Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

OKADAR GÜZEL ANLATMIŞSIN Kİ.yalnız çok duygulanıyorum Allahım tek dikleştirme yapmadıysada kas altına koyaydı bari diye çok üzülüyorum yaaa.insanın psikolojısi herralde ancak bu kadar bozulurdu.
Canım benim, bende senin ne kadar zorluklar yaşadığın biliyor ve İnan senin için çokda üzülüyorum.
Kendini suçlaman gereken hiç bir durum yok. Tamamen doktoruna ve az bilgisine bağlı nedenlerden dolayı Yok yere o kadar sancı çektin, maddi ve manevi yaprandın. En önemliside İnsanın psikolojisi.
Ölümden başka her şeye çare var diye düşünmeye çalış. Ve ikinci ameliyattan sonra sahibi olacağın süper memelerinin hayalini kur. Hangi büyüklük, hani profil hoşuna en çok gidiyor. Onlara karar vermeye bakki, sonucundan çok çok mutlu ol.

Kemigim acıyor resmen Ama yine De çok mutluyum iyiki yaptirmisim her acıya değer
Gecmis olsun canım inşallah ağrıların en kisa zamanda geçer 350 cc iyilesince nasıl durcak acaba bende göğüs yok denecek kadar herkes en az 300 cc yaptır diyor bu ccler kafamı karıştırıyor doğrusu

D
Gecmis olsun canım inşallah ağrıların en kisa zamanda geçer 350 cc iyilesince nasıl durcak acaba bende göğüs yok denecek kadar herkes en az 300 cc yaptır diyor bu ccler kafamı karıştırıyor doğrusu
Daha sonra resim koyarım görürsün ama benim az da olsa dokum vardı

Be
Bende yürüdüm çık şükür 325 takmış doktor banada çok guzrl duruyo inşallah küçülme geçmiş olsun
benim füze gibi duruyo bi de ustten alttan korse gibi bandaj var ameliyat sutyenini daha sonra takicak bu bandajlar ödem yapmaması icinmis bu arada dren ler beni de mahvetti anlattıkları kadar varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…