Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

3800 euro yada dollarmi???
3800 euro yada dollarmi???
cok ucuz,bende konu acmistim iyi olamsini istiyorsan 15000 lirayi tutar yazdilar ben toparlama ve normal büyüklükte silikon istiyorum ama bundan 10 sene önce yaptirmistim parayi cöpe attim doktor sirf icine silikon yerlestirdi gögüserim cok zayifladigim icin sarkikti onlari toparlama islemi yapmadi sonuc daha büyük ve daha sarkik gögüs oldu!Simdide cok korkuyorum yine yanlis kisiye yaptiririm diye ve 15000 lirada cok pahali!kafa kalmadi duvara vura vura

Kızlar 7 de amelyat için hastanede olcam heyecandan ve korkudan uyuyamıyorum ya inşallah pişman olmam sezeryan doğum yaptım iki kere çok acı çektim onun açısından daha cokmu bu
gögüs ameliyati ise bence pek acimiyor,sezaryan dogumu bilmem cocuk yok,karsilastiramam!Sirf ellerini felan yukari kaldirinca aciyor ve üc gün sonra nerdeyse hic agrim kalmadi!Ama tabii bu kisisel herkesin agri toleransi baska olabiliyor!Isallah ameliyatdan umdugun sonucu alirsin

Kızlar 7 de amelyat için hastanede olcam heyecandan ve korkudan uyuyamıyorum ya inşallah pişman olmam sezeryan doğum yaptım iki kere çok acı çektim onun açısından daha cokmu bu

Ben henüz ameliyat olmadım ama acısından bahseden çok oldu. Kas altı ise biraz sancılı bir süreçmiş fakat yaptıranlar o acıya rağmen iyi ki yaptırmışım diyor :) bence psikolojinizi bozmayın, olumlu bakın olumlu olsun herşey. Ben de anesteziden çok korkuyorum mesela ama ameliyat sonucunu düşünerek motive ediyorum kendimi. Hayırlı olsun şimdiden

Allah Yardimcin olsun arkadaşım. Şimdiden hayırlı olsun. Bizi bilgilendirmeyi unutma.inşallah sorunsuz bir şekilde atlatirsin. Korkmamaya çalış. Çünkü ucunda hayal ettiğine kavusacaksin

Cnm geçmiş olsun sanıyorum ameliyatın bitmiştir merak etme ağrın katlanılır düzeyde olacak ilaçlarla hissetmeyeceksin bile sadece kollarının hareketi sınırlanacak oda gün geçtikçe hayret verecek şekilde iyileşiyor. Umarım herşey gönlünce olur

Sorunsuz ameliyatın ağrısız sürecin olsun inş cnm. Herşey istediğin gibi olur umarım geçmiş olsun şimdiden

Cnm o birazda kişinin acı eşiğiyle alakalı ben kas altı oldum ameliyatın ertesi günü taburcu olunca işe gittim ama kovdular beni bi yerime birşey olur diye ağrı sancı hiç hissetmedim ağeı kesicileri sadece ödemim artmasın diye içtim. 5. Gün işe 6. Gün araba kullanmaya başladım. Yani herkese zor değil kimine zor kimine kolay bnm eşim mesela bir diş çektirir 3 gün yatak döşek yatar hasta olur. Onun ki zor olmuş bnmkide zor olacak diye düşünmeyin sakın. İyi düşünün kendinizi motive edin ağrısız olacağına inanın içtiğiniz ağrı kesicilerin ağrınızı 0 a indireceğine inanın kolay atlatırsınız sonuçta plasebo etkisi tıpta kanıtlanmış birşeydir

Bende burun ameliyatı olduğumda 3 gün kendime nerden yaptım hiç akıl yok bende keşke yapmasaydim felan dedim ama sonra iyikide yapmışım ne güzel oldu dedim o acıyla o gün pişman olabiliyoruz ama hepsi geçiyor dayanmak lazım darısı bana inşallah istediğimiz göğüslere kavusuruz

Bitti kızlar çok acıyo nasil kalk ytktn bilmiyorum çakıldım resmen çok açıçak klkarken
Çok geçmiş olsun canım yaa. Ameliyat olarak en zoru atlattin bence de. Inşallah gün geçtikçe daha da ii olacaksın sende.sık biraz dişini. Rabbim kolaylaştırsın

OKADAR GÜZEL ANLATMIŞSIN Kİ.yalnız çok duygulanıyorum Allahım tek dikleştirme yapmadıysada kas altına koyaydı bari diye çok üzülüyorum yaaa.insanın psikolojısi herralde ancak bu kadar bozulurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…