firma çalışanı olduğum için aldım açıkcası normalde dr fiyatlarında protez dahil fiyat söylüyorlar :) o yüzden benim maaliyetim farklı oldu mentor hp yaptırdım gögüs dokuma onu önerdiler hp yani mentor markanın bir türü :) kas altı oldum

Umarım biraz daha zorlamadan olurum
İstanbulda oldum ben dr engin selamioğluna yaptırdım :) ben protezi firma çalışanı olduğum için aldım açıkcası normalde dr fiyatlarında protez dahil fiyat söylüyorlar :) o yüzden benim maaliyetim farklı oldu mentor hp yaptırdım gögüs dokuma onu önerdiler hp yani mentor markanı türü :) ka😇
O doktor benm bulunduğum sehırden İstanbul’a gitti çok iyi tanıyorum özelden mesaj attım size bakarmısınız😇 geçen bu gurupta birine önerdim hemde Engin beyi çok iyidir diye

O doktor benm bulunduğum sehırden İstanbul’a gitti çok iyi tanıyorum özelden mesaj attım size bakarmısınız😇 geçen bu gurupta birine önerdim hemde Engin beyi çok iyidir diye
Gerçekten bende çok arada kaldım çok seçenek var bi çoğu ile tanışıyorum beraber çalışıyorum ama sonra engin Bey gerçekten en içime sinen oldu hala iyiki diyorım🙈 gece 4 te bana cevap verdi bayramda sağolsun cidden çok ilgili

Gerçekten bende çok arada kaldım çok seçenek var bi çoğu ile tanışıyorum beraber çalışıyorum ama sonra engin Bey gerçekten en içime sinen oldu hala iyiki diyorım🙈 gece 4 te bana cevap verdi bayramda sağolsun cidden çok ilgili
Merhaba engin bey istanbuldami teli varsa verebilirmisiniz?

X